Home Altcoin Haberleri Graph (GRT) Graph Yeni ATH – GRT Fiyat Artışını % 100 Olarak Devam Ediyor

Graph Yeni ATH – GRT Fiyat Artışını % 100 Olarak Devam Ediyor

0
Graph Yeni ATH – GRT Fiyat Artışını % 100 Olarak Devam Ediyor

Başlangıcından bu yana GRT fiyatı 1 dolara ulaşmaya hazır olduğunu göstermişti. Ticaret, başlangıcından sonraki birkaç gün içinde GRT fiyatı 0,04 $ ‘dan % 4700’den fazla artışla 0,7874 $’ a yükselen bir canavar rallisi ile başladı.

Bununla birlikte, varlık güçlü bir şekilde 1 dolarlık hedefe doğru ilerlediğinden, yine de sürekli satış nedeniyle bir düşüş varlığı çevreledi. Graph token fiyatı, 0.3 $ ‘a yakın seviyeleri yeniden gözden geçirdi, ancak neyse ki başlangıç ​​seviyelerine düşmedi.

GRT fiyat rallisinin önümüzdeki günlerde yeni zirvelere ulaşması bekleniyor. Bir finans firması olan JT’nin analisti ve bölge direktörüne göre, Graph token fiyatının Chainlink’in boğa koşusu ile daha da yükselmesi bekleniyor.

Ayrıca mevcut işlem gününün sonunda 1 GRT’nin Chainlink’in 1 / 10’una eşit olacağını tahmin ediyor.

GRT Fiyat Analizi

GRT fiyatı, birkaç gün önce başlayan aşırı bir yükseliş ivmesi gösterdi.

Geçen ay 1 $ seviyelerini aşmak için çok zorlanan fiyat, fiyatı 2.4 $ ‘ın üzerindeki mevcut seviyelere yükselten daha büyük bir itme aldı. Yazım sırasında, GRT fiyatı yaklaşık% 79.68’lik bir artışla 2.70 $ ‘dır.

Ticaret hacmi istikrarlı bir şekilde 500 milyon dolara yaklaştı, daha sonra 1000 milyon doların üzerine çıktı ve şu anda 3 milyar doları aştı.

Piyasa kapitalizasyonu, 2.948.842.944 $ seviyesinde duran 3 milyar $ ‘a yakın seviyelere ulaşarak yaklaşık% 72.94’lük bir artışa tanık oldu.

Varlığın çok yakında yeni zirvelere ulaşacağından emin ve saatlik grafikte ihmal edilebilir satış iddiaya yardımcı oluyor. Teknik göstergelere bakıldığında RSI, fiyat 2.5 dolardan ATH’ye ulaşırken 43.75’ten 92.69’a yükseldi. Bununla birlikte, RSI hala 70’in üzerinde aşırı alım aşamasında kalıyor.

GRT Fiyatı Teknik özellikleri

  • GRT Mevcut direnç seviyeleri başlangıçta 2.7 $ ATH seviyelerinde ve bu seviyeler kırıldığında, GRT fiyatı önümüzdeki saatlerde 3 $ ‘a kadar yükselebilir.
  • GRT Destek seviyeleri başlangıçta 1,88 dolardan oluşturuldu. Durumda tutamazsa, bir sonraki güçlü destek seviyeleri 0,9 dolardan 1 doların altında oluşturulur.
  • GRT Teknik göstergeler bir ‘satın alma’ sinyaline işaret ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here