Home Altcoin Haberleri MATIC Poligon (MATIC) 2 Doları Geçti, Sıradaki Hedefler Neler?

Poligon (MATIC) 2 Doları Geçti, Sıradaki Hedefler Neler?

0
Poligon (MATIC) 2 Doları Geçti, Sıradaki Hedefler Neler?

Poligon (Matic) fiyatı son günlerde büyük bir piyasa düzeltmesine rağmen güçlü kaldı, 1 doların üstünde. Şüphesiz 1 doların altındaki küçük geri çekilmeler de rallinin bir parçasıydı, ancak kaybedilen pozisyonları geri kazanmak için iyi bir şekilde sıçradı.

Çok şaşırtıcı bir hareketle, matic fiyat düşüş tuzağını tersine çevirdi ve 1.6 doların altındaki seviyelerden 2 doların üzerindeki mevcut seviyelere sıçradı. Dahası, yoğunlaştırılmış boğa koşusu, fiyatın 3 ila 3,2 dolar civarında bir sonraki direnç seviyelerine ulaşacağından emin olduğunu gösteriyor.

MATIC USD Kaynak: TradingView

Şu anda Matic, paralel kanalın üst direnç seviyelerini kırdı ve 2 doların üzerine çıktı. Bu nedenle, günlük kapanıştan önce vurulacak bir sonraki hedef 2,4 ila 2,45 ABD doları arasındadır. Bu seviyelere başarılı bir şekilde ulaşıldığında, 3 $ ‘a yakın diyebiliriz.

Ethereum’dan Daha Ucuz Poligon İşlemleri

Gaz ücretlerinin son derece yüksek olduğu bilinen bir gerçektir. Ethereum platformu sorunları Birkaç yükseltmeye rağmen, henüz çözülmedi. Ve bu nedenle birçoğu ücretlerden kurtulmak için başka seçenekler aradı.

Bununla birlikte, poligon ağı, Ethereum’dan en uygun maliyetli platformlardan biri olarak ortaya çıktı.

Yukarıdakiler, poligon platformunun Ethereum’dan% 275 daha az ücret aldığı tek bir günün işlem ücretlerinin karşılaştırmasıdır. Bu nedenle büyüyen ekosistem, önümüzdeki günlerde daha yüksek seviyelere çıkmaya hazır olan MATIC fiyat rallisini besliyor. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here