Home Altcoin Haberleri MATIC Poligon (MATIC) Fiyatı Piyasa Çöküşüne Rağmen 1 Doların Üstünde İşlem Görüyor

Poligon (MATIC) Fiyatı Piyasa Çöküşüne Rağmen 1 Doların Üstünde İşlem Görüyor

0
Poligon (MATIC) Fiyatı Piyasa Çöküşüne Rağmen 1 Doların Üstünde İşlem Görüyor

Poligon (MATIC) fiyatı son zamanlarda 10 sentin altından bir doların üzerine çıkan devasa bir boğa koşusu yaşadı. Ortaklıklar ve borsa listesi geliştikçe, fiyat yükseldi, 2 $ ‘a ulaşmaya çok az kalmıştı ki ancak başarısız oldu. 

Elon Musk tarafından Tesla Bitcoin ödemeleri ile araç satın almayı askıya alha haberinden sonra tüm kripto paralar bir düzeltme içerisine girdi, varlıkların çoğunun fiyatını düşürdü. Yine de MATİC fiyatı, tüm kripto para piyasasının sert düşüşüne rağmen 1 Doların üstünde işlem görmeye devam etti. 

Bununla birlikte, fiyatın bir sonraki seviyeye ulaşması zor olabilir, muhtemelen bir sonraki dönüm noktasına 2 $ civarında bir fiyata gelebilir. Popüler bir analist Altcoin Sherpa’ya göre, Q2 ve Q3 sırasında MATİC fiyatında beklenenden daha büyük gelişmeler olabilir.

Poligon fiyatı, birkaç kez 0.9 $ gibi düşük seviyelerden geri döndü ve yakında zamanda bir yükseliş trendine girdi. Dahası, makul miktarda ticaret hacmi ile şiddetli bir düşüşü ortadan kaldırmak, maddeye yardımcı olur. 

Matic fiyatının, yükseliş eğilimini sağlam tutmak için ATH olan 1.22 $ ‘lık direnç seviyelerine ulaşmak için sert bir şekilde yükselmesi gerekiyor. Birkaç kez reddedilen destek seviyeleri 0,9 dolar olduğu için, fiyatın yükselme olasılığı daha fazla. 

Toplu olarak, topluluk oldukça güçlü olduğu için polygon fiyatı dengeli görünüyor. RSI ve MACD, fiyatı yeni zirvelere taşıyabilecek gelişmiş bir boğa koşusuna işaret ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here