Home Altcoin Haberleri Litecoin Fiyat Analizi: LTC 120 Dolar Tahmini Gerçekleşiyor mu?

Litecoin Fiyat Analizi: LTC 120 Dolar Tahmini Gerçekleşiyor mu?

0
Litecoin Fiyat Analizi: LTC 120 Dolar Tahmini Gerçekleşiyor mu?
  • Litecoin fiyatının 120 dolara düşmesi bekleniyor.
  • En yakın destek seviyesi 130 dolardır.
  • LTC, 140 doların üzerine çıkmada dirençle karşı karşıya.

Litecoin fiyatı 150 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başaramadı ve 130 dolar seviyesine geriledi. Fiyat bu seviyede kısa vadeli destek buluyor, ancak LTC’nin 150 $ ‘a çıkıp çıkmayacağı henüz görülmedi.

Daha geniş baktığımızda kripto para piyasası, çoğu kripto para son 24 saat içinde önemli düşüşler kaydettiği için düşüş eğilimi gözlemleniyor. Bunlara sırasıyla 11.07 ve yüzde 8.06 düşüş kaydeden Bitcoin ve Ethereum dahildir.

Litecoin fiyatı analizinde, yükselen bir trend çizgisinin üzerinde işlem gören fiyat 2020’ye güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Eğim, LTC fiyatının 180,00 $ dolar seviyesine ulaştığı 10 Ocak tarihine kadar devam etti .

LTC analizine baktığımızda güçlü bir dirençle karşılaştı ve boğalar seviyenin üzerine çıkarken, alıcılar seviyeyi koruyamadı ve LTC fiyatı geri düştü.

Litecoin fiyatı, fiyat istikrarı kazanmadan önce LTC fiyatı 110,00 $ dolar seviyesine düştüğü için seviyede güçlü bir reddetme gözlemledi. Litecoin Fiyatı 140 $ dolar seviyesine yükseldi, ancak 19 Ocak’a kadar 160 $ dolar ​​seviyesine çıkmadı.

LTC Fiyat analazinde, seviyenin üzerine çıkamadı ve o zamandan beri düştü. Bugün fiyat 140 dolarlık seviyenin altına düştü ve LTC fiyatı 130 dolarlık desteğin üzerinde işlem görüyor.

Litecoin Fiyat Tahmini Teknik Analiz

Litecoin Fiyat tahmini Teknik analizler karşısında, MACD, iki EMA daha da uzaklaşmaya devam ederken, zaman geçtikçe artan bir düşüş görüntüsü oluşuyor. LTC fiyatı günü 130 doların üzerinde kapatırsa, gösterge yükselişin tersine döndüğünü gösterir .

LTC Analizinde, RSI tarafsız kalıyor ancak düşük kalıyor, bu da fiyat seviyesinde düşüş baskısı olduğunu gösteriyor. Göstergenin eğimi son saatlerde düşerek yükselen bir yükseliş ivmesi olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, gösterge hala güçlü bir düşüş baskısına işaret ediyor.

Bollinger bantları genişliyor ve bu da fiyat oynaklığının arttığını gösteriyor. Şu anda gösterge her iki yönde de genişliyor ve her iki yönde de potansiyel keskin hareket olduğunu gösteriyor.

Dört saatlik teknik analiz, 28 ana teknik göstergeden 19’u satış sinyalleri yayınladığından güçlü bir satış sinyali verir. Öte yandan, göstergelerden sadece ikisi alış sinyalleri verirken, kalan yedi gösterge nötr kalırken, iki tarafa da destek olmadığını gösteriyor.

Analiz 12 göstergenin düşüş eğilimini desteklediğini gösterdiği için 24 saatlik teknik analiz bu duyguyu paylaşıyor. Bu arada, altı gösterge satın alma sinyalleri verirken, diğer 10 gösterge tarafsız kalıyor. Genel olarak, gösterge daha fazla aşağı hareketi gösteren bir satış sinyali yayınlıyor.

Litecoin (LTC) Fiyatı Ne Olur?

Yatırımcılar, Litecoin (LTC) fiyatının istikrar kazanmadan önce 120 dolarlık destek seviyesine düşmesini beklemeli. Olumsuz teknik göstergeler ve nispeten düşük ticaret hacmi, piyasa istikrar kazanmadan önce daha fazla düşüşe işaret ediyor.

Litecoin Fiyatında Aksine baktığımızda, LTC fiyatı 130 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalırsa , LTC fiyatı 160 dolar seviyesine kadar V şeklinde bir iyileşme gözlemleyebilir.

Ancak, LTC’nin dün fiyat mevcut seviyelere geri dönmeden önce 150 $ seviyesine yükseldiğinde bunu yapamadığı düşünüldüğünde, bu pek olası görünmüyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here