Home Altcoin Haberleri HEX Whale Alert, HEX’i Veri Tabanından Kaldırıyor

Whale Alert, HEX’i Veri Tabanından Kaldırıyor

0
Whale Alert, HEX’i Veri Tabanından Kaldırıyor

Whale Alert, Ethereum blok zincirinde başlatılan dijital bir para birimi olan HEX kripto içeren işlemleri izlemeyi durduracak. Sektör lideri cryptocurrency işlem izci bir gelişme ortaya tweet Pazartesi günü.

HEX Artık Whale Alert Tarafından İzlenmeyecek

HEX kripto para projesi, son zamanlarda şüpheli işlem nedenlerinden dolayı Whale Alert veritabanından çıkartılacak. Whale Alert, tweet’te HEX kriptosunun dijital para birimlerinin arkasındaki teknoloji olan blok zincirleriyle buluşmadığını belirtti.

Whale Alert, HEX projesinin sunulmasına atıfta bulunurken, Kripto piyasasınıda uyardı. Yatırım yaparken büyük getiri vaad eden kiripto paralı veya projeleri detaylı bir şekilde incelemelerini ve ondan sonra kendi kararlarını vermelidirler..

HEX Aldatmaca mı?

Richard Heart tarafından geliştirilen HEX, ERC20 token kategorisine girdi. Proje, blockchain teknolojisinde bir Mevduat Sertifikası olarak sunuluyor ve kullanıcıların yeni bir madeni para çıkarıldığında paralarını paylaştırmalarını sağlayacak.

Kripto paralarda endişe verici olaylardan biride projeyi ileri seviyeye götürmeden durdurmak. Buda HEX ile endişeleri gitgide arttıyor. IOTA’nın CEO’su David Sonstebo daha önce HEX’i Tehlikeli bulduğunu açıklamıştı.

20 Aralık 2019’daki bir röportajda Sonstebo, kripto para birimi ile dolandırıcılık hakkında konuşurken, HEX ve MINDOL ile örnek olarak daha fazla ilgiyi hak eden kötü kriptolardan bahsetti. Bu kripto para birimlerinin yüzde 15.000 artış sözü verdikleri için bir aldatmaca olduğunu söyledi .

HEX’i tehlike işareti olarak gören bir diğer önemli varlık Weiss Ratings idi. Bu tehlike işaret belirteci sahipleri arasında paylaşılan HEX, yüzde 50’sinin Kökeni Adres denir tek bir hesap içine gideceğini. Bu notta Weiss Ratings, HEX oluşturmanın temel amacının kullanıcılar veya yatırımcılar için değil, içerik oluşturucular için kâr sağlamak olduğunu ekledi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here