Home Altcoin Haberleri MATIC Network Artık Polygon

MATIC Network Artık Polygon

0
MATIC Network Artık Polygon
  • MATIC Network, Polygon olarak yeniden markalaştığını duyurdu.
  • Polygon, Ethereum’un Polkadot’un önüne geçmesine yardımcı olmayı planlıyor.
  • Ekip, önceki ürünlerini aktif tutmaya söz verdi. 

MATIC Network, Polygon olarak yeniden markalandı

Ethereum’da ikinci katman çözümü geliştiren bir proje olan MATIC ağı, geçtiğimiz günlerde Polygon olarak yeniden markalaştığını duyurdu . Ağdan bu hareket, ikinci katman toplayıcı olma yolunda önemli bir değişikliği gösterir.

Platform, yeniden markalaşma haberini U.Today ile paylaştı ve bundan böyle Polygon olarak evrimine devam edeceğini ortaya çıkardı. Bu yeniden markalaşma, startup’a teknolojik ve pazarlama stratejilerinde yardımcı olacak.

Artık ağ Polygon olarak yeniden markalaştığına göre, ekip enerjisini gittikçe artan bir şekilde çok hatlı birlikte çalışabilirlik sağlamaya odaklayacak. Yeni ekosistemin amacı, ZKRollups, Optimistic Rollups ve Validium gibi diğer Ethereum ölçeklenebilirlik çözümlerini desteklemektir .

Bu, ETH blok zincirinde büyük miktarlarda işlemi kontrol etmeyi kolaylaştıracak , dolayısıyla ölçeklenebilirlik ve yüksek ağ ücretleri sorununu çözecektir . Amaç, geliştiricilere ölçekleme çözümünü seçerken birini seçmeye zorlanmadan daha fazla seçenek sunmaktır. Bu strateji, yeni Polygon SDK’da konuşlandırılacaktır.

MATIC Network, önceki çözümlerini aktif tutmayı vaat ediyor

Hindistan merkezli proje, Ethereum’un rakibi Polkadot’un önüne geçmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Birkaç hafta önce, DOT (Polkadot doğal belirteç) yerinden XRP piyasa değeri bakımından dördüncü yerleştirilen kripto olarak.

Polygon hedefine ulaşmak için, aralarında en iyi Ethereum geliştiricileri, araştırmacıları ve danışmanları, Mythos Capital’in kurucusu Ryan Sean Adams; EthHub’dan Anthony Sassano; Hudson Jameson ve John Liliac.

Polygon, proje devam ederken, MATIC altında geliştirilen tüm ürünlerin, MPoS Zinciri ve Matic Plazma Zincirleri dahil olmak üzere, çalışmaya devam edeceğine söz verdi.

Polygon ekosisteminin önemli bir bileşeni olarak kabul edilirler ve bu nedenle ekip onlarla çalışmayı bırakmaz. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here