Home Altcoin Haberleri Matic Fiyatı Yükseliyor! Direk Satın Almadan Önce Takip Etmekte Fayda Var

Matic Fiyatı Yükseliyor! Direk Satın Almadan Önce Takip Etmekte Fayda Var

0
Matic Fiyatı Yükseliyor! Direk Satın Almadan Önce Takip Etmekte Fayda Var

Poligon(Matic) fiyatı en yüksek seviyesini kırarak geçti. 2 Dolara doğru çıktığı bu yolculukta ters konsolidasyona mağruz kaldı. Bu durum ortaya belirsizlik çıkartarak fiyatını etkiledi. Şimdilik düşüş trendi kırılsa da hala daha yatırım yapmak için erken olabilir.

Fiyat trend çizgisinin üzerinde %20 artışa geçti. Bu sıçrama Matic için bir boğa koşusu olarak adlandırılacak kadar büyük bir sıçrama gibi değil. Böyle düşünmemizin sebebi boğa koşusunun başlayabilmesi için gelmesi gereken zorunlu seviye 0,4$ olmasıdır.

Fiyat boğa koşusunun başlaması için gerekli yerlere çıksa da bir kaç tane kırmızı mum bu çıkışı engellediler. Öncelikle Matic’in ATH seviyesi olan 0,5$ seviyelerine gelebilmesi için biraz vakte ihtiyacı var gibi gözüküyor. Bununla beraber son fiyat hereketleri göz önünde bulundurulduğunda Poligon 0,6$ seviyelerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu kırabilir.

Girmeden Önce Analitistleri Dinlemekte Fayda Var

Matic fiyatı, ATH yaptığından beri sürekli düşüş eğiliminde. Bu düşüşü engellemek için büyük mücadeleler verdi ve Matic hacmi zamanla tükendi. Bu hacim tükenmesinin sebebi yaşadığı konsolidasyondan ötürü olabilir, erken işlem saatlerinden bu yana biraz da olsa iyileşme belirtileri göstermeyi başardı.

Düşüş eğiliminin kırılmasına rağmen bir düşüş korkusu göz ardı edilemez. Bu yüzden bu yükselişi bir boğa koşusu olarak adlandırmak için çok erken olabilir. Popüler bir analist ve ChartAlerts’in Kurucu Ortağı olan Devchart, yatırımcıları uyarıyor.

https://twitter.com/devchart/status/1372045635801772034?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1372045635801772034%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcoinpedia.org%2Funcategorized%2Fmatic-price-breaks-bearish-trend%2F

Matic fiyatının 55 EMA’dan sıçrayarak eğilimi kırmış olabileceğini, ancak 0,41 $ ‘da tutması gerektiğini söylüyor. Bu nedenle, traderlar yalnızca fiyat bu seviyelerde değişmezse giriş yapabilirler.

Polygon’un değeri bu yazı yazılırken düne kıyasla % 9.14 artışla 0.4064 $ ‘dır. Şu anda, fiyatın 0.4 $ seviyelerinin üzerine çıkması ve boğa koşusuna devam etmek için 0.5 $ olarak belirlenen hedefe güçlü bir şekilde yönelmesi çok önemli.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here