İyi Bir Kripto Para Yatırımcısı Ticaret Stratejisini ve Bir Altcoin Güçlenecek Dedi

0
31

Altcoin Psyscho ismini kullanan bir trader yeni bir kripto paraya dikkat çekerken, aynı zamanda güçlenmekte olan bir altcoinden bahsetti.

Trader, Twitterda bulunan 134 bin takipçisine, yeni başlatılan bir protokol olan AntiMatter(Matter)’i anlattı.

Trader, piyasa ile başa çıkma tekniklerini ve fomoya yakalanmama korkularının nasıl geçeceğini anlattı.

Altcoin Psycho, yüksek volatilite zamanlarında en karlı olduğunu ve yakından takip ettiği kripto para ticaret botunun volatilite seviyeleri düştüğünde “öldürüldüğünü” söylüyor. Sözlerinin bir kısmı şu şekilde

Benim botum esasen bir momentum koparma ticaret botu… ki bu, hangi pazarda olduğuna bağlı olarak iyi ve kötü bir şey. Eğer piyasa düz ise, sadece fitillere dönüşen çok sayıda yanlış kopuş olduğu için kötü sonuçlar verir.

Yani benim botum dalgalanmadan faydalanıyor – piyasanın yükselip alçalması önemli değil. En çok pazarın trend olduğu zamanlarda mutluyum çünkü bu benim rakamlarımın en karlı olduğu anlamına geliyor.

…. oynaklığa bakar ve ardından çift onay için yüksek bir zaman dilimindeki ve düşük bir zaman dilimindeki eğilime bakar. Bu 12 saatlik bir swing bot, değil mi… bağımlı, biliyorsun,% 1 veya% 2 hareket yerine% 20-30 hareket. “

Trader, kripto piyasasının 24 saat sürmesinden kaynaklı olarak duygusal kararlar almamak için bu botu geliştirdiğini açıkladı. Kripto para piyasalarına yatırım yapmak isteyenlerin çok büyük kayıpları göze alması gerektiğini ve bunu sindiremeyecek kişilerin ufak miktarlarla yatırım yapmasını öneriyor.

“Sadece alım satım tarzımı otomatikleştirmenin bir yolunu istedim çünkü… Birincisi, özellikle kripto gibi hiç uyumayan bir pazarda her zaman piyasayı izlemek sadece bir acı. İkincisi ise, ticaret psikolojinizi mükemmelleştirmek gerçekten zordur – özellikle çok fazla dalgalanma olduğunda duygusal kontrole sahip olmak. Ve bu, botun en karlı olduğu zamandır. “

Trader, botu piyasa hakkında duygusal kararlar vermeden yüksek risklere erişmek isteyen güvenli yatırım yapmak isteyen kişiler için ürettiğini söylemekte.

 “..Yüksek kârlı bir bot olacak şekilde tasarlandı… birinin stratejisinde daha muhafazakar bir stile sahip olan bir tür hedge olarak.

… bot, daha muhafazakar bir tüccar olan biri için mükemmel bir seçimdir ve bu stratejiyi biraz yüksek riskli bir şeyle korumak istiyorlar. Ancak bunu yapacak duygusal kontrole sahip olmadıklarını düşünüyorlar. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz