Home Altcoin Haberleri Filecoin (FİL) Filecoin Fiyat Tahmini: FIL 2021’de Ne Kadar Yükselecek? Filecoin Nedir?

Filecoin Fiyat Tahmini: FIL 2021’de Ne Kadar Yükselecek? Filecoin Nedir?

0
Filecoin Fiyat Tahmini: FIL 2021’de Ne Kadar Yükselecek? Filecoin Nedir?

Bu klavuzumuzda Filecoin nedir? Filecoin (FİL) hakkındaki fiyat tahminleri, Filecoin Uzmanların gelecek fiyat tahminleri ve bizim bu konu hakkında ki araştırmamızı bulabilirsiniz.

Filecoin İyi bir yatırımmı? Filecoin Gelecekte Fiyatı Yükselecek mi? Filecoin Fiyatı Ne kadar olur? gibi sorulan cevaplarını bu klavuzumuzda sizler için araştırdık, artık Filecoin hakkında yatırım yapıp veya yapmamak size kalan tek şey olacak.

Kısaca Filecoin (FİL)’i tabıyalım….

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Filecoin Satın Al

Artık Filecoin satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Filecoin Nedir?

Filecoin ( FIL ), kullanıcılara pazarda bol miktarda yeni fırsat sunmak için blok zinciri teknolojisinin gücünü kullanan merkezi olmayan bir dosya depolama ve paylaşım ağıdır. Merkezi olmayan dosya paylaşım platformları artık her zamankinden daha popüler hale geldi.

Filecoin: Güven ve Şeffaflıkla Eşanlamlı Bir İsim

Bugün internet nihai kraldır. Dünya devasa bir veri alışverişi üzerinden çeşitli sunucularda gerçekleşir ve bilgi alışverişi yalnızca sunulan verilere dayanır.

Bununla birlikte, verilerin kaynağı gerçek değilse veya veriler uygun şekilde depolanmazsa, tüm dünya bir felaketle karşılaşabilir.

Güvenlik ve depolama için tamamen güvenilebilecek bir ağın önemini fark eden Filecoin, Protocol Labs tarafından geliştirildi.

Merkezi olmayan finans ve blok zinciri ilkelerini birleştiren bu benzersiz platform, kullanıcılara matematiksel algoritmalar üzerinde madencilik yaparak her türlü bilim ve teknoloji avantajının ayrıcalığını sağlar.

Filecoin (FİL) Vizyonu Nedir?

Açık kaynaklı, halka açık bir kripto para birimi olan Filecoin, blok zinciri temelli veri depolama ve erişimin birincil amacı ile oluşturulmuş dijital bir yol haritasıdır.

Filecoin’in oluşumunun kredisi Protokol Laboratuvarlarına gidiyor ve dünyanın her yerindeki kullanıcıların sabit diskteki kullanılmayan alanı boşaltmasını ve kiralamasını kolaylaştıran InterPlanetary Dosya Sisteminin üzerine inşa ediliyor.

Filecoin ağı, tüccarlar ve yatırımcılar için olduğu kadar kurumlar için de kripto para birimi FIL’ini özel olarak yarattı ve onlara birden fazla borsada işlem yapma ve fiyat artışlarından yararlanma imkânı sağladı.

Filecoin, kullanıcı bilgilerinden para kazanır ve Filecoin’in benzersiz özelliği, arka planda herhangi bir düzenleme olmaksızın tamamen kontrolsüz olmasıdır.

Filecoin (FİL) Özellikleri

Filecoin ekosisteminin tamamı, dijital varlık FIL’den faydalanan üç sütun etrafında hareket eder:

Filecoin (FİL), belirli bir dosya ve depolama alanındaki verileri bir ücret ile birlikte paylaşma eğiliminde olan müşterilerdir.

Daha sonra, yukarıda belirtilen verileri depolamakla yükümlü madenciler var ve ayrıca kullanım için müşterilere daha fazla sunabilecekleri sabit sürücüde ne kadar alan kaldığına ilişkin ayrıntıları ilişkilendiriyorlar.

Bununla birlikte, sabit disk alanından optimum şekilde faydalanmak, madenci olmak için yuvanızı ayırmanız bir ön şarttır.

Madenci, istemci tarafından gönderilen dosyaları blok zincirinde güvenli bir şekilde bıraktıktan sonra şifrelenmeyecektir. Bu, Filecoin platformunun en önemli işlemlerinden biridir.

Filecoin Tokeni FİL

Burada ortaya çıkan en önemli soru şudur: Verilerin uygun ve güvenli bir şekilde saklandığından nasıl emin olunur? İşte PoR (Proof-of-Replication) rolü geliyor.

Bu, veri iletiminin özelliklerini sıralayan düğümsel bir faktördür. Filecoin ağı bu amacı telafi etti:

Yalnızca dosyaların depolanmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda güvenli kurtarılmasını da sağlayan yerel tokeni FIL.

Microsoft, Bill Gates şu ifadeyi icat etmişti: Business @ speed of Thought.

Aynısı FIL’in uygulama hızı için de geçerlidir.

Filecoin ekosisteminin tamamı merkezi olmayan protokol etrafında döndüğünden, tüm süreç hızlı bir şekilde çalışır ve evrensel olduğundan, Filecoin bir sabit diskin bir bölümünü diğer kullanıcılarla paylaşmaya istekli herhangi bir kuruluş tarafından kullanılabilir.

FIL Coin Gizliliği Nasıl Sağlar?

Filecoin, Verilerin şifrelenmesini sağlayan merkezi olmayan bir ağın doğuşu olan dosyalar yalnızca güvenli değil, aynı zamanda güvenlidir.

Farklı coğrafyalardan gelen dosyalar bile herhangi bir kullanıcı tarafından erişilebildiği için tehdit oluşturmaz. Eşzamanlı olarak tam gizlilik, şifreleme yoluyla garanti edilir.

Yetkili personel, başka bir sunucuda olsa bile verilerin parçalanmasını denetler, bu şekilde her türlü sızıntı önlenir. PoS’den (Proof-of-Stake) farklı olarak, burada ekip bir sabit diskteki verileri çalmaktan cezalandırılır.

Filecoin (FİL) Fiyat Analizi

Filecoin, Ağustos 2017’de Protocol Labs ve Juan Benet tarafından piyasaya sürüldü. Lansmandan sonraki 30 dakika içinde 200 milyon dolardan fazla para toplamada çok aktif oldu.

Ocak 2018, Filecoin fiyatındaki en yüksek artışa 10,30 dolara tanık oldu. Ancak bu eğilim uzun sürmedi ve 10,04 dolara düştü.

Kasım 2018’e kadar, Filecoin (FIL) fiyatı 09.20 $ ‘a düştü ve Haziran 2020’ye kadar FIL fiyatı sadece 12.10 $’ lık marjinal bir iyileşme gösterdi.

Bununla birlikte, Filecoin’in 2019 yılındaki performansı, FIL fiyatı 19,35 $ ‘a düştüğü için yatırımcılar için şaşırtıcı bir nimetti.

Filecoin fiyatının teknik analizi, olumsuz piyasa eğilimlerine rağmen Filecoin büyümesinin artırdığı büyük bir artış olduğunu gösteriyor.

Stellar ve Ethereum gibi muadillerle rekabet eden Filecoin (FIL) fiyatı açıkça 20.10 $ ‘a yükseldi. piyasa değeri 1.027.418.396 dolardır.

Filecoin (FIL) Piyasa Uzmanları Yorumları

TradingBeasts Filecoin (FIL) Fiyat Tahmini Nedir?

TradingBeasts‘a Göre, “2021’in sonunda, Filecoin’in fiyatı 40.10 $ olacak ve iyimserlik önümüzdeki birkaç yıl içinde 40.50-55.05 $ arasında olacak.”

WalletInvestor.com Filecoin (FIL) Fiyat Tahmini Nedir?

WalletInvestor‘a göre, “Filecoin’e yatırım yapmak için zaman henüz olgun değil. 2021 yılı fiyat tahminimiz 44 Dolara Kadar çıkabileceğini gösteriyor. ”

CoinTaker Filecoin (FIL) Fiyat Tahmini Nedir?

CoinTaker FİL Fiyat tahmini; “Önümüzdeki 5 yıl içinde 55,55 $ ‘ı geçebileceği için Filecoin satın almak için harika bir zaman!” – CoinTaker

CoinSwitch Filecoin (FIL) Fiyat Tahmini Nedir?

CoinSwitch FİL Fiyat Tahmini; “2021’den itibaren, Filecoin (FIL) fiyatı büyük bir potansiyel göstermeli ve 40,56 $ ‘ı geçebilir.”

Digitalcoinprice Filecoin (FIL) Fiyat Tahmini Nedir?

Digitalcoinprice‘a göre 2021 yıl sonuna kadar Filecoin (FİL) 63,56 dolara kadar çıkacağını tahmin ediyor.

Bu nedenle, uzun vadede, token, 2025 yılına kadar Filecoin (FIL) fiyatını 50.50 $ ‘a getirdikten sonra büyük bir hayrana sahip olabilir.

Filecoin (FIL) Fiyat Tahmini: Borsada Ayak İzi Bırakmak

Filecoin Fiyat Tahmin 2021

Diğer kripto para birimleri gibi, Filecoin de büyük ölçüde tarihsel verilere, hacme ve piyasa hareketine bağlıdır.

Bu özellik, FIL belirtecini, uygun yatırım kararları almak için desen tanıma için daha değişken hale getirir. Uzmanlar, Filecoin’in önümüzdeki yıllarda tuttuğu vaatlerle ilgili fiyat tahminleri konusunda fikir ayrılıkları yaşıyor.

Bu nedenle, Filecoin fiyat değişim oranı, onu oldukça öngörülemez hale getirir. Bununla birlikte, FIL’in zaman içinde tutarlı bir büyüme gösterebileceği ve uzun vadede Filecoin satın almanın karlı olacağı tamamen göz ardı edilemez.

2022 Filecoin Fiyat Tahmini

Filecoin fiyatının 2022’nin başında 22 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor. Yukarı yönde beklenen maksimum fiyat 31 $’ dır ve FIL token düşüş trendini işaretlerse 21 $ civarında işlem yapabilir.

2023 Filecoin Fiyat Tahmini

2023 için Filecoin (FIL) fiyat tahminine göre, token maksimum 106 $ fiyatına ulaşabilir. Ve yukarı yönlü bir ivme kaydetmeyi başaramazsa, destek seviyeleri hesaplamasına göre, para birimi 75 dolar civarında işlem yapabilir.

2024 Filecoin Fiyat Tahmini

Uzun vadeli Filecoin fiyat tahminine göre, FIL fiyatı yeni zirvelere ulaşacak ve 200 $ fiyat işaretini geçebilir.

Bununla birlikte, olumsuz yönde, Filecoin fiyatı yaklaşık 150 $ ‘lık acil desteği etrafında işlem yapabilir.

2025 Filecoin Fiyat Tahmini

Filecoin fiyat tahmini ve teknik analiz, en iyi uzmanlar için muazzam bir görev olmuştur.

Duyguları pazarlamak için savunmasız olan bir başka engel, BTC ve diğer devlerle karşılaştırıldığında zorlu rekabetin yoluna girmesidir.

İyimser bir ölçekte, Filecoin’in fiyatı 2025’in sonunda tahmin edilen 250 $ ‘a ulaşabilirken, kurumsal yatırımcılar ve bireysel oyuncular tarafından kitlesel olarak benimsenmesi, yükselen bir yükseliş trendindeki fiyatı parlak tarafta 300 $’ a çıkarabilir.

Filecoin ekibinin daha fazla ittifak getirerek ufkunu genişletmesi gerekecek. Bu, Filecoin’in önümüzdeki 2021 ve 2022 yıllarına yönelik fiyat tahminleri üzerinde büyük bir etki ve motivasyon meselesi olacaktır.

2023 ve 2025’in sonraki yılları için cesaret verici bir kripto para birimi tahmini, Filecoin’in fiyatının önemli bir büyüme sağlayan inanılmaz bir yolculuğa hazır olduğunu gösteriyor. 2025 yılına kadar.

Filecoin (FİL) Coin Kısaca

Filecoin’in vizyonu uzun ve sağlam duruyor: kullanıcılara bir sabit diskte depolama alanı avantajı sağlamak için açık kaynaklı merkezi olmayan protokolü takip etmek.

Teknolojik ve işlevsel eko-alana ayak izlerini bırakan Filecoin, kolaylığın yanı sıra dünya çapında kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak umuduyla besliyor.

Filecoin işleminin tüm çerçevesindeki bir şüphe “Gizlilik” dir. Dell ve Intel gibi devler için bir ölçüt belirleyen sağlam bir dayanağa sahip olarak, geride bırakacağı kendi Epic Saga’sına sahip olacak.

Filecoin (FİL) Geleceği Hakkındaki Sorular

Filecoin iyi bir yatırım mı?

Aslında evet. İyi düşünülmüş bir yol haritası ve vizyonla, Filecoin tüm kripto para dünyasında radikal bir fark yaratmaya hazır.

Filecoin, kripto borsasında favori bir token olarak kalan tüm engelleri aşacaktır. Kötümser bir ölçekte, bu dijital varlık, kripto para birimi fiyatı için tavan yapmasa da kesinlikle yere sağlam ayak basacaktır.

Filecoin ödül programları nelerdir?

Filecoin tarafından ulaşılan ve ulaşılabilen kilometre taşları onu çekici bir satın alma haline getiriyor.

Doğal olarak, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar ve tüccarlar, bununla ilgili parlak beklentilere yatırım yapmaya teşvik edilir.

Birçok ittifakla çevrili olan Filecoin, tabanını promosyon önlemleriyle de genişletiyor.

Filecoin’imi zamanında takasa aktaramıyorum?

Filecoin ile, Filecoin’in geçişini destekleyen değişimden emin olursunuz. Herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Periyodik geçişleri bekleyin.

Filecoin ile stake etmek ne kadar faydalıdır?

İnsanlar kazıklanıyor. Hem üst düzey sahiplerin (açık mavi) hem de daha az aktif cüzdanların (koyu yeşil) tokenlerini “stake etme” ye (sağ altta turuncu renkte) gönderdiklerini gözlemleyin.

Basitçe ifade etmek gerekirse, stake etme, ödüller almak için tokenlerinizi kilitleme eylemidir.

FIL hangi borsa listeleniyor?

FIL, işlem yaptığınız borsaya bağlı olarak hem fiat hem de kripto para birimlerinde işlem yapma avantajı sağlar.

Bu amaca yönelik özel borsalar var. Huobi ve KuCoin yalnızca kriptodan kripto para birimlerine ticaret yaparken.

Binance, Coinlist ve Kraken gibi borsalar, Cryptocurrencies ve fiat arasında alım satım için kullanılabilir.

FIL için ne tür Cüzdanlar mevcuttur?

Bol. Aslında, bu cüzdanlar tarayıcı ve sizin rahatlığınız göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Mathwallet gibi soğuk cüzdanlar fiziksel formdadır ve nispeten yüksek fiyatlıdır. Acemiler için uygun bir seçenek olmayabilir.

Sıcak cüzdanların birden fazla seçeneği vardır. Exodus, Windows, macOS ve Linux gibi çeşitli işletim sistemlerinin masaüstünden çalıştırmanızı sağlar.

Lotus cüzdan tarayıcı cüzdanları için idealdir, çünkü bunlar temelde ücretsiz web siteleri olup, burada herhangi bir zamanda herhangi bir yerden kayıtlı kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açmanız yeterlidir.

En fazla kullanılan cüzdanlar, mobil cüzdan erişimini kolaylaştırdıklarından Mathwallet ve imToken’dır. Genellikle ücretsizdir, bunlar Android ve iOS cihazlarda mevcuttur.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here