Home Altcoin Haberleri Kripto Analitist Josh Rager, Büyük Yükselişler İçin Hazırlanan Unutulmuş 4 Altcoinden Bahsetti

Kripto Analitist Josh Rager, Büyük Yükselişler İçin Hazırlanan Unutulmuş 4 Altcoinden Bahsetti

0
Kripto Analitist Josh Rager, Büyük Yükselişler İçin Hazırlanan Unutulmuş 4 Altcoinden Bahsetti

Sağlam bir kripto tüccarı ve stratejisti, büyük hamleler için hazırlandığına inandığı dört radar altı altcoin’i gözetliyor.

Analist Josh Rager, yeni bir tweet’te 159.900 takipçisine Ethereum patladığında ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.952 $ ‘a ulaşırken altcoinlerin patlamaya hazır olduğuna inandığını söyledi .

“Son bir veya iki hafta boyunca birçok altcoin sıkıştırılıyor. Eğer ETH bu hafta kapalı alır, ben uçmak için diğer altcoins bir şey bekliyoruz.”

Rager’in listesinin başında 0,00139 $ ‘lık anahtar direncine birden çok kez dokunduktan sonra patlamaya hazır olduğunu söylediği blok zinciri tabanlı oyun platformu WINK (WIN) var.

“WINK direnci dördüncü kez yeniden test ediyor. Ne derler bilirsin, ‘dördüncü kez cazibe.’ Aslında bunu söylemiyorlar, ancak perakende için Binance’te en ucuz token satın alıyor ve ben hala burada dağıldığını düşünüyorum. “

Rager’ın listesindeki bir başka madeni para, daha önce DogeCoinDark olarak bilinen gizlilik merkezli kripto varlığı Verge’dir (XVG). Kripto analistine göre, uzun zamandır unutulmuş olan altcoin, şu anki fiyatı 0.068 $ ‘dan en az % 47’lik bir hareketi ateşlemenin eşiğinde.

“Aldığım ilk altcoin. İyi ole ‘DogeCoinDark’ son birkaç aydır istikrarlı bir yükselişle hareket halinde görünüyor. Gelecekte 0,10 $ + için biraz potansiyel görün. Tekrar yeni zirveler göreceğini sanmıyorum, ama muhtemelen bunu söylediğim için görecek. “

Tüccarın radarındaki üçüncü para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.590.57 $ ‘dan 653 $’ a düştükten sonra bir sıçrama yapacağını söylediği merkezi olmayan borsa (DEX) QuickSwap.

“QuickSwap / QUICK artık MATIC’teki SushiSwap haberleriyle oldukça düşüş yaşadı. Yine de, bu miktarda bir düşüşün mantıklı olduğundan pek emin değilim çünkü eğer doğruysam SushiSwap için ödüller, QuickSwap’teki büyük ödüllere kıyasla küçük olacaktır. QUICK’i düşünmek buraya sıçrayabilir. “

Son para, DeFi (merkezi olmayan finans) Fantom (FTM) için ölçeklenebilir blok zinciri platformudur. Rager’e göre FTM, 0.81 $ ‘lık direnci ortadan kaldırmakla tehdit ettiği için bir patlamaya hazır.

“FTM. Buraya bir göz atın. Daha fazlası için iyi görünüyor. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here