Home Analiz Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Aşağı Doğru Kırılım Gerçekleşir mi?

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Aşağı Doğru Kırılım Gerçekleşir mi?

0
Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Aşağı Doğru Kırılım Gerçekleşir mi?
  • Litecoin, kripto piyasasının düşüşünden etkilendi.
  • LTC fiyatı artık 40-50 Dolar Arasında İşlem Görüyor.

LTC / USD Fiyat Analizi

Litecoin (LTC), tüm kripto paraları gibi Çarşamba günü piyasanın düşüşüyle beraber etkilendi. LTC Fiyatı 45.60 olan desteğimizin altına düştü.

Litecoin fiyatı 43 Doların biraz altında destek buldu. 43 Dolar’ı çoğu zaman test etmiş ve aşağıdaki gragiktede gösterilmiştir. Litecoin fiyatı için 43 Dolarlık Destek önemli desteklerden biridir.

LTC geçmişine baktığımız zamanda bu 43 Dolarlık desteğin çoğu zaman çalıştığını görebiliriz.

Göreceli Güç Endeksi göstergesi 50 orta çizginin altında daha aşağı yönlü bir bölgeye taşındı ve daha aşağılara düşme ihtimalinin olduğunu gösteriyor.

Litecoin grafiğindeki ana özelliklerden biri, trend çizgisinin tepesinden LTC fiyatının 50.96’nın en yükseğinden aşağı doğru eğilmesidir. Eğer daha yüksek seviyeleri görmek istiyorsak LTC fiyatının 50.96 Dolar seviyesini geçmesini gerektiğini bilmeliyiz.

Litecoin analizine baktığımızda daha kötü senaryoları göz önüne aldığımızda daha sağlam desteklere bakmak gerekiyor. LTC fiyatındaki 43 Dolarda olan destek kırılma ihtimalini göz önüne almamız gerekiyor.

 Ve LTC analizinde bir diğer destek noktamız 41 Dolardaki desteğimiz bu alanın gayet iyi çalıştığı her zaman açık vet bir şekilde ortadadır. LTC fiyatı 41 Doların altına düşmediği taktirde sıkıntı olmayacağını umuyorum.

Litecoin Fiyatı: 1 Litecoin Kaç TL?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here