Home Kripto Kılavuz Kripto Para Fiyat Tahminleri Kusama Coin Tahmin-2021’de KSM Fiyatı Ne Kakar Olacak?

Kusama Coin Tahmin-2021’de KSM Fiyatı Ne Kakar Olacak?

0
Kusama Coin Tahmin-2021’de KSM Fiyatı Ne Kakar Olacak?

Kusama, popüler olarak ‘Polkadot’un Vahşi kuzeni’ olarak bilinir. Geliştiricilerin para zincirleri oluşturması ve dağıtması için bir platform sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, Polkadot’un stake etme, aday gösterme ve doğrulama işlevselliği gibi yönetişim tokenini gerçek bir ortamda denememizi sağlar.

Şu anda Kusama, gelecekte oldukça iyi kazançlar sağlayacak bir varlık olarak görülen önde gelen kriptolar arasında yer alıyor. Diğer tüm pazarlar arasında Binance Vadeli İşlemler, her gün 50 milyon dolardan fazla olan en yüksek hacmi kaydediyor.  

Kusama Coin (KSM), sadece bir ayda fiyatını üçe katladığında dikkatleri üzerine çekti. Deneysel, denetlenmemiş ve deneme ağı olarak piyasaya sürülen platform şu anda 300 milyon doların üzerinde bir değere sahip.

Kusama (KSM) Coin

Kripto paraKusama 
CoinKSM
Fiyat (Haber Tarihi)574,26 $
Piyasa kapitalizasyonu4.928.111.676 ABD doları
Dolaşımdaki Arz8.470.098,06 KSM
Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi$ 614,64 (15 Mayıs 2021)
Tüm Zamanların En Düşük Seviyesi$ 0.9143 (14 Ocak 2020)

Kusama (KSM) Nedir?

Kusama Coin (KSM), merkezi olmayan bir dijital varlık veya kripto para birimi biçimidir. Temelde, kuzeni Polkadot için risk alan, hızlı hareket eden, canary network olarak oluşturulmuş bir ağdır. Platform, geliştiricilerin yeniliklerini ateşlemelerini ve statükoyu bozmalarını sağlar.

Kusama (KSM) Coin Ne Zaman Kuruldu?

Kusama, 2019 yılında Polkadot’un kurucusu ve eski CTO’su olan Gavin Wood tarafından kuruldu. Ethereum Web3 vakfı altında.

Kusama, Polkadot ile benzer bir kod kullanan ölçeklenebilir bir blok zinciri ağıdır. Polkadot’ta hızlı hareket etmek veya konuşlandırmaya hazırlanmak isteyen ekip, deneylerini Kusama platformunda gerçekleştirebilir.

Kusama’nın Sahip Olduğu Temel Özellikler Nelerdir?

  • Hızlı Yineleme

Kusama, geliştiricilerin yönetişim ve yükseltme sürecinde hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için süreci daha yüksek bir hızda düşük riskle tekrarlama potansiyeline sahiptir.

  • Uygun Maliyetli

Platform, düşük ekonomik engellerle karşılaşabilecek yeni başlayanlar için harika bir fırsat.

  • İleri teknoloji

Kusama, en gelişmiş, yeni nesil, parçalanmış, çok zincirli ağ üzerine inşa edilmiştir. 

  • Açık Yönetişim

Kusama, ağı oylayan ve kontrol eden bir ağ katılımcıları topluluğuna aittir ve bu topluluk tarafından yönetilmektedir. 

Kusama (KSM) Geçmiş Fiyat Bilgileri

2020 Kusma (KSM) Coin Geçmiş Fiyat Hareketleri

KSM fiyatı, 2020’nin başında bir yerde yaklaşık 1.5 $ ile başladı ve Ağustos 2020’nin son haftasında büyük ölçüde artana kadar sessiz kaldı. İşlem hacmi, token’ın Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60.04 $ ‘ı kaydetmesine yardımcı olan süre boyunca yükseldi. 03, 2020. 

Ne yazık ki, ATH’ye ulaştıktan sonraki birkaç gün içinde neredeyse yüzde 50 düştü, ancak 25 doların üzerinde kaldı. 

Ancak, fiyat yükseliş ivmesini yeniden kazandı ve Kasım ayında yükseliş eğilimi başlatarak boğa koşusunu yoğunlaştırdı. Sonunda, fiyat ATH’yi aştı ve yıllık ticareti 71.96 $ civarında kapatmak için yüksek bir yükseliş gösterdi.

KSM Fiyat Tahmini 2021

KSM fiyatı, yıllık ticareti yükseliş notuyla başlattı, ancak bir önceki yılın biraz altında 69 $ civarında kapandı. 

Daha sonra fiyat 100 $ seviyelerini aştı ve Şubat ortasında 200 $ ‘ın üzerine çıktı. Fiyat yükselmeye devam etti ve yürüyüşün sonunda kilometre taşını 500 dolara çıktı. Yükseliş momentumunu koruyarak, fiyat Mayıs ayında yüksek ve 600 $ ‘ın üzerine çıktı, ancak hafif bir gerileme yaşadı.

Platformun daha iyi bir kripto ekosistemi hedefleyen birçok ilginç güncelleme ile gelmesi bekleniyor. Ve bu nedenle aşırı bir yükseliş piyasası duyarlılığı ve yaklaşan yükseltmeler, KSM fiyatı 2021’in sonunda 1000 $ ‘dan dönüm noktasına ulaşabilir.

Kusama Coin Fiyat Tahmini 2022

Fiyat, 2022 ticaretini 750 ila 920 dolar arasında değişen fiyat ticareti ile başlatabilir. Bununla birlikte, fiyat 2022 boyunca yükselmeye devam edebilir ve sonunda güçlü bir şekilde 1500 dolara yönelebilir. Aşırı yükseliş eğiliminde, fiyat da 2000 $ ‘a bile vurabilir. Aksine, fiyat bir düşüş yaşarsa, 2022’nin sonunda 800 ila 1200 dolar arasında işlem yapabilir.

Kusama (KSM) Coin Gelecek Fiyat Tahmini – 5 Yıllık

Önümüzdeki günlerde blockchain, diğer birçok blockchain için zorlu bir rekabet oluşturabilir. Böyle bir durumda fiyat muhteşem bir yükselişe sahip olabilir ve güçlü bir şekilde 10000 $ ‘a doğru yönelebilir. 

Bununla birlikte, ekosistemdeki gelişmelerle yeterli yükseliş ivmesi ve piyasa duyarlılığı ile, KSM fiyatı 2025’in sonunda 7500 ila 8200 $ ‘a ulaşabilir.

Kusama (KSM) Coin Piyasa Uzmanları Fiyat Tahminleri

  1. Wallinvestor KSM Coin Fiyat Tahmini Nedir?

Wallinvestor.com analistine göre, KSM madeni parasının önümüzdeki yıl 1524,9 $ ‘a çıkması ve 2026 yılına kadar 5790,44 $’ a ulaşması zor bir ralli bekleniyor. 

  1. Gov.Capital Kusama Coin Fiyat Tahmini Nedir?

Gov.Capital, madeni para için büyük bir boğa rallisi öngörüyor. KSM madeni parası, 2021’in sonunda 923 ila 1061 ABD Doları ve 2025’in sonunda 8295 ila 9539 ABD Doları arasında olabilir.

  1. DigitalCoinPrice Kusama (KSM) Coin Fiyat Tahmini Nedir?

Digitalcoinprice.com ile ilişkili analist, 2021’in sonunda 906.39 $ seviyelerini ve 2025’in sonunda 1732 $ seviyelerini tahmin eden bir fiyat da tahmin etti.

Kusama (KSM) Fiyat Tahminimiz – BlokchainTR

KSM fiyatı güçlendirilmiş bir ralli sergiledi ve bu nedenle önceki fiyat hareketleri ve göstergeler göz önüne alındığında, KSM fiyatı 2021’in sonunda 850 ila 930 $ seviyelerine ulaşabilir.

Ekosisteme daha güçlü ellerin katılması beklendiğinden, önümüzdeki günlerde ralli daha da hızlanabilir. Sonunda önümüzdeki 5 yıl içinde fiyat, 3800 $ ‘dan 4500 $’ a ulaşmak için daha çok yükselebilir.

Kusama Coin (KSM) Geleceği Hakkındaki Sorular

KSM iyi bir yatırım mı?

Analiste göre KSM, iyi bir yatırım getirisi olan uzun vadeli karlı bir yatırım olarak düşünülebilir.

KSM coinlerini nereden alırım / satarım / takas ederim?

KSM coinleri Binance, Kraken, vb. Gibi önde gelen borsalarda satın alınabilir.

KSM Coinbase’de mi?

Hayır, KSM henüz coinbase’de listelenmedi.

KSM coinlerini yatırabilir miyim?

Evet, KSM coinlerinizi yatırabilirsiniz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here