Home Altcoin Haberleri Holochain (HOT) Holochain (HOT) Fiyat Tahmini 2020 – 2025

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini 2020 – 2025

4
Holochain (HOT) Fiyat Tahmini 2020 – 2025

Holochain (HOT) Fiyat Tahmini

Holochain, finansal olmayan ve dahili bir kredi cihazıdır. Cihaz sahibinin, uygulamalarını başarıyla kullanabilmeleri için barındırma alanlarını başka kişilerle paylaşmasına olanak tanır. Holochain’in sahip olduğu hayati bir avantaj, ağa bağlı her cihazın kendi başlarına çalışmasına izin veren kişisel ve güvenli bir kayıt almasıdır.

Bu kayıt aynı zamanda her cihazın ağa bağlı başka herhangi bir cihazla iletişim kurmasına izin verir. Bu nedenle, verileri paylaşabilir ve faaliyetlerinde yine de ademi merkeziyetçi olabilirler. Mainnet’in piyasaya sürülmesinden önce Holochain, Ethereum ağı üzerinden çalışıyordu ve HOT para biriminin ERC-20 tokenleri olduğu tahmin ediliyordu. Ancak şimdi, Holochain ile birkaç ademi merkeziyetçi uygulama ve farklı dillerde oluşturulabilir. Kullanıcılar JavaScript, HTML ve hatta Lisp kullanabilir.

Holochain Satın Al

Artık Holochain satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Holochain’in Temel Değerleri

Bu platform, kendi yöntemleriyle tamamen farklıdır ve profesyonel olacaktır. Bu, yaygın teknolojileri kullanmadığı, ancak DHT algoritmasını kullanmak için ayrıldığı gerçeğinde görülmektedir. Bu gelişmiş algoritmanın kullanılmasıyla, Holochain ağı beklenenden çok daha ölçeklenebilir hale gelir. Ağın iki kullanıcısı arasında işlemler yapıldığında, ağdakilerden onay alınmasına veya blok zincirinin işlemin kaydını alması için bir nedene gerek yoktur. Sanal ağın kullanıcıları basitçe zincirlerini oluşturabilir ve ardından içindeki işlemleri gerçekleştirebilir.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Holochain teknolojisi farklı alanlarda kullanılabilir ve onu bu kadar şaşırtıcı ve benzersiz bir platform yapan da budur. Sosyal medya platformlarında ve ayrıca ortak uygulamalarda mükemmel çalışır. Özel şirketlerde de kullanılabilir ve tedarik zincirlerinde işlem yapmak için kullanılabilir. Hatta eşler arası (P2P) platformlar işlemlerini yürütmek üzere Holochain kullanabilirsiniz.

Bu sanal platformun sunduğu bir başka şaşırtıcı kalite , ağın kullanıcıları arasında çok sayıda senkronize sistemi sürdürme kapasitesidir . Bu, ağdakilerin, ağın başka bir üyesine sunduğu bir hizmet için kullanıcılardan birine ödül vermeyi seçtiği bir durumda görülebilir.

Bu sanal ağın kullanıcıları, bir P2P ağı kullanarak bağlantıda kalırlar ve tek bir merkezi sunucu kullanımını ortadan kaldırırlar. Herhangi bir veri depolanması yoktur ve uygulamanın işlevleri ağ tarafından işlenmez. Aksine, her kullanıcının cihazı bir web sunucusunun görevini yerine getirir ve çeşitli uygulamalar için bilgi depolar.

Holochain’in Fiyat Geçmişi

Holochain , 2018 yılının Mart ve Nisan ayları arasında gerçekleşen ICO süreci üzerinden pazara girdi. Bu kampanya ile 20 milyon doların üzerinde para toplandı ve bu nedenle oldukça başarılı sayıldı. Holo HOT lansmanının başarısını birkaç fiyat varyasyonu doğruladı.

ICO sırasında olduğu gibi, Holo jetonunun değeri 0.0001 dolardı. Ancak lansmandan bir hafta sonra, madalyonun değeri 0,002 dolara çıktı ve madalyonun piyasa değeri hızla bir milyar doların üçte birine ulaştı. Holochain fiyatı şaşırtıcı bir şekilde hemen düştü ve 2019 gelene kadar Holo fiyatı 0.0003-0.0006 dolar arasında değişti . Bununla birlikte Holochain, biraz yükseldi ve ardından bu seviyede sabit kaldı.

Ocak 2020’nin ortasında, kripto para birimleri başka bir seviyede büyüme yaşıyor ve son zamanlarda herhangi bir düşüş yaşamadı. Holo madeni para 0,0021 dolarda zirveyi yaşadı ve piyasa değeri 300 milyon dolara yaklaştı . Döviz kuru bir kez daha 0.0007 dolara düştü ve üst sınır 100 milyon dolardan fazla düştü.

Holochain Teknik Analizi

HOT’ın ana teknik analiz uzmanı bulunmamakla birlikte, TradingView çeşitli uzmanlar ve tüccarlar tarafından toplu bir holochain derecelendirmesi sundu .

Holochain’in Topluluk İtibarı

Google trend grafiğine bakarsanız, Holo fiyatı ile grafikteki ana olaylar arasında bir korelasyon görmek kolaydır . Bu, Holo’nun fiyatının ne kadar ünlü olduğuna ve madeni parayla bağlantılı çeşitli eylemlere bağlı olduğunu gösterir. Bu nedenle, popülaritesi artarsa, holo fiyatı da artabilir.

Holochain’de Bir Etkileyicinin Algılanması

Aynı zamanda bir ekonomist olan bir matematikçi olan Juan Villaverde , kripto paralar çalışmasına katıldı. Diğer altcoinlerle birlikte, Holochain HOT parası hakkında konuştu. Holochain’in diğer altcoinlerle birlikte internetin daha iyi bir versiyonunu oluşturmaya çalıştığını belirtti. Girişimlerinde başarısız olabileceklerini düşündü, ancak başarılı olurlarsa, kârlar sonsuzdur. Ayrıca, çabalarında başarılı olurlarsa, bu madeni paraların piyasa değerinin yükseleceğini tahmin etti.

Holochain (HOT) Tahmini 2020 – 2025

Holo HOT ağının yaratıcılarının sıkı çalışması nedeniyle HOT, 2019’un başında coin fiyatında bir artış yaşadı ve 2020’de iyi başladı. Bakalım 2020’nin sonuna kadar ölçeklenecek mi ve artacak mı? uzun vadeli.

Mart 2020’de yaklaşık 0.0006 dolardan 0.0002 dolara düşen Holo, ağustos ayına kadar istikrarlı bir yükseliş hareketine geri döndü ve yaklaşık 0.0008 dolara ulaştı. Bu noktadan bu yana Holo, fiyatların 0.0005 $ ‘a düştüğünü görmeye devam eden istikrarlı bir düşüş eğiliminde. 2021 tahmini, fiyatın toparlanıp 0,0010 dolara geri döndüğünü görebilir. 2022, Holo’nun 0,0022 ABD Dolarına yükseldiğini, ardından 2023’te 0,0029 ABD Doları, 2024’te 0,0034 ABD Doları ve 2025’te 0,0043 ABD Dolarına çıkacağını görecek.

Cüzdan Yatırımcı Tahmini 2020-2025

Ethereum fiyat tahminini de veren bu uzman tahminciler , HOT coin’in 5 yıl içinde% 121.39 artış yaşayacağından eminler. Bu şekilde, madeni paranın 2024 yılına kadar 221,39 dolar değerinde olacağı tahmin ediliyor . 2020’nin sonuna gelindiğinde HOT fiyatının artması ve 0.00045 dolara ulaşması bekleniyor.

Trading Beast Holo SICAK Tahmin 2020 – 2025

Cüzdan yatırımcısı holo fiyat tahmininin tam tersine Trading Beast, HOT coin’in yıl sonunda 0.0008886 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Ayrıca HOT fiyatının 2023 yılına ulaştığında 0,0017758 dolar civarında olabileceğini düşünüyorlar.

5 yıl boyunca Dijital Para Fiyatına göre Holochain Tahmini

Bu tahmin platformu, Holochain madeni parasının şu anki seviyesinde çok uzun süre sabit kalacağına inanıyor. Ancak holo, 2020 bitmeden 0,002 dolara ulaşabilir. 2021 sona ermeden 0.0007380 $ ‘a ulaşabilir ancak burada direncini koruyacak ve düşmeyecek veya düşmeyecek

Holochain (HOT) 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Evet, herkes Holochain 1 Dolar olur mu? Hot 1 Dolar olur mu? sorularını sormaya başladı, tahminlere göre madeni para 1 dolara ulaşabilir ancak 2020’de değil. Boğa piyasasına girdikten sonra değeri 1 dolara yükselecek. Cüzdan yatırımcılarının fiyat tahmini de HOT’ın sadece 1 dolara ulaştığını değil, onu aştığını gösteriyor. Bu nedenle gelecekte Holochain için umut var.

Gelecekte Holochain’den ne beklemeli

Holochain haberleri her zaman beklenmedik zamanlarda ortaya çıkıyor, bu yüzden kimse Holochain’den ne bekleyeceğini bilmiyor. Ancak, içerik oluşturucular Holochain etkinlikleri hakkında güncel bilgi sahibi oluyor ve HOT projesini sergiliyor . Yeterince popülerlik kazanırsa, madeni para, pratikliği ve uygun doğası nedeniyle birkaç şirket ve uygulama oluşturucu tarafından kullanılabilir.

HOT 5 Yıllık Gelecek Fiyat Tahmini

5 yıl içinde HOLO, benimseme oranı, ortaklıklar ve gelişmeler açısından büyüyebilir. HOLO’nun iletişim ekosisteminde başarılı olabileceği geniş bir kapsam var.

HOLO, genel internet kullanıcısı için bir madeni paradır, dolayısıyla büyüme olasılığı diğer kripto para birimlerine kıyasla çok daha fazladır. 5 yıllık bir zaman diliminde HOLO 0,55 dolara ulaşabilir.

Holochain (HOT) Piyasa Uzmanları Yorumları

Kripto para piyasasında uzmanlaşmış kişi ve kurumlardan Holochain (HOT) fiyat yorumlarının bazılarına göz atalım;

1) WalletInvestor Holochain (HOT) Fiyat Tahmini Nedir?

WalletInvestor’a göre Holochain, 2021’in sonunda 0,032 dolara ulaşabilir.

2) DijitalCoinPrice Holochain (HOT) Fiyat Tahmini Nedir?

Digital Coin Price, önümüzdeki 7 yıl için 2028’ya kadar HOLO fiyatını öngördü. 2020’nin sonunda HOT’ın 0,00146 dolara ve 2 yıl içinde 0,0207 dolara ulaşabileceğini tahmin ettiler. 5 yıl içinde HOLO’nun 0,0293 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Tahmin pragmatik görünüyor.

3) Coin Control Holochain (HOT) Fiyat Tahmini Nedir?

Bu özel site, farklı kriterlere ve durumlara göre kripto para birimi tahminleri verir. İyimser tarafta olmak için, HOLO’nun 0,0298 dolara ulaşabileceğine inanıyorlar ve muhafazakar olmak için Holo’nun 0,0053 dolara ulaşabileceğine inanıyorlar.

4) TradingBeats Holochain (HOT) Fiyat Tahmini Nedir?

TradingBeasts Tahminine göre HOT, 2021 yılı sonunda .0.02 dolara uklaşabilir ve önümüzdeki 3 yıl içinde yani 2024 yıl sonuna kadarda 0.045 dolara kadar çıkacağını tahmin ediyor.

BlokchainTR Holochain (HOT) Fiyat Tahminimiz

Holochain, 2021 yolculuğuna 0.0006 $ işlem fiyatı ile başladı. Ekip üyeleri ve geliştiriciler yeterince niteliklidir ve BUIDL fikri gibi en son teknolojileri hızlı bir şekilde benimserler, bu da HOLO’nun trendlere ve teknolojiye ayak uydurması nedeniyle önemli olabileceğini açıkça ortaya koymaktadır.

2021’in sonunda Holochain 0,017 dolardan işlem yapabilir ve gelecekte kripto para piyasasının tam anlamıyla şekillenmesi sonucu 0,4 dolara ulaşabilir.

Holochain (HOT) Geleceği Hakkındaki Sorular

Holochain 1 Dolara ulaşabilir mi?

Evet, tahminlere göre madeni para 1 dolara ulaşabilir ancak 2021’de olamaz.

Holo iyi bir yatırım mı?

Evet, kripto piyasasında uzun vadede Holo’ya yatırım yapmayı düşünüyorsanız, gelecekte çok karlı olma şansı var.

Gelecekte Holochain’den ne beklenebilir?

Yeterince popülerlik kazanırsa HOT, pratikliği ve uygun doğası nedeniyle birkaç şirket ve uygulama oluşturucu tarafından HOLO gelecekte kullanılabilir.

Holochain açık kaynaklı bir protokol mü?

Evet, Holochain, uçtan uca ağ kullanan açık kaynaklı bir protokoldür.

Holochain Madenciliği olabilir mi?

Hayır, Holochain madenciliği yapılamaz çünkü Holochain’deki düğümler tüm Blockchain’i depolamaz ve doğrulamaz.

HoloFuel nedir?

HoloFuel, ev sahipliği yapmak için kullanılabilen, sözleşmeye dayalı bir yükümlülük olan Holochain tabanlı bir para birimidir.

Holochain ve Holo arasındaki fark nedir?

Holochain, işlemlerin değişmez olduğu ve kullanıcıların kendi kimliklerini kontrol ettiği bir veri bütünlüğü motorudur. Holochain uygulama geliştiricilerinin uygulamalarının Holohosts tarafından barındırılmasına olanak tanıyan bir pazar yeri ve dağıtılmış barındırma platformudur.

Holo iyi bir yatırım mı?

Holo jetonunun değeri, madalyonun piyasadaki fiyatına karar veren şeydir. Sanal jetona olan talep artarsa, düğümler her Holofuel için yüksek hesaplama gücü sağlayarak rekabet etmeye başlayacak ve bu, tüm Holofuel’in değerini artırmaya başlayacaktır. Değer arttıkça Holo’nun piyasadaki fiyatı da artıyor. Tek bir Holofuel, kullanıcılara bir dolar değerinde bilgi işlem gücü sunabiliyorsa, o zaman da 1 dolardan satılacaktır.

Dolayısıyla, Holo HOT’a uzun vadeli veya kripto pazarında kısa vadeli yatırım yapmak istiyorsanız, o zaman yanlış gitmeyeceksiniz çünkü gelecekte çok karlı olma şansı var. Bu yönde ilerlemeye devam ederse, Holo fiyatının çok yakında 0.1 dolar civarında olacağı ve holo fiyatının 2021 yılına kadar 1 dolara ulaşabileceği tahmin ediliyor.

Sonuç

Holo’nun farklı tahminlerine rağmen, holo fiyatı hakkında bir sonuca varmak için muhtemelen çok erken. Altcoin’in 5 yıl içinde başarılı olacağı tahmin edilse de, holo’nun yatırım yapmaya değip değmeyeceğine karar vermelisiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da, şüpheciliğe rağmen Holo fiyatının arttığı ve ardından geçen yıl düşüşünden sonra sabit kaldığıdır.

ICO yatırımcıları, geçmişte iki kez 20 kat arttığı için holo’dan iyi bir gelir elde etti. Karlı olarak adlandırılır ve gelecek Holochain için kesinlikle parlak görünüyor. Şimdi depolamaya başlamak karlı ve Holochain’iniz için doğru cüzdanı öğrenmek için kripto para birimi cüzdanı kılavuzunu kontrol edebilirsiniz .

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here