Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri YouTube’daki Ethereum (ETH) Videoları Bitcoin’in Popülerliğini Geçti

YouTube’daki Ethereum (ETH) Videoları Bitcoin’in Popülerliğini Geçti

0
YouTube’daki Ethereum (ETH) Videoları Bitcoin’in Popülerliğini Geçti
  • YouTube’daki ETH popülaritesi Bitcoin’i aştı.
  • Toplam verilere göre, ETH’nin YouTube’daki görüşleri diğer tüm kripto varlıklarını geride bırakıyor.

YouTube’daki Ethereum (ETH) popülaritesi Bitcoin’i aştı, ancak ETH , genellikle piyasa değeri olarak adlandırılan piyasa değeri açısından Bitcoin’den sonra ikinci sırada yer alıyor.

Blok zinciri endüstrisinde, piyasa değeri, belirli bir kripto para biriminin göreceli boyutunun ölçüsüdür. Sayısal bir rakama sahip olan piyasa değeri, kripto para birimi piyasa fiyatı ile dolaşımdaki miktarı çarpılarak elde edilir.

Bu hafta yayınlanan bir çalışmada, tüccar hizmetleri sunan bir şirket olan Total processing, son 12 ay içinde toplanan video akış platformunun verilerini kullandı.

Veriler, etraflarında ortalanmış videolar açısından en çok görüntülemeye sahip kripto varlıklarını doğrulamak için kullanıldı.

Çalışma , YouTube’daki ETH popülerlik miktarının en popüler kripto para birimi olan Bitcoin’inkini aştığını ortaya koydu.

Çalışmaya göre, Ethereum ile ilgili videolar, çevrimiçi video akışı platformu YouTube’da 231 milyon kez görüntülendi.

Anketten toplanan aynı zaman çerçevesinde Bitcoin ile ilgili videolar 199,9 milyon görüntülemeye sahipti.

Bu rakamlar , YouTube’daki ETH popülaritesinin, en önemli dijital para olan Bitcoin’den daha iyi performans göstermesini sağladı .

Chainlink ( LINK ) üçüncü olurken, Cardano ( ADA ) YouTube’da yaklaşık 45,7 milyon görüntülenme ile dördüncü sırada yer aldı.

Diğer Kripto Paralara Karşı YouTube’daki Ethereum (ETH) Popülerliği

Diğer kripto paralar İle karşılaştırıldığında ETH YouTube’da alakalı videolar online platformda görüş sayıda kaydedildi kripto varlıklar şunlardır:

Ripple ( XRP milyon 38.5 hakkında görüşleri, Litecoin (birlikte) LTC 27300000 temalı video yaklaşık 27,5 milyon izlenmesi, Uniswap ile) , Binance yerli kripto parası ( BNB ) görüşleri 25,400 milyon izlenmesi vardı.

Ayrıca, en yaygın kullanılan stabilcoinlerden biri olan USDT, 22,8 Milyon görüntüleme sayısına ve DOT 18,8 milyon görüntülemeye sahipti. Üstelik bu görüşler son 12 ayda alındı.

Çalışmadan elde edilen bu veriler, ETH değeri yüzde 175’lik bir artış yaşadığı için yayınlandı .

Dikkat etmek gereklidir ETH son 12 ay içinde 1.156 oranında büyüme yaşadı. Bu mevcut yükseliş dalgalanmalarıyla , YouTube’daki ETH popülaritesinin diğer tüm kripto varlıklarından daha iyi performans göstermesi şaşırtıcı değil .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here