Home Analiz Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Ünlü Analistlerlerden LTC’nin 49 Doları Testi Ve Devamı

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Ünlü Analistlerlerden LTC’nin 49 Doları Testi Ve Devamı

0
Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Ünlü Analistlerlerden LTC’nin 49 Doları Testi Ve Devamı
  • Litecoin fiyat tahmini, 49 dolara doğru bir tersine dönüş bekliyor.
  • Litecoin fiyatı 46.80 $ ‘da güçlü bir dirençle karşı karşıya.
  • LTC fiyatı 45 $ işaretinde güçlü destek buluyor.

Trading View analisti Signals S’nin Litecoin fiyat tahmini, kripto para biriminin kısa vadede 49.03 $ ‘lık dirence doğru bir hareket yapmak istediğini gösteriyor. Daha önce, kripto para birimi 46,5 dolarlık destek yapısının altına düşmüştü .

1 Günlük Litecoin fiyat analizi

Kripto para birimi, Bitstamp’ta kaydedilen 46,21 ABD Doları fiyatından günü kapattı. Fiyat, 7 Ekim’de bir günün en yüksek seviyesi olan 46.93 $ ‘a yükseldi.

LTC fiyatı için sırada ne var?

Trading View analisti Vince Prince, kripto para biriminin yükseliş trendinin ardından 50 $ seviyesine yükselmesinin beklendiğini öne sürüyor. Analistin Litecoin fiyat tahminine göre, LTC fiyatı şu anda 4 saatlik grafikte gösterilen yükselen bir paralel kanal içinde değişiyor.

400-Üstel Hareketli Ortalama (400EMA) ve yatay bir direnç çizgisi, 50 $ işaretinin hemen altında bir direnç kümesi oluşturdu. Prince, kripto para biriminin bu noktaya kadar yükseleceğinden ve yüksek direncin fiyatın bir geri çekilme gözlemlemesine neden olacağından emin.

Geri çekilmenin, kripto para biriminin yükselen kanalın 47 $ işaretinin altında kalan alt sınırına doğru düşmesine neden olması bekleniyor.

Kripto para biriminin düşüş zayıflığı devam ederse, LTC fiyatı yükseliş trendini sürdürmek için alt sınırdan sekmek yerine yükselen kanalın altına düşecektir.

Litecoin 46.5 dolara geri döndü

Trading View analisti Solldy, LTCUSD ticaret çiftinin teknik analizini 1 saatlik grafikte çizdi. Kripto analistinin Litecoin fiyat tahmini, kripto paranın 6 Ekim’de fiyatın kırdığı destek yapısının üzerine döneceğini gösteriyor.

Grafik, Litecoin’in 46,2 doların üzerinde işaretlenmiş destek yapısının altında yatan yükselen bir trend çizgisi ile desteklendiğini gösteriyor. Son gün, kripto destek yapısının altına düşerken, altcoin piyasası düşüş gözlemledi. 7 Ekim’de kripto para trendini toparladı ve 46,3 dolar seviyesinin yakınında oluşan destek yapısının üzerine geri döndü.

Litecoin fiyat tahmini: LTC bir sonraki adımda 49 dolara mı çarpacak?

Trading View analisti Signals S, LTCUSD çiftinin bir sonraki 49.0 $ direncine doğru yöneleceğine inanıyor.

Analistin Litecoin fiyat tahmini, bu ticaret için stop-loss’ı 43.01 $ ‘a koyarken, hedef fiyat 49.02 $ olarak vurgulandı. Bu ticaret, analiste göre kripto para biriminin bir sonraki hedef bölgesi olacak olan 49.03 $ direncine doğru kısa vadeli bir hareket için.

Litecoin’den ne beklenir?

Trading View analisti Abrytan, Litecoin’in Aralık 2017’den itibaren yükseliş hareketini tekrarlayacağı görüşünde. Analist, şu anda LTCUSD grafiklerinde oluşmakta olan benzer bir modelin altını çizdi.

2017’de kripto para birimi, uzun bir yükselen kanal üzerinde birikim sergiledi, ardından kanalın üzerine çıktı ve 370 $ seviyesine doğru ilerledi. Analist, Litecoin’den bu yılın sonuna doğru benzer bir hareket bekliyor. Bu Litecoin fiyat tahmini, LTCUSD çifti için 1 günlük grafikte çizildi ve bu ticaret için hedef fiyat 400 $ civarında işaretlendi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here