Home Analiz Litecoin (LTC) Analiz Ve Güncel Gelişmeler

Litecoin (LTC) Analiz Ve Güncel Gelişmeler

0
Litecoin (LTC) Analiz Ve Güncel Gelişmeler

2 Haziran’da Litecoin fiyatı 45 $ seviyesine doğru ani bir düşüş yaşadı. İlk Kripto para birimi, BTC çizelgelerine düştüğünde ve altcoinler takip ettiğinde 50 Dolarlık dirence doğru gidiyordu..

3 Haziran’da, LTC USD çifti 47 $ Dolara kademeli bir şekilde yukarı yönlü hareket etti. LTC USD çifti 45 ile 50 Dolar arasında bir günlük işlem aralığında 45,38 $ – 47.51 hareketine devam etti.

Düşüş sırasında Göreceli Güç Endeksi (RSI) günlük skalasında 6,00’e düştü. Bu, Litecoin’in o sırada aşırı satıldığını gösterir. Teknik gösterge 53.96’da kapandı.

Kripto para birimi, 47 Dolar Haziran ayında kademeli bir yükseliş trendi gördüğü için 3 Haziran’da 45.50 dolar desteğini çalıştırdı.. Yazım sırasında, LTCUSD çifti 47.37’de işlem görüyordu.

Litecoin Fiyatı Yükselişe Devam Edermi

Analist TradingAlchemist, LTCUSD çiftinin bir sonraki gözlemlemesi gereken iki senaryo öneren bir TradingView analistidir. Analist, kripto para biriminin en yakın destek hattının altına 46.5 dolardan hareket ettiğini açıklarken, 45.5 dolarlık destek fiyatın dahada aşağıya çekmesini önledi.

Analistin grafiğine göre, Litecoin’in son zamanlarda 46.50 $ desteğini kırmasına neden oldu ve eğer kripto para birimi bunu tutmaya devam ederse, bir sonraki 48 $ seviyesine doğru hareket etmeli.

Kripto para birimi 3 Haziran’da 47 $ Doları geçti, bu da TradingAlchemist tarafından grafiğin hala çalışıyor olduğunu göstermektedir. Eğer grafik devam ederse LTC 48 dolara doğru hareketine başlaması gerek.

Litecoin ağır hareket eden ama hareketini her zaman sonlandıran hacimli coinlerden biridir. Ayda 1 kez LTC kazandırıyor ama 3 ayda bir gözlemlenen hareketlerinde daha fazla hareket ettiğini görebiliriz.

Litecoin enson yaptığı ortaklıklarlada adından bahsettirmeyi başardı. Litecoin Atari ile anlaşması fiyata pek olumlu yansımadı fakat hareketleri ağır olduğu için sonradan fiyata yansıyabileceğini analistler tarafından doğrulanıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here