LATOKEN, DBC’lerini alıp satan yatırımcılar için DhabiCoin’i (DBC) listeliyor

0
68

Latoken, DBC’yi 18 Ocak’ta Dubai saatiyle 07:01’de – Birleşik Arap Emirlikleri’nde listeleyecek.

LATOKEN kripto para birimi değişimi, kripto para birimleri ve jeton alışverişi, satın alma ve satma için evrensel bir platformdur. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tether, TRX, EOS, LA ve şimdi DhabiCoin. Bu platformda fiat ticareti yoktur. Kripto-kripto çiftlerinde marj takası ticaretinin yanı sıra kaldıraçlı kalıcı sözleşmelerde ticaret vardır. Borsa, bonus ödemeli bir tavsiye programına sahiptir, DeFi paralarına para yatırarak ve blok zinciri projelerine yatırım yaparak pasif kazanç olasılığı vardır. Alım satım komisyonları minimum işlem hacmine sahip ilk seviyedeki alıcı/yapıcı için %0,49 ile piyasa ortalamasının altındadır.

DhabiCoin, yolları basitleştirmek, piyasayı hareket ettirmek, teknolojiyi sektöre erişilebilir bir şekilde getirmek ve dünyanın birçok ülkesine ulaşma öncülüyle oluşturuldu. Öncelik her zaman yenilik, kalite ve ticaretin ihtiyaçlarını bürokrasisiz ve zaman kaybı olmadan işlemlerle karşılamak olmuştur. Blockchain teknolojisi, piyasa daha basitleştirilmiş ve karlı süreçler talep ederken, finansal işlemlerin verimliliğini güvenlik ve yüksek performansla artırmanın mümkün olduğunu göstermektedir. ICO aşamasının sadece dokuz ayında DBC, gezegenin dört bir yanına dağılmış yaklaşık 60 ülkede bulunan 30 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

DhabiCoin’in genişleme planı konsolide edildi ve kripto para birimi ve blok zinciri sektöründeki uzmanlar tarafından iyi değerlendirildi. DBC, blockchain teknolojisi çözümleri ve denetimlerine odaklanan bir analitik ve mühendislik ajansı olan TechRate’in denetimini geçti. Proje, uzmanlaşmış pazarın dikkatini çekti ve her satış öncesi turda ülke ağını genişletti. DhabiCoin’in yönetimi, LATOKEN ile bir ön listeleme anlaşması imzaladı, DBC’yi borsada IEO’da ifşa etti ve şimdi DBC, düzinelerce başka ticarete konu varlığa sahip LATOKEN’de resmi listesine sahip.

Proje detayları

* Proje Adı: DhabiCoin

* Simge Adı: DBC

* Proje Tanıtımı: Dhabicoin, birçok ağı, kullanıcıların iletişim kurmasına, öğrenmesine, ödeme yapmasına ve çeşitli diğer etkinlikleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan tek bir dijital ekosistemde birleştirmeye yönelik bir dizi dijital varlıktır. Amacı, Birleşik Arap Emirlikleri BAE ekonomisini güçlendirmek ve küresel pazarlarda devrim yaratmaktır.

* Resmi Web Sitesi: https://dhabicoin.ae/

* Toplam Arz: 3,000,000,000 DBC

* Sözleşme Adresi: 0x220e6A613F00c79025d5611B73639E045B186fF8

* Blok Gezgini: https://bscscan.com/address/0x220e6a613f00c79025d5611b73639e045b186ff8#code

LATOKEN kripto borsası, birçok kripto para birimi ve madeni para, büyük ticaret hacimleri ve kanıtlanmış likidite sağlayıcıları gibi uygun ticaret koşulları sunar. DBC sahip yatırımcılar için avantajlar, pasif kazançlar için çeşitli ilerici fırsatlardır ve birçok işlevsellik ticaret terminaline entegre edilmiştir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz