Home Altcoin Haberleri MATIC Fiyatı Patladı Yeni ATH, Bu Ay 1 Doları Görür mü?

MATIC Fiyatı Patladı Yeni ATH, Bu Ay 1 Doları Görür mü?

0
MATIC Fiyatı Patladı Yeni ATH, Bu Ay 1 Doları Görür mü?

MATIC fiyatı önceki iş gününün ortasından bu yana patladı ve yeni ATH kaydedilene kadar yükselmeye devam etti. Fiyat 0.22 $ seviyelerinden 0.329 $ ‘a kadar yükseldi.

2020 yılı, ortaya çıkan DeFi alanının yılı olarak görülüyor. Aynı şekilde, cari yıl 2021, Oyun Endeksi ve NFT’lerin yılı olabilir. Ve bu nedenle, bir kuruşun altındaki jeton şu anda 0,3 doların üzerine çıkmaya çağırdı. 

Analist Lark Davis, Poligon Matik, Zincir Bağlantısıdır katman iki ölçekleme çözümüdür ve bu nedenle, önümüzdeki günlerde bir dolar olabilir.

MATIC fiyatı 1 $ Seviyesine Ulaşacak mı?

MATIC topluluğuna bir darbe geldi. Zincirler arası bilgi ve değişim için inşa edilen DeFi destekli tahmin pazarı olan Polkamarkets, Polygon ile işbirliğini duyurdu. Bir resmi duyuru, Polkamarket, düşük ücretler ve sorunsuz ticaret ile ölçeklendirme çözümleri sağlamak için bir ortaklık duyurdu.

Ayrıca en popüler kripto para borsalarından biri olan CoinbasePro, MATIC’i listeliyor ve alım satım 11 Mart 2021’de saat 9’da başlayacak. Varlıkla birlikte yükseliş ivmesi hızlandıkça, MATIC fiyatı başlangıçta 1 $ ‘a ve önümüzdeki günlerde bu seviyelerin üzerine çıkabilir.

Yazım sırasında, MATIC fiyatı son 24 saatte% 48.18’lik büyük bir sıçrama ile 0.31 $ ‘dır. Şu anda, fiyat önümüzdeki günlerde 1 dolara ulaşacak gibi görünüyor. Polkamarkets ve Polygon işbirliğinin ve Coinbase’de MATIC listelemesinin duyurulmasıyla MATIC fiyatı önümüzdeki günlerde 1 dolardan fazla patlayabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here