Home Altcoin Haberleri LTO NETWORK VE VIDT DATALINK YENİ ORTAKLIKLARINI DUYURDU

LTO NETWORK VE VIDT DATALINK YENİ ORTAKLIKLARINI DUYURDU

0
LTO NETWORK VE VIDT DATALINK YENİ ORTAKLIKLARINI DUYURDU

Hollanda’nın en iyi blockchain şirketlerinden ikisi, piyasadaki en sağlam uçtan uca B2B blockchain çözümünü yaratma umuduyla birleşti.

İki şirketin isimleri bir zil çalmalıdır : LTO Network ve VIDT . Her ikisi de şu anda piyasa değerine dayalı olarak küresel olarak ilk 300 blockchain şirketi arasında yer alıyor ve Birleşmiş Milletler, IBM ve daha fazlası gibi kuruluşlarla bir dizi yüksek profilli ortaklık ve kampanyalar aracılığıyla büyük topluluklar oluşturdu.

LTO Network Satın Al

Artık LTO Network satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Hem verilere duyulan tutku hem de kullanımı kolay blok zinciri çözümleri sunan birleşme, yeni varlığın son birkaç yılda her şirket tarafından inşa edilen ilişkilerden, müşterilerden ve teknolojiden yararlanmasına olanak tanıyacak.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Etkili bir şekilde, yeni organizasyon artık Hollanda’daki en büyük blok zinciri organizasyonu ve dünyanın en önde gelen B2B blok zinciri kolaylaştırıcılarından biri olacak.

Yeni Ortaklıkla Daha Güçlü Hale Gelinecek

LTO Network, iş ortakları ve müşterileriyle birlikte oluşturmalarına olanak tanıyan, uygulaması kolay bir tak ve çalıştır geliştirme modeli aracılığıyla dünya çapındaki müşterilere ve ortaklara kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri sunar.

Şirket, yeni dünyanın Red Hat Openshift konteyner platformu ve açık hibrit bulutlar gibi diğer BT teknolojisi devlerinin hemen yanında çevik hibrit blok zinciri çözümlerini kullanacağına inanıyor.

Geliştiriciler için, LTO Network teknolojisi, onları çalıştırmak için gereken blok zinciri arka ucu ve ön ucu hakkında endişelenmeden yenilikçi uygulamalar oluşturmak için ortak bir platform sağlar. Sistemleri ayrıca uygulamaların müşterilerinin halihazırda çalışan eski sistemlerine entegre edilmesine de izin verir.

VIDT Datalink, blockchain destekli bir belge sertifikasyon platformudur. VIDT API, kuruluşların dijital verilerini sahtekarlık ve manipülasyona karşı onaylamasını ve korumasını sağlar.

VIDT’nin mimarisi ile VIDT Datalink, iş akışlarını etkilemeden veri bütünlüğünü sağlamak için neredeyse mevcut tüm sistemlerle uyumludur. VIDT Datalink, blok zinciri, bir toplum olarak dijital gelişmelerimizin sofistike dolandırıcılık faaliyetleri tarafından engellenmemesini sağlamak için anahtar teknoloji olarak görüyor.

İki şirket birlikte, her iki tarafın da yakında yaklaşan hibrit blok zinciri dünyasına kendi müşterilerini daha iyi hazırlamasını sağlayacak.

Birleşme, LTO Network’ün merkezi olmayan iş akışları için dikey uzmanlığını ve geliştirme araç setini, VIDT’nin özel çözümler ve şirketler tarafından belgeleri sabitlemek ve doğrulamak için kullanılan açık kaynaklı API arayüzlerindeki uzmanlığıyla birleştirecek.

Çok Çeşitli Pratik Yöntemler Üzerinde Yoğunlaşacak

Son birkaç yıldır, her iki şirket de çeşitli vaka çalışmalarını ve kullanım örneklerini şeffaf bir şekilde belgeliyor.

VIDT müşterileri ve ortakları arasında Airbus, AmSpec, Krohne ve daha fazlası gibi şirketler bulunur. LTO Network, kısa süre önce Birleşmiş Milletler ile Afganistan gibi gelişmekte olan ülkelerdeki blok zincirine arazi parselleri koymak için bir ortaklık kırıldığını duyurdu .

LTO Network ayrıca Hollanda Altyapı Bakanlığı, ScanTrust, IBM ve diğer tanınmış şirketleri ortak ve müşteriler olarak arar. Şu anda LTO Network, 50.000’den fazla günlük işlem, 80’den fazla düğüm ve 50’den fazla ekosistem ortağıyla küresel olarak ilk 20 blok zincirinde yer almaktadır.

Bu çözümler birlikte, dijital imzalar, denetim raporları, noter prosedürleri, yasal sözleşmeler, sanat eseri orijinalliği, akıllı QR kodları, atık taşıma ve daha fazlası gibi çok çeşitli endüstrilere ve kullanım durumlarına uygulanabilir.

Her iki şirket için de teknolojileri, özellikle B2B alanında blockchain teknolojisinin gücünden yararlanabilecek hemen hemen her şeye uygulanabilecek şekilde inşa edildi.

Bu birleşmenin 2021’de nasıl sonuçlanacağını ve diğer projelere büyümeyi hızlandırmanın bir yolu olarak birleşmeleri inceleme konusunda ilham verip vermediğini görmek ilginç olacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here