Home Altcoin Haberleri Mana Haberleri MANA Fiyatı, Grayscale Alımları Haberi İle Yükseliyor

MANA Fiyatı, Grayscale Alımları Haberi İle Yükseliyor

0
MANA Fiyatı, Grayscale Alımları Haberi İle Yükseliyor

Grayscale Eye’ın MANA’sı, Pump Olacak mı?

Grayscale Trust, en yüksek paya sahip popüler bir hedge fonu Bitcoin ve diğerleri altcointröstler, başka varlıkları eklemeyi düşünüyor olabilir. Delaware Eyaleti resmi web sitesi, Delaware varlığıyla ilgili bilgileri görüntüler.

Varlık adı ‘Grayscale’ olan liste, LINK coini, BAT coini, FIL coini ve XTZ coini ile birlikte MANA güvenini içeriyordu. Grayscale, analist WolfofCrypto’ya göre daha fazla varlık eklemeyi düşünüyor.

Bununla birlikte, listeler, bir varlığın mevcut durumunu belirtmeksizin, veritabanlarında hem aktif hem de pasif varlıkların arama sonuçlarını içerir. Bu nedenle, hedge fonu tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılıncaya kadar tahmin etmek çok zordur.

MANA Fiyat Analizi, 1 Dolara mı Ulaşacak?

Erken işlem saatlerinde MANA fiyatı üzerinde büyük satış baskısı arttı ve bu nedenle işlemin ilerleyen saatlerinde şiddetli bir düşüş bekleniyordu. Ancak, fiyatı en düşük seviyelerden yaklaşık% 60 oranında yükselten büyük bir hacim akışı enjekte edildiğinde tam bir terslik oldu.

MANA fiyatı, güçlü direnç seviyelerini 0.126 $ ‘dan kırdı ve yazım sırasında 0.1491 $’ da mevcut seviyeleri vurmak için daha da yükseldi. Bununla birlikte, fiyat başlangıçta 0.16 $ ‘dan üst direnç seviyelerine ve daha sonra 0.2 $’ a yakın seviyelere ulaşacak gibi görünüyor.

Teknik Göstergeler

  • Direnç seviyeleri 0.1629 $ ‘dan oluşuyor.
  • Destek seviyeleri 0.1308 $ ‘dan oluşuyor
  • Piyasa duyarlılıkları oldukça yükselişte ve bu nedenle MANA fiyatı için teknik göstergeler ‘güçlü bir satın alma’ işaret ediyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here