Home Analiz Litecoin (LTC) Analiz Ve Güncel Gelişmeler

Litecoin (LTC) Analiz Ve Güncel Gelişmeler

0
Litecoin (LTC) Analiz Ve Güncel Gelişmeler
  • LTC, 84.80 $ ‘lık bir günün en yüksek seviyesine ulaştı.
  • LTC’nin üst eşiği geçtiğini görecek kadar güçlü bir momentum.
  • Piyasa oynaklığının olumsuz bir etkisi olması.

Vince Prince’in Litecoin fiyat tahmini, kripto para biriminin 77 dolara düşeceğini ve ardından fiyatın bir yükseliş trendi izlemesi gerektiğini gösteriyor. Yükselişin, kripto para biriminin 90 dolarlık direnci test etmesine izin verdiği söyleniyor.

Litecoin (LTC) 1 Günlük Grafik Analizi

Altcoin piyasasının geri kalanıyla birlikte, LTC fiyatı 14 Aralık’ın 15’i için grafiklerde yatay hareketler gözlemledi. Kripto para, yazı yazılırken 82.15 $ olarak fiyatlandırıldı. Altcoin’in 15 Aralık’ta elde ettiği en yüksek fiyat 84.80 dolar seviyesindeyken, fiyat 14 Aralık’ta öğle saatlerinde 79.20 dolara düştü.

Litecoin (LTC) Fiyat Tahmini: 77 Doları Test Edecek mi?

Fiyatın bir kama modelinde düştüğü görülürken, düşen kama modelini geçerken görülen Üstel Hareketli Ortalamaların (EMA) üzerine çıktı.

Vince Prince, kripto para biriminin bu yapıya güçlü destek sağlayan çift EMA’lara doğru bir hareket görmesini bekliyor. Yedekleme kümesinin de bulunduğu yer burasıdır, bu nedenle, buradan bir sıçrama görmeden önce fiyat bu bölgeye düşecektir. Hemen çıkma, LTC fiyatının, bir sonraki düşüş görebileceği yerden kurulumun en üstüne ulaşmasını sağlayacaktır. Analist, ticaret kurulumunun tepesinin kısa pozisyon için olası bir giriş seviyesi olacağına inanıyor. Hedef fiyat 90.50 $ ‘dır ve bu, bu sefer test ettiğinde fiyatı reddedecek kadar güçlü olabilir.

Litecoin (LTC)’yi Neler Bekliyor

LTC fiyatı genişletilmesi kama içine yukarı doğru yolculuk edilmiş ve bir sonraki düşen kama deseni girdi. Fiyatın, yükselen takozu tamamlayana kadar bir dalga paterninde çalışması bekleniyor.

Bu yükselen takoz, fiyatın birden fazla direncin gözlemlenebileceği 90 $ seviyesine ulaşmasına izin verecek. Analist, Litecoin’in momentumunun bu direnç kümesini 90 dolar seviyesinde kıracak kadar güçlü olacağını düşünmüyor, bu da bu direncin kripto para biriminin yükselen kamanın dibine düşene kadar bir ret görmesine neden olacağı anlamına geliyor.

Litecoin (LTC)’den Beklenti Nedir?

Aşağıdaki grafikte, kripto para biriminin bir dizi yukarı ve aşağı kanalda hareket ettiğini görebiliriz. Kripto para birimi başlangıçta bir yukarı kanalda yükselirken, Kasım ayının sonuna doğru kanalın altında kırıldı. Bu çoklu paralel kanal kurulumu, büyük bir yukarı kanalın içinde yer alır ve kripto para birimi, ikinci alt kanalının üzerine çıktı.

Fiyatın burada kısa bir form görmesi ve ardından 84 $ fiyat hedefine ve ardından 93 $ işaretine ulaşana kadar artan bir hareket izlemesi bekleniyor. Bu, grafikteki C işaretine doğru yukarı doğru bir dalga uzantısıdır. Düşüş trendi için, kripto para biriminin yeni oluşturulan destek seviyesinin bulunduğu 77 dolara düşmesi gerekiyor. Bu, kripto para biriminin geçtiğimiz günlerde kırdığı düşen kanalın üst sınırıydı.

Litecoin (LTC) Kaç TL ?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here