Home Altcoin Haberleri Hedera Hashgraph (HBAR) Hedera Hashgraph (HBAR) Fiyatı Yükseldi, 0,5 Dolar Seviyesi Geçilirse Hedef 1 Dolar

Hedera Hashgraph (HBAR) Fiyatı Yükseldi, 0,5 Dolar Seviyesi Geçilirse Hedef 1 Dolar

0
Hedera Hashgraph (HBAR) Fiyatı Yükseldi, 0,5 Dolar Seviyesi Geçilirse Hedef 1 Dolar
  • HBAR fiyatı, güçlü bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.4495 $ ‘a doğru yükselişini sürdürdü.
  • Fiyatın başlangıçta en yüksek seviyelere çıkması ve bir sonraki belirlenen hedefi, muhtemelen 1 $ ‘a çıkmak için daha da yükselmesi bekleniyor.

Hedera DOGE’dan Daha Çevre Dostu

Hedera Hashgraph (HBAR) fiyatı, 2021’in başından bu yana tüccarların ilgisini çekti ve Şubat ayı ortasında 10 sente ulaştı.

 Başlangıcından bu yana Hedera Hashgraph (HBAR), çevre dostu bir blok zinciri oluşturmak için çalışıyor. Enerji tüketimi ilk 2 kripto paradan çok daha düşük BitcoinEthereum ve VISA da. Bu konuda DOGE’den daha çevre dostu.

Son zamanlarda Hedera Hashgraph ile ortak olan Chopra Global’in kurucusu Deepak Chopra, Elon Musk’a HBAR’a gitmesini önerdi. 

Üstelik Elon Musk böyle çevre dostu bir ödeme şekli istiyorsa HBAR’ı bir ödeme seçeneği olarak değerlendirebilir. HBAR’ın enerji tüketimi Dogecoin’inkinden daha az olduğu için daha çevre dostu görünüyor.

HBAR Fiyatı Beklenenden Daha Fazla Artabilir

HBAR fiyatı, 0.1 $ ‘ın üzerine çıktıktan ve 0.4 $’ ın üzerinde yeni yüksekler seviyeler kaydettikten sonra oldukça yükseldi. 

Yine de, fiyat 0.2 $ civarında düşük seviyelere geri döndü, ancak dikkat çekici bir şekilde geri döndü ve Mayıs ayının başına kadar dar bir trend sürdürdü. 

Bununla birlikte, fiyat birkaç gün önce 0,3 doların üzerine çıktı ve hızla yaklaşan olası bir yükseliş eğilimi gösterdi. Fiyat, bir analist Credible Crypto’nun öngördüğü gibi, çok yakında en yüksek seviyelerine ulaşmak için daha da yükselebilir ve 0,45 $ ‘a ulaşabilir. HBAR fiyatında 0,45 seviyesi hızlı bir şekilde geçilirse yeni hedef 1 dolar olacaktır.

Genel olarak bakıldığında, Hedera Hashgraph fiyatı şu anda üst direnç seviyelerini kırmaya çalıştığı için sert bir şekilde yükselebilir. HBAR fiyatı yeterince destek aldığında, çok yakında yeni seviyelerde en yüksek seviyelerde uçabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here