Home Analiz Litecoin Analiz: LTC 130 Dolar Seviyesini Geçti Peki Sırada Neler Var?

Litecoin Analiz: LTC 130 Dolar Seviyesini Geçti Peki Sırada Neler Var?

0
Litecoin Analiz: LTC 130 Dolar Seviyesini Geçti Peki Sırada Neler Var?

Litecoin Günlük Gelişmeler Ve LTC Yorumlarıyla Haftalık Ve Günlük Grafikleriyle Litecoin Analizi

  • Litecoin fiyatı şu anda 133 dolarda
  • LTC, önümüzdeki birkaç saat içinde yatay hareket gözlemlemesi bekleniyor
  • Haftalık grafiğe bakıldığında güçlü bir yükseliş piyasası gösteriyor

Litecoin Boğaları, fiyatı 120 doların üzerine çıkardığı için Litecoin ( LTC ) fiyatı 130 dolar seviyesinin yakınında işlem görüyor. LTC 24 saatlik sürede, kripto paramız son yedi gün içinde yüzde 23’lük güzel bir yükseliş yapmış durumda.

Daha geniş kripto para piyasasına bakıldığında, 24 saatlik grafiklerde düşüş eğilimi gösteriyor ve çoğu kripto para birimi dünün en yüksek seviyelerinden geri düşüyor.

Bununla birlikte, yükseliş pek beklenmemelidir ama yinede çoğu çift haneli karlar bıraktılar.

Litecoin Boğaları , V şeklinde bir toparlanmayı 90 $ fiyat seviyesinde Kasım ayının en yüksek seviyesine tamamlamak için piyasalara hükmederken Litecoin fiyatı Aralık ayına güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Ancak, yükseliş ivmesi uzun sürmedi ve fiyat düşüşe geçti.

2 Aralık ile 11 Aralık arasında, Litecoin fiyatı, fiyat 70,00 $ fiyat seviyesine inerken azalan bir destek hattı ile işlem gördü. Düşüş LTC fiyatı 70 dolarlık destek seviyesinde durdu ve fiyat hızla 80 dolara yükseldi.

16 Aralık’ta, LTC Fiyatı ertesi gün öğleden önce 100’ün üzerine çıkarken boğalar iyice bastırmaya devam etti. Fiyat, yukarı hareketine devam etmeden önce kısa bir süre için aynı seviyede konsolide oldu.

Yükseliş ivmesi artan düşüş baskısı tarafından durdurulmadan önce fiyat 120.00 $ seviyesinin üzerine çıktı.

Litecoin Fiyatı , güçlü bir destek seviyesi olarak hareket eden ve alıcıların düşüş baskısına karşı savaşmasını ve piyasa hakimiyetini yeniden kazanmasını sağlayan 100 $ işaretine geri döndü .

Fiyat 120 dolara yükseldi ve 130 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya başladı. O zamandan beri fiyat düşerken, Litecoin fiyatı 130,00 dolar civarında işlem görmeye devam ediyor.

Litecoin (LTC) Teknik Grafik Analizi

Teknik göstergeler arasında, MACD, iki EMA’nın yakınsak görünmesi nedeniyle düşüş momentumunun düştüğünü gösteriyor. LTC fiyatı 130 $ seviyesinin üzerinde tutunmaya devam ederse, düşüş ivmesinin ortadan kalkması bekleniyor .

Bolinger bantları şu anda sıkışık durumda ancak farklılıklar göstermiyor, bu da LTC’nin fiyat oynaklığı artmadan önce mevcut seviyede daha fazla yatay hareket gözlemleyebileceğini gösteriyor .

RSI bu fikri güçlendirdi, ancak son geri çekilmeden sonra gösterge nötr döndü ve oynaklıkta bir artış olduğunu gösteriyor.

Litecoin (LTC) Haftalık Grafik

Haftalık grafiklerde, LTC , fiyat sürekli olarak Bollinger Bantlarının üst sınırının üzerinde işlem gördüğü için güçlü bir boğa koşusunda görünüyor. Bollinger Bantları geniştir ve LTC yüksek oynaklık göstermeye devam ettikçe daha fazla farklılaşma gösterir. MACD ayrıca, iki EMA’nın daha da uzaklaşmasıyla artan yükseliş ivmesi gösteriyor.

Litecoin hafta 145 $ seviyesinden kapanırsa, LTC mevcut düzeyinde Litecoin fiyat katılaşır, eğer Ancak 2021 yılının ilk haftasında 150 $ işaretinin üstüne kırarak yukarıya doğru hareketini devam etmesi beklenebilir LTC geri düşmesi beklenebilir ve destek noktamızda 100 dolar seviyesi.

Kripto para birimleri aşırı hareketli olmaları sebebiyle göze aldığınız ve üzülmeyeceğeniz miktarlarla işlem yapılmalıdır. Kesinlikle borç para ve krediyle kripto para piyasasında işlem yapılmamalıdır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here