Home Altcoin Haberleri Kripto Analiz : Bitcoin, Ethereum Ve XRP İle Yüzleşme Vakti

Kripto Analiz : Bitcoin, Ethereum Ve XRP İle Yüzleşme Vakti

0
Kripto Analiz : Bitcoin, Ethereum Ve XRP İle Yüzleşme Vakti

Bir trader ve analist olan Credible Crypto, Boğalar fiyatları daha yükseğe çıkarmak istiyor ama Bitcoin’in kritik yerlerde dolaştığını söylüyor.

Bitcoin Analizi

Alım satım uzmanı ve analist , 99.000 Twitter takipçisine, BTC’nin 34.000 $ ‘lık ani direncin üzerinde kalamaması sonrasında BTC’nin daha büyük bir düzeltmeye girebileceğini söyledi.

“ BTC ve piyasanın geri kalanı için gerçek an burada gerçekten. Eğer BTC Bu son ayağı aşağı yaratıyor, şimdilik başka onunla herşeyi sürükleyecektir. 34-35.000 seviyesini günlerdir izliyor ve sonunda test ettik. “

Credible’ın grafiğine göre BTC, şu anki 32.300 $ ‘lık fiyatından % 20’lik bir düşüşü temsil eden Bitcoin fiyatının 26.000 $ Doları test edebileceğini söylüyor.

Ethereum Analizi

BTC konsolide olmaya devam ederken, kripto analisti Ethereum’un (ETH) performansını izliyor. O diyor önde gelen akıllı sözleşme platformu onun USD baz çiftinde iki katından fazla değeri hazırlanıyor.

” BTC’nin 20.000 – 40.000 $ ‘dan dikkatleri çektiği gibi, ETH de dikkatleri 1500 – 3000 $’ dan çalacak. ETH sezonu bebeği olacak. “

Credible , ETH / BTC’nin iki yıllık birikim döneminden çıktıktan sonra yükselişe geçtiğini belirtti .

“Hem USD hem de BTC çiftlerinde aradığım günlük ve haftalık kapanışı aldık. TAM BULL ETH . ITTTTT GÖNDER! “ diye sevincini gösterdi.

Credible kripto’nun tablosuna bakıldığında, Ethereum 0,055’e yükselmeye hazırlanıyor ve 0,041 değerinden yaklaşık % 35 kazanç elde ediyor.

XRP Analizi

XRP’ye gelince, kripto stratejisti yükselişe geçmeden önce aşağılarda test etmesi gereken yerlerin olduğunu söylüyor. Görünüşe göre henüz zirvelere çıkmaya hazır değiliz. Son yukarı hareket girişimi tamamen geri çekilmesi, önce daha düşük likidite aramamız gerekebileceğini gösteriyor. Yine de dibin zaten olduğunu ve bu düşüşün agresif bir şekilde satın alınmasını beklediğinizi düşünün. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here