Home Analiz Ünlü Analistin Tahminine Göre Litecoin (LTC) Fiyatı 2021 Mayıs Ayında 400 Dolar Olabilir

Ünlü Analistin Tahminine Göre Litecoin (LTC) Fiyatı 2021 Mayıs Ayında 400 Dolar Olabilir

0
Ünlü Analistin Tahminine Göre Litecoin (LTC) Fiyatı 2021 Mayıs Ayında 400 Dolar Olabilir
  • Litecoin fiyatı yükseliş flaması içinde sıçradı, üçgenden bir kırılma fiyatın yükselmesine neden olabilir
  • Birçoğu, fiyatın ilk olarak yıllık en yüksek 245 dolara ulaşmasını bekliyor, daha sonra yeni ATH oluşturmak için ralli ile devam ediyor.

İkinci Litecoin (LTC) Yükseliş Dalgası Geliyor!

Litecoin fiyatı, diğer birçok kripto varlığı gibi dik pompaları ve düşüşleri azaltarak makul bir fiyat ralli sürdürdü. Kanalın daha düşük destek seviyelerini bozulmadan koruyan fiyat, 190 dolar civarındaki son düşük seviyelerden sert bir şekilde yükseldi.

Bununla birlikte, boğalar, boyun çizgisini 214 $ civarında kırmak için ticaretin erken saatlerinde merkezi bölgeyi kırıyor. Ancak, son zamanlarda BNB tarafından sergilenen benzer bir trendde fiyatın artması bekleniyor. Analistlere, KALEO’ya göre, benzer ivmeyle, LTC fiyatı başlangıçta 400 $ ‘a ulaşabilir.

Analistler LTc için çok iyi bir boğa dönemi olduğunu idda ediyor ve fiyat tahminleri epey yüksek görünüyor, hatta LTC fiyatı690 $ ‘ı bile geçebilir.

Ancak şu anda, birçok analist ve kripto uzmanı, önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatın 300 dolara yaklaşacağını tahmin ediyor.

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi, Fiyat 600 Dolara Nasıl Çıkacak?

Litecoin fiyat analizi, LTC fiyatı iki hafta geçtikten sonra, fiyatı şiddetli bir düşüşe kadar paralel bir kanalda seyretti. Bununla birlikte, fiyat güçlü bir yükseliş ivmesi kazandı ve kısa sürede yükseldi, dolayısıyla bir ‘W-Şekilli Model’ oluşturdu.

Litecoin (LTC) Fiyat analizinde, formasyonun boyun çizgisini kırdı ve erken işlem saatlerinde yükseldi ve önceki ATH’yi parçalamak için güçlü bir istek olduğunu gösterdi. Kısa vadede, 280-300 dolar seviyelerine yükselmeye devam etmek için fiyatın 245 dolar ile yıllık yüksek seviyelerini aşması bekleniyor.

Göstergelere bakıldığında, RSI 90’a yakın en üst seviyeye yükseldi ve bir süre trendini sürdürdü. Ancak seviyelerdeki hafif bir gerileme, seviyeler tekrar yükseldiğinden yükseliş trendini engelleyemedi. MACD ayrıca, sinyal hattı MACD hattını geçmek üzere olduğundan bir satın alma sinyali verir.

Yazım sırasında, LTC fiyatı son 24 saatte % 15.33’lük büyük bir sıçrama ile 237.13 $ ‘dır. İşlem hacmi 6.746.222.664 $ ‘ı kaydetmek için % 114’ten fazla arttı ve piyasa değeri yaklaşık% 15.38 artarak 15.837.340.531 $’ a ulaştı.

Litecoin (LTC) Teknik özellikler

  • Litecoin fiyatının direnç seviyesi yıllık en yüksek 245 dolar seviyesinde.
  • Litecoin Destek seviyeleri 190 $ ‘dır
  • LTC fiyatına ilişkin göstergeler güçlü bir satın almaya işaret ediyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here