Home Analiz Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Analistlere Göre Boğa Geliyor

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Analistlere Göre Boğa Geliyor

0
Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: Analistlere Göre Boğa Geliyor

Bitcoin yarılanmasından bir hafta geçti, Bitcoin fiyatı son birkaç günlük yükselişin ardından 9.696,23 $ ‘a düştü. Fiyat şu anda son 24 saatte göre ekside işlem görüyor.

Geçen hafta 40 dolar civarında işlem gören Litecoin fiyatı, son bir hafta içinde 46 dolara yükseldi. Litecoin (LTC) fiyatı o zamandan beri bir miktar düştü, LTC fiyat analizi yaparken 44.80 Dolardan işlem görüyor.

Litecoin (LTC) İçin Boğa Hazırlığımı Yapılıyor

Litecoin‘in şu sıralar sıradan işlem görürken, analist Swanson’un Litecoin‘nin çok sıkıcı işlemler gördüğünü ve yakın zamanda heycan verici işlemler göreceğimizi söyledi.

Analist, LTC fiyatının önümüzdeki gün ve haftalarda, belki de bu yıl beklenenden fazlasını verebileceğini hatta görmediğimiz seviyeleri yakalıyabileceğimizi söylüyor.

Bir diğer ünlü analist Ar Shevelev , Litecoin (LTC) fiyatı 44 Dolardaki sağlam direnci LTC‘nin burdan daha yukarılara çıkabileceğini gösteriyor. Fakat daha heycanlanmadan Litecoin fiyatının 47 Doları Geçmesi gerektiğini ve ondan sonra LTC boğasının başlıyacağını belirtti. Litecoin (LTC) kripto paralar içinde en umut verici tabloyu sergiliyor.

Bitcoin Önderliğinde Kripto Piyasası Canlanır

Daha önceki yarılanmalara baktığımızda ondan sonraki Bitcoin‘in fiyat performansı göz önüne alındığında, Bitcoin‘nin bu seferde tarihi tekerrür ederse şaşırmamak gerekir.Daha önceki yazımızdada belirttiğimiz gibi analistlerin çoğu Bitcoin’nin 10.000 Doları kırmasını bekliyor. İmkansız olmasa da, Bitcoin‘in bugün bunu başarma potansiyeline sahip olup olmadığı hala görülüyor. Yarılanmanın etkileri tam olarak hissediğinde kripto para piyasası tamamiylen hisedecek.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here