Litecoin Fiyat tahmini: LTC Analizinde, 145 Dolar Direnci Geçilmediği Takdirde Yükseliş Beklenemez

0
64
  • Litecoin fiyatının 130 $ Dolar civarında konsolide etmeye devam etmesi bekleniyor
  • En yakın destek seviyesi 120.00 dolardır.
  • LTC, 140 doların üzerine çıkmadan önceki dirençle karşı karşıya

Litecoin Fiyat Tahmini

Litecoin fiyatı 150.00 $ Dolar seviyesinin üzerine çıkamadı ve 130 $ fiyat seviyesine geri döndü. Seviyeye düştüğünden beri, LTC , fiyat hareketi son derece düşük volatilite gözlemlediğinden, seviye etrafında salınmaya devam etti.

Daha geniş kripto para piyasası, çoğu varlık dönem boyunca fiyatlarda bir düşüş kaydettiğinden, son 24 saat boyunca düşüş eğilimi gözlemliyor. 

Bunlar arasında, 40.000 dolar ile 30.000 dolar arasında hareket eden 35.000 dolarlık işaret etrafında salınmaya devam eden Bitcoin de var. Benzer şekilde, Ethereum da 1.400 $ işaretinin altına düştü.

Litecoin Analizi

Litecoin fiyatı, fiyat hızlı bir şekilde yükseliş desteği bulduğu ve fiyat 120.00 $ seviyesinden 180.00 $ seviyesine yükseldiği için Ocak ayına güçlü bir başlangıç ​​yaptı. 

Bununla birlikte, fiyat hareketi, fiyat istikrar kazanmadan önce 110,00 $ işaretine keskin bir düşüş gözlemledi. Ancak o zamandan beri, fiyat 160 $ ​​işaretinin üzerine çıkmakta zorlandı.

LTC , 19 Ocak’ta 160.00 dolar seviyesinin üzerine çıktı, ancak seviyenin üzerine kapanamadı ve 120.00 dolar seviyesine geriledi. 

O zamandan beri, fiyat 140.00 ile 120.00 dolar arasında gidip gelen 130 dolarlık fiyat seviyesinde işlem görüyor.

Teknik göstergeler

Teknik göstergeler karşısında, MACD yükseliş eğilimi gösteriyor, ancak histogramların azalan boyutu, azalan bir yükseliş momentumu gösteriyor. Fiyat 145,00 $ işaretinden reddedildikten sonra,

RSI nötr ve aşağı doğru hareket eden 50.00’ın hemen altında işlem görüyor. Bununla birlikte, gösterge şu anda düşüş baskısının düşük olduğunu gösteren hafif bir eğime sahip.

Bollinger bantları sıkışık değil ama geniş de değil. Göstergenin marjları şu anda yataydır ve her iki tarafta da eşit momentum olduğunu düşündürmektedir. 

Fiyat, göstergenin ortalama çizgisinin yakınında işlem görmeye devam ettikçe, gösterge yakında yakınsama göstererek varlığın oynaklığında daha fazla düşüşe işaret edecektir.

Genel olarak, dört saatlik teknik analiz zayıf bir satın alma sinyali veriyor ve 26 ana teknik göstergeden dokuzu yukarı doğru bir fiyat hareketini destekliyor. 

Öte yandan, sekiz gösterge, olumsuz bir fiyat hareketine işaret eden satış sinyalleri yayınlamaktadır. Bu arada, dokuz gösterge daha tarafsız kalıyor ve iki tarafın da desteklenmediğini gösteriyor.

24 saatlik teknik analiz, aşağı doğru bir hareketi düşündüren dokuz gösterge ile zıt kutuplu bir duygu gözlemliyor. 

Öte yandan, sekiz gösterge bir satın alma sinyali verirken, kalan dokuz gösterge her iki taraf için de destek vermiyor. Genel olarak, analiz zayıf bir satış sinyali veriyor.

Litecoin fiyatından ne beklenir?

Yatırımcılar, Litecoin fiyatının, fiyat seviyenin üzerine çıkmak için güçlü bir destek bulana kadar önümüzdeki birkaç gün boyunca konsolidasyon kanalı içinde işlem yapmaya devam etmesini beklemelidir. 

Teknik göstergelerin ifade ettiği kafa karışıklığı ve nispeten düşük ticaret hacmi de bu tahmini destekleyerek LTC’nin yukarı çıkma ihtimalini ortadan kaldırıyor .

Bununla birlikte, Litecoin fiyatı 100.00 $ seviyesine düşerse, LTC , fiyatın 150.00 $ seviyesinin üzerine çıkmasını sağlayan güçlü bir boğa rallisi başlatacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz