Home Altcoin Haberleri Kripto Trader Elliot Wainman: Bu Altcoin Kısa Zamanda Çılgın Miktarda Likidite Çekebilir!

Kripto Trader Elliot Wainman: Bu Altcoin Kısa Zamanda Çılgın Miktarda Likidite Çekebilir!

0
Kripto Trader Elliot Wainman: Bu Altcoin Kısa Zamanda Çılgın Miktarda Likidite Çekebilir!

Kripto para tüccarı olan Elliot Wainman, radarın altında kalan bir altcoin’in muazzam miktarda likidite çekmek üzere olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda Wainman, 283.000 abonesine, mevduat seviyesinde olağanüstü bir artışa tanık olacağına inandığı merkezi olmayan tasarruf protokolü Anchor’a (ANCT) baktığını söylüyor.

Kripto analisti, Anchor’un mevduat getirisinin, diğer kripto ödünç verme ve borçlanma platformlarının sunduğu kazançlara kıyasla önemli ölçüde daha yüksek olduğunu vurguluyor.

Wainman, Anchor’un mevcut tasarruf ve getiri sistemini potansiyel olarak bozabileceği için oyunun kurallarını değiştirdiğini söylüyor.

“Bana göre, bu% 20’lik sabit oranlı getiriyi başarılı bir şekilde teslim edebilirlerse, çok fazla likidite yakalayacaklar.  milyarlarca dolardan bahsediyorum. Çünkü çok parası olan insanlar, çok fazla karmaşıklık yapmadan çok para kazanmak isterler. Onun için çalışmak istemiyorlar; sadece ödüllendirilmek istiyorlar …Yani, özellikle paralarını% 2’lik bir getiri ödeyen ABD hazine bonolarına park eden dünyadaki en büyük para çantalarını düşünürseniz, bu çok büyük bir anlaşma. Yani bunu düşünürseniz, bu hazine getirisinin 10 katıdır. “

https://www.youtube.com/watch?v=GNTFVbjMRhQ&ab_channel=EllioTradesCrypto

İlgisini çekenler için videonun kendisini de paylaştık.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here