Home Altcoin Haberleri LTC Fiyat Analizi. Boğalar Önüne Çıkan Engelleri Aştı

LTC Fiyat Analizi. Boğalar Önüne Çıkan Engelleri Aştı

0
LTC Fiyat Analizi. Boğalar Önüne Çıkan Engelleri Aştı

Litecoin (LTC), Pazartesi günü genel kripto piyasası yükselişinin ortasında üç haftanın en yüksek seviyesine sıçradı.

Litecoin’e (LTC) yatırımcıların geri dönüşünü kutlarken haftaya olumlu bir notla başladı. 195.05 $ seviyesinin düşükleri Cuma günkü kazançlarını uzatıyor.LTC / USD kısa süre önce bir dayanak noktası buldu hareketli ortalama (50) destek temeli dahilinde, agresif çekiş sondaları 220 $ ‘lık temel engelleri aşsa da. LTC, bugün başka bir yükseliş gelişimi için hazırlanıyor ve ana hedef 230 dolarlık işaret. Parite, hareketli ortalamanın (50) üzerinde 198 $ LTC / USD seviyesinde gerilemiş olsa da, düşüş riskleri devam ederken toparlanmayı uzatmaya çalışsa da, alıcılar biraz güven kazandıkça, büyüme beklentileri Litecoin’i hareket ettirmede baskın bir faktör olmaya devam ediyor. Litecoin, yazı yazarken son 24 saatte% 8,5 ve haftalık% 11,67 artışla 220 $ ‘lık kazançları konsolide ediyordu.

Blockchain Company BTCS Inc., Charlie Lee’yi Yönetmen Olarak Adlandırıyor

Dijital varlık ve blok zinciri teknolojisi tabanlı bir şirket olan BTCS Inc., Litecoin’in kurucusu Charlie Lee’yi Yönetim Kurulu’nun en yeni bağımsız üyesi olarak seçti. Bay Lee, Litecoin Vakfı’nın genel müdürüdür ve en çok 13 milyar dolardan fazla piyasa değerine sahip dünyanın dokuzuncu kripto para birimi olan Litecoin’in kurucusu olarak bilinir.

LTC Günlük Grafik: Değişen

Pazartesi günkü güçlü bir ralli, LTC / USD paritesinin üç haftanın en yüksek seviyesi 222 $ ‘ı aşmasına neden oldu ve 230 $’ lık ikinci direnç daha sonra kazançlarından vazgeçti. Bununla birlikte, token, yıllık yükseklerin oluşturduğu 247 dolar civarında başka bir direnç alanına sahip olduğu için, bu seviyeye ulaşmakta zorlanacak. Üstelik teknik göstergeler bugün karışık sinyaller verdikleri için bu görünümü doğrulayamıyor.

Paritedeki gelişmeleri sınırlamaya devam ederse, ilk destek 198.11 $ ‘lık hareketli ortalamadan (MA 50) ve 190 $’ lık yakın düşük seviyesinden kaynaklanabilir. Buradan yola çıkarak, 180-175 dolarlık destek tabanı daha sonra önemli satışla başa çıkmak zorunda kalabilir. Daha fazla düşüşte destek noktası bulamazsa, fiyat Aralık 2020’de belirlenen 169 $ ‘lık en düşük seviyeye düşebilir.

LTC 4 Saatlik Grafik: Boğa

BTC’de 60.000 $ işaretine doğru büyük bir ters dönüşün ardından, Litecoin bir kez daha 200 $ seviyesinin üzerinde sağlamlaşmaya başladı. Daha düşük bir zaman dilimi analizine göre Litecoin, 208 ila 225 dolar arasında yer alan yukarı kanal içinde işlem görüyor. LTC / USD çifti yukarı yönlü paternden kurtulduğunda, 30 $ ‘lık olası bir kırılma için gözünüzü dört açın.

4 saatlik göreli güç endeksi aşırı alım değeri 70’te kaldığı için piyasa duyarlılığı şimdi boğalara doğru eğildi. Aynı zamanda, daha fazla hareketle parite aşırı satın alındı. LTC / USD çifti, 200 $ seviyesinin üzerinde işlem yaparken yükselişini sürdürüyor, kilit direnç 230 $ ve 247 $ seviyelerinde bulunuyor. LTC / USD çifti 200 $ ‘ın altında işlem görürse, 190 $ ve 180 $ destek seviyelerini test edebilir.

Anahtar Seviyeler
Direnç Seviyeleri: 247 Dolar, 240 Dolar, 230 Dolar
Destek Seviyeleri: 200 Dolar, 190 Dolar, 180 Dolar

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here