Home Altcoin Haberleri Haftanın En İyi Kazananları Zilliqa (ZIL), THETA Ve Celsius (CEL) Peki Düşüş Gelecek mi?

Haftanın En İyi Kazananları Zilliqa (ZIL), THETA Ve Celsius (CEL) Peki Düşüş Gelecek mi?

0
Haftanın En İyi Kazananları Zilliqa (ZIL), THETA Ve Celsius (CEL) Peki Düşüş Gelecek mi?
  • Son bir haftada birkaç altcoin iki katından fazla arttı.
  • Zilliqa, ilk 50 arasında en iyi performans gösteren kripto para oldu.

Kripto para piyasası son zamanlarda yanıyor. Bitcoin birkaç psikolojik direncin üzerine çıktı ve Bitcoin (BTC) Pazar günkü işleminde 28.422 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) çıktı. Bununla birlikte, birkaç altcoin, haftadan haftaya daha da etkileyici bir ralli düzenledi.

Dolaşımdaki tüm dijital varlıkların toplam kapitalizasyonu, son yedi günde 50 milyar doların üzerinde kazanç sağlayarak 723 milyar dolara çıktı. Piyasa, spekülatif duygular ve Bitcoin’in yeni yıl heycanı getirisi olarak vurgulandı.

Haftanın en iyi performans gösterenleri Zilliqa, THETA ve Celsius’tur. Bu altcoinler, son yedi günde% 50’nin üzerinde değer kazandı.

Zilliqa % 80’in Üzerine Çıkarak Rekor Kırıyor

Zilliqa (ZIL), 20 Aralık Pazar günü 0,1 doların üzerindeki alana çarptı ve yazı yazarken 0,08 dolara geriledi. Madeni para, günlük bazda% 11’in üzerinde ve haftalık bazda% 85’in üzerinde değer kazandı. Zilliqa, şu anda 919 milyon doları aşan mevcut piyasa değeri ile 33d en büyük dijital varlıktır. Ortalama günlük işlem hacmi 1,1 milyar $ olarak kaydedildi.

Teknik açıdan bakıldığında, madeni para olumsuz düzeltmeye hazır olabilir. TD Sıralı göstergesi, 4 saatlik grafikte yeşil bir dokuz mum çubuğu şeklinde bir satış sinyali sundu. Düşüş formasyonu doğrulanırsa, fiyat 4 saatlik EMA50 tarafından oluşturulan 0,06 dolarlık desteğe geri çekilebilir.

Artan yönde, düşüş senaryosunu geçersiz kılmak ve yukarı yönlü ivmeyi tekrar rayına oturtmak için 0,1 doların üzerindeki iyileşme gerekiyor.

THETA Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Çıktı

THETA, haftanın bir başka yıldızı. 1.4 milyar dolarlık mevcut piyasa değerine sahip 20. en büyük dijital varlık, son yedi günde% 50’nin üzerine sıçradı ve yazı yazılırken 1,44 dolardan işlem gördü. 

THETA, psikolojik 1 doların üzerine çıktığından beri güçlü bir şekilde büyüyor. Madeni para, 26 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,75 dolara ulaştı ve aşırı alım bölgesinden olumsuz düzeltmeye başladı. Kritik destek 1.1 $ ‘a yaklaştı. Bu alan 4 saatlik EMA50 ile güçlendirilmiştir. Ayrıca Aralık ortasında bir direniş görevi gördü. Artık destek olarak doğrulanabilir ve başka bir yükseliş dalgasını tetikleyebilir.

Fiyat 1,1 doların altına düştüğünde, bir sonraki kritik seviye olan 1 dolara odaklanılacaktır. Yeni alıcıların oyuna katılma ve THETA’nın yükseliş ivmesini geri getirme olasılığı yüksek olan yer burasıdır.

Celsius (CEL) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini (ATH) Kırdı

Celsius (CEL), haftanın bir başka kazananı. 29’uncu en büyük dijital varlık, yaklaşık % 50 oranında değer kazandı ve yazı yazarken 4,29 dolara gerileden önce Pazar günü 4,3 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Teknik açıdan, madeni para 3,8 doların üzerinde kaldığı sürece yükseliş eğilimindedir. IntoTheBlock’un “In / Out of the Money Around Price” modeline göre, daha önce 3,78 $ ile 3,82 $ arasında 1,88 CEL token satın alınan 740 adres. Ayılar bu duvarı emmeye çalışırken zorlanacaklar. Bir kez gerçekleştiğinde, fiyat 3,5 dolara düşebilir.

Bu arada, yakın zamandaki yüksek seviyenin üzerinde sürdürülebilir bir hareket, ani düşüş senaryosunu geçersiz kılacak ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine giden yolu açacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here