Home Altcoin Haberleri Goldex Token 18 Ağustos’ta Probit Global de listeleniyor

Goldex Token 18 Ağustos’ta Probit Global de listeleniyor

0
Goldex Token 18 Ağustos’ta Probit Global de listeleniyor

GLDX kısaltması ile bilinen Goldex Token’ in Probit borsasında listelenecek olması elinde GLDX bulunduran yatırımcılarda heyecan yarattı. Yapılan açıklama ile çok yakında yeni anlaşmaların duyurulacağı, önemli yatırımcılar için cazip kampanyalar ve daha farklı borsalarda listelenmek için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Goldex Token global kullanıcı pazarına giriş için çalışmalarını hızlandırdı.

Dünya kripto varlık alım satım platformları sıralamasında TOP 30’da bulunan, dünya genelini kapsayacak şekilde BigOne – Biconomy – Probit ve LBANK firmaları ile GLDX’in dünya lansmanı için ön anlaşmalar imzalayan Goldex Token yol haritasında belirtildiği şekilde ilerlemesine devam ediyor. Birçok firma ile senkronize olarak çalışmalarını sağlayabilmek için ortak ekipler kuran Goldex Token 90.000 den fazla basın kuruluşunu kapsayan ve 65 milyon kullanıcının aynı anda GLDX TOKEN’ dan haberdar olması için Singapur merkezli incube8 ile çalışmalarına hız verdi. Ağustos ortasından itibaren tanıtım faaliyetlerine hız verecek olan GLDX Kanada – Birleşik Krallık – Güney Amerika – Güney Kore Avrupa ve ABD pazarı için Probit Global BigOne ve LBANK ile pazar girişi sağlayacak.

Crypto Carbon A.Ş ile altyapı çalışmalarına başlayan GLDX mainnet için yeşil enerji çözümü ile kullanıcısına vereceği hizmette “sıfır karbon salınımı” ile küresel ısınma problemine çözüm sağlayan CYCE ile GLDX sosyal sorumluluklara önem veriyor. Global pazar yolunda önemli bir mesafe kat eden GLDX TOKEN önceliklerinin yatırımcısının varlık güvencesini korumak olduğunu belirtiyor.

Ağustos ayı itibari ile birlikte küresel pazarda listelenmeye başlayacak olan GLDX TOKEN her ülke için yerel borsalarla anlaşarak ekosistemini farklı coğrafyalarda etkin bir şekilde yaygınlaştırmayı hedefliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here