Uzmanlar Ethereum’u Yorumluyor Geleceği Hakkında Önemli Fiyat Tahminleri Ön Plana Çıkıyor

ETHEREUM (ETH)’u Tanıyalım

Dünya ekonomilerinin durgunluk aşamasında fiat para birimleri parlaklığını kaybederken, kripto para birimleri ivme kazanıyor. 

Kripto varlıkları arasında taçlandıran zaferlerden biri, platforma dayalı yerel kripto para birimi olan ETH olarak öne çıkan Ethereum’dur. 

Merkezi olmayan finansın (DeFi) kasabanın konuşması haline gelmesiyle birlikte, algoritmalar ve bilim destekli kripto para birimleri blok zinciri dünyasını yönetiyor gibi görünüyor.

Yalnızca akıllı sözleşme işlevine sahip olmakla kalmazlar, aynı zamanda güvenli ve son derece güvenli bir işlem ve ilgili aracılarla ticaret sistemi sunarlar. 

Vitalik Buterin tarafından bir harika yaratma olan Ethereum, gelişmiş bir blok zinciri projesidir ve en çok kripto para birimleri dünyasındaki düğüm noktası nedeniyle kripto para meraklıları arasında popülerdir.

KODLANMAMIŞ GİZEM: ETHEREUM’UN ARKASINDAKİ TEKNOLOJİ

Bu kripto para biriminin merkez aşaması olan blok zinciri algoritması, bu kripto para biriminin tüm olgusu ve temel odak noktası programlanabilirliktir. 

Bu, kullanıcıların yalnızca dijital para perspektifinden yararlanmalarına değil, aynı zamanda platformda oluşturulabilen finansal hizmetler, uygulamalar, oyunlar, ürünler gibi tüm pazar işlemleri için Ether kripto kullanmalarına olanak tanır. 

Yukarıda açıklandığı gibi, Ethereum, geliştiricilerin, belirli koşullar altında otomatik olarak atamaları uygulayarak akıllı sözleşmeler formüle etmelerini ve üzerinde çalışmalarını sağlar.

Geliştirme ve evrim stratejilerinin çeşitli aşamalarından geçen platform, iyileştirilmiş kullanılabilirlik, güvenlik, işlevsellik ve ademi merkeziyetçilik sağlamak için protokolü tutarlı bir şekilde yükseltmek için plan ve ürünleriyle uğraştı.

ETHEREUM: EMPİRİK YÜKSELİŞ 

- Advertisement -

Ethereum kripto para birimini gıpta edilen bir ödül yapan şey, temel yönlere dayanan fiyat tahminidir. Bu, para hızının fiyat oranına eşit olduğu basit bir modeldir. 

Tüm miktarlar itibari para birimlerinde tanımlanır, P = 1 ayarı yapılır ve M tek kripto fiyatıyla çarpılan kripto para birimi sayısıyla hesaplanır, Q ağ üzerinden aktarılan değer miktarıdır ve V’nin analizi aynı kalır. Dolayısıyla bu işlev, kripto para biriminin hızıyla ters orantılı olduğu ana temel çerçeve üzerinde çalışır.

Bu platformu yöneten bir diğer popüler çekirdek, şu şekilde hesaplanan NVT Oranından elde edilir:

Ağda işlem gören Piyasa Değeri / Günlük Ethereum fiyatı. Bu nedenle, NVT ne kadar yüksekse, Ether kripto fiyatı da o kadar yüksek olur.

ETHEREUM ÇERÇEVESİ:

Şu anda çoğu proje, daha geniş bir kullanıcı, para birimi, düğüm ve pazar kitlesine erişim sağlayan halka açık bir blok zinciri olarak Ethereum’a güveniyor. 

Bununla birlikte, bir konsorsiyum veya özel blok zinciri tercih etmek için genellikle nedenler vardır. 

Örneğin, bankacılık sektöründeki şirketler Ethereum’a özel blok zincirleri için bir platform olarak bakıyor. Hatta Ethereum, birçok ilk madeni para sunma etkinliği için kullanıldı.

Herkese açık blok zincirleri : Bunlar, tamamen merkezi olmayan blok zincirleridir ve bir kişinin fikir birliği sürecini etkileyebilme derecesinin, taşıyabilecekleri ekonomik kaynakların sayısıyla orantılı olduğu ortak bir ilkeyi izleyerek, iş kanıtı veya hisse algoritmaları kanıtı kullanılarak güvence altına alınmıştır.

Konsorsiyum blok zincirleri : Bunlar, bir dizi düğümün süreci kontrol ettiği yerlerde kısmen dağıtılmıştır; örneğin, her biri bir düğüm işleten ve bloğun geçerli olabilmesi için her bloğu onunun imzalaması gereken 15 finansal kurumdan oluşan bir konsorsiyum düşünülebilir.

Özel blok zincirleri : Özel bir blok zinciri, yazma izinleri için bir kuruluşta merkezileştirilir. Okuma izinleri herkese açık olabilir veya keyfi bir ölçüde kısıtlanabilir. 

Muhtemel uygulamalar, tek bir şirket içi veritabanı yönetimi, denetim vb. Bu nedenle, birçok durumda genel okunabilirlik gerekli olmayabilir, ancak diğer durumlarda halka açık denetlenebilirlik istenir.

Yukarıdakilerin tümü, Ethereum yazılım geliştirmeye yatırım yaparak genel Ether ekosistemine katkıda bulunur. Zamanla bu, yazılım geliştirmelerine, paylaşılan bilgilere ve iş fırsatlarına dönüşür.

GERÇEK DÜNYAMIZDA ETHEREUM KARIŞIMI

Oylama Sistemleri

DAO’da gördüğümüz gibi, oylama sistemleri de Ethereum’u asimile ediyor. Anket süreçleri ve sonuçları eşit derecede ETH’ye bağlıdır ve oylama sürecinde hiçbir kusur bulunmamasını sağlayarak kristal netliğinde ve adil bir demokratik süreç sağlar.

Bankacılık Sistemleri

Ethereum, tüm bankacılık sisteminin hacksiz olması ve yetkisiz erişime izin vermesi gerektiğinden, bilgisayar korsanlarının kırması gereken bir zorluktur. Ödeme ve havale sistemleri bile bankalar tarafından yaygın olarak benimsenen ETH’ye dayanmaktadır.

Nakliye

Ethereum’u nakliyede kullanmak, kargo takibine yardımcı olur ve malların yanlış yerleştirilmesini veya taklit edilmesini önler. Ether, tipik bir tedarik zincirinde gerekli olan herhangi bir varlık için kaynak ve izleme çerçevesi sağlar.

Anlaşmalar

Ethereum akıllı sözleşmeleriyle, sözleşmelerin ve bunlara dayalı işlemlerin geliştirilmesi ve dijital olarak kaydedilmesi için herhangi bir değişiklik yapılmadan sözleşmeler sürdürülebilir ve yürütülebilir.

İŞLETMELER 

Şirketler, tak ve çalıştır özelliğini kullanarak Ethereum tabanlı ürünler oluşturabilir. Özel blok zincirini genel ana ağa bağlayabilirler. Ethereum özelliğinin birlikte çalışabilirliği, blok zincirlerini güncel tutar. 

Onlara küresel genişleme, sürekli geliştirme ve yükseltmeler ile ürünler için geniş bir kullanıcı ve dApp’ler ağı sağlar. Kurumsal Ethereum, işletmeler arasında blockchain teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak için tanımlanmış bir dizi kılavuz ve teknik spesifikasyonu ifade eder. 

Spesifikasyonlar, işletmelere hem Ethereum tabanlı özel zincirlerden hem de genel ana ağdan yararlanma yeteneği sağlar. Enterprise Ethereum spesifikasyonu, dünya çapında blockchain üyeliği ve yerleşik işletmelerin bir üyeliği olan Enterprise Ethereum Alliance (EEA) tarafından korunur.

ETHEREUM 2.0

Serenity olarak da adlandırılan ETH 2.0, Ethereum’un işlevselliği ve farklı fiyatı geliştirmek için ek özelliklere sahip bir uzantısıdır. 

Ethereum blok zincirinde yükseltme için sırada. Yakında piyasaya sürülecek, kitlesel olarak benimsenmesini ve kabul edilebilirliğini görmek için pazar testleri ve denemeleri ile aşamalı ve tutarlı bir aşamalı olarak ortaya çıkacak. 

ETH kripto para birimi, V-şekilli kurtarma için hazır olacak şekilde ayarlandı; ETH 2. 0 için stake etme sürekli olarak artıyor.

Daha fazla geliştirme ve verimliliğin habercisi olarak, 2.0 bir parçalama tekniği getirecek. İşlem maliyetini düşürmek ve işi hızlandırmak için karışıma parçalama eklemek, kaynak kullanım performansını büyük ölçüde artıracaktır. 

Bu, düğüm kümeleri arasında veri doğrulamasıyla elde edilecek ve her biri aldığı verilerin doğrulanmasından sorumlu olacaktır. Bu, genel kapasiteyi artırabilir. 

Ek olarak, Ethereum 2.0, yakında EVM’nin yerini alacak olan eWASM olarak adlandırdıkları bir sistemde web montaj dilini başlatacak, yani Ethereum Sanal Makinesi, blok zincirinde çalıştırmak için çeşitli dillerden kod yazmak için bir seçime izin verecek.

Bu ideal olarak, daha az erişilebilirlik sorunları olan ve rakipler için bir tempo ile inanca dayalı bir sistem olacaktır. 

İnovasyon süreci Ethereum tarafından hızlandırıldıkça, yeni gün doğuyor ve Ethereum 2.0 depozito sözleşmesinin zaman geçtikçe sürekli olarak nasıl daha fazla ETH kripto para aldığını ve şu anda 1,2 milyonda olduğunu görebiliyoruz.

& sayı artmaya devam ediyor …………….

& GERİ TARİH: ETHEREUM’UN TARİHİ FİYAT HAREKETLERİ

Volatilite, herhangi bir kripto para biriminin ayırt edici özelliğidir ve deVere Group CEO’su Nigel Green’in daha önce söylediği gibi, “Volatilite tipik olarak tüccarlar ve perakende yatırımcılar tarafından memnuniyetle karşılanır çünkü önemli satın alma fırsatları sunabilir ve olumlu ödüller getirebilir.”

Ethereum da kripto piyasasında bir istisna değildir. ETH kripto para birimi de birçok kez iniş çıkışlarına tanık oldu, ancak şimdi belirlediği şey bir dünya rekoru yapmak için yarışıyor gibi görünüyor. 

Ağdaki Ethereum düğümlerinin sayısı son iki haftada% 50’den fazla zirveye ulaştı. Ethereum sadece Bitcoin’in arkasına başarıyla geçmekle kalmadı, aynı zamanda istikrar gösteren konumunu da doğruladı. 

DeFi’deki yükselişle birlikte Ethereum, günlük işlem hacminde Bitcoin’e kıyasla neredeyse iki kez ve XRP, Bitcoin Cash, EOS, Cardano vb. Gibi çok sayıda diğer büyük para birimlerinde işlem görüyor.

ETH / USD Fiyat Tablosu:

Bir fiyat tahmini makale sitesine göre, Aralık 2017’de, Ethereum fiyatı 500 doları aşan olağanüstü bir performans sergiledi ve Ocak 2018’den itibaren 900 dolara yükseldi.

ETH kripto para birimi, Şubat 2018’de 640 dolara düşmesine rağmen, toparlanmayı gerçekleştirdi. tahminlere göre yol. 

Haber makalesine göre Pandemic, 2020’de Bitcoin’i aşan olağanüstü performansı ile Ethereum fiyatına zemin hazırlamış görünüyor. Önceki haberlere ve tahminlere göre, ETH / USD, Temmuz 2020’de sadece on beş gün içinde 200 $ ‘dan 400 $’ a geçerek% 100 büyüdü ve bu yıl kesinlikle Big Bull’un yatırım piyasasında 1 numara olma yarışıyla bitiyor gibi görünüyor. .

UZMAN YARDIM HATTI ALALIM: UZMANLAR ETH FİYAT TAHMİNİNİ ALIR

Ne kadar çok, o kadar iyi ve uzmanların kripto derecelendirmesi ne kadar fazlaysa, Ethereum fiyat tahminleri için o kadar çok fikir var:

 Madalyonun gelecekteki kullanım durumunu inceleyerek Ethereum’un gelecekteki fiyatını değerlendirmek için takas modelinin denklemini kullandılar. Bu nedenle, ETH fiyatı beklentileri aşacak şekilde ayarlanmıştır. 2025’e kadar, fiyat 3500 $ sınırını aşacak. ” – Kripto Araştırma Raporu

“ETH fiyat ölçekli ayarlanır t 2020 yılı sonuna kadar o $ 480” – Skew Analytics’in tahmini.

“Ethereum’un piyasa fiyatı, önümüzdeki yıllarda DeFi tokenlerine olan talebin artmasının bir sonucu olarak, potansiyel olarak 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine bile yükselme potansiyeli olan 9000 $ ‘lık bir fiyat noktasına yükselecek.” – James Todaro.

“ETH, kısa vadede 800 $ destek seviyesinde dalgalanmasına rağmen bir gün 9000 $ ‘a ulaşma potansiyeline sahip.” – Simon Dedic , Blockyre Kurucu Ortağı.

“2024 yaklaştığında, ETH’nin 100.000 $ seviyesinde durduğunu görebiliriz.” – Brian Schuster , Ark Capital şirketinin kurucusu .

ETHEREUM VE ETHEREUM İÇİN SIRADA NELER VAR: FİYAT TAHMİNLERİ 2020-2025

Ethereum Fiyat Tablosu

2020’de Ethereum, geçmiş yatırımcılara yeni yıl başlamadan önce% 1000’in üzerinde getiri sağladı. 

Ethereum 2020 fiyat tahminlerine göre, ETH, Bitcoin’e kıyasla yatırım için ve kısa ve uzun vadede bu fiyat dalgalanmalarından yararlanabilen tüccarlar için özellikle harika bir varlıktır ve endüstri uzmanlarının önümüzdeki beş yatırım için ne tahmin ettiğini bize bildirin. yıl:

Ethereum Fiyat Tahmin 2020

Son ivmeye göre, önümüzdeki birkaç yıl Ethereum’un fiyatı için olumlu olacak. Temmuz 2020’nin sonunda 300 doların üzerindeki kırılma ile, Ethereum fiyatı önümüzdeki birkaç yıl içinde çok daha yüksek seviyelere ulaşabilir.

Ethereum Fiyat Tahmin 2021

2020’de ETH kripto fiyat hareketini artıran büyük bir dApp kullanımına tanık olduk. Ayrıca, ETH’nin bir başka uzantısı olan ETH 2.0 adlı bir güncelleme aşamalı olarak piyasaya sürüldü. 

Tahminlerimize göre bu, ağın ölçeklenebilirliğini saniyede 1.00.000 işleme çıkaracak ve blok zincirini enerji yoğun POW’dan POS’a taşıyacak. Ağ, üzerine inşa edilmiş çok sayıda projeyle süper popüler. Gelişmelerin devam ettiği göz önüne alındığında, Ethereum’un döviz kuru ve fiyatının 810 dolara yükseldiğini görebiliriz ve bu da onu bir yıl için tüm zamanların en yüksek seviyesi haline getirir.

Ethereum Fiyat Tahmin 2022

Ortaklıklar ve ittifaklar ve topluluk finansmanı ile piyasa, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için kuşkusuz mümkün olan 1.000 ABD Doları seviyesine ulaşan ETH kriptosuna geri dönüyor.

Ethereum Fiyat Tahmin 2023

Politika ve yönetmeliklerdeki herhangi bir değişiklikle, Ethereum da puslu günlerde pay sahibi olabilir. 

Eter kripto, 100 ve 200 SMA’daki destek seviyelerini sağlam bir şekilde tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 750 $ ‘dan hayati seviyede gerçekleştirmek için bolca zamana ve istikrara sahip olacaklar, bu da onu düşmesini değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Ethereum Fiyat Tahmin 2024

En son haber güncellemelerine, mevcut yükseltmelere, fiyat tahminlerine ve platformun yeni proje tahminlerine göre, 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekliyoruz.

Bu, kripto piyasasında Ethereum’un fiyatını artırabilir ve en iyi yatırım olacaktır. fiyat 2200 dolara ulaşabilir. Bununla birlikte, ETH fiyatı tersine dönerse, 1000 dolarlık önemli desteği etrafında işlem yapabilir.

Ethereum Fiyat Tahmin 2025

Önümüzdeki beş yıllık fiyat tahminlerinde, emir alıp satmak için ek kısa vadeli, orta ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, zirveye tırmanmak ETH için o kadar zor olmayacak. 

Uzun vadede minimum 1000 $ ‘lık bir fiyatla başlayarak, bu, ETH fiyatının, tahminimize göre önümüzdeki beş yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2500 $’ ı kaydedebileceği anlamına gelir ve bu nedenle  BOĞA YAKIN GELECEKTE GERİ DÖNECEKTİR.

ETHEREUM: GÜNCEL DARBE 

Günlük kayıtta, Ethereum fiyatı 12-EMA’nın altına düşmesine rağmen, 15 Ekim’den beri yaptığı gibi 26-EMA’yı savunmayı başardı. Ethereum, ETH2 sözleşmesine yatırılan coin sayısındaki önemli artıştır.

Kasım ayındaki yavaş bir başlangıcın ardından, mevduatlar 20 Kasım’da hızla yükseldi ve sadece beş gün sonra 116.448’den 730.176’ya sıçradı. Toplam Fiyatı şu anda 1.229.000 olup, bu da 660.000.000 doların üzerindedir. Bununla birlikte, dijital varlık iyileşmeyi başardı ve şu anda 567 dolardan işlem görüyor.

SONUÇ: ETHEREUM PATLAYACAK BİR KABARCIK MI, YOKSA ORMAN ATEŞİ Mİ?

Kripto alanındaki en eski oyunculardan biri olan Ethereum, kurumsal işletmeler arasında güvenilir bir itibar kazandı. Protokolün gerçek dünya uygulamaları, kurumsal işletmelerin potansiyel olarak ilgilenebilecekleri 11 ana kategoriyi de kapsıyor.

Ethereum’un blockchain’in protokol iyileştirmeleri üzerinde çalışan geniş geliştirici topluluğu, kurumsal işletmeler tarafından teknolojik bir fayda olarak değerlendirilebilir.

Ethereum, ICO patlaması ve Ethereum fiyatlarını bir doların altından 1.400 dolara kadar yükselten kripto hype balonunda görülenlere benzer şekilde büyümenin aşırı yükseklere ulaşacağını öngördü. 

Şu anda yaklaşık 375 $ ‘dan işlem görüyor ve 2020’de yatırımcılar için% 150’nin üzerinde bir kazancı temsil ediyor. Ethereum, uygulama geliştiricileri için uzun zamandır her derde deva oldu. Döviz transferleri ve dağıtılmış finans gibi gerçek dünya sorunları için çözümler Ethereum blok zincirinin temelini oluşturdu.

Ethereum çok fazla umut vaat ederken, temel sağlam bir algoritmik bilim ve tutarlı bir performansla desteklenen tüm endüstri kripto uzmanlarından destek alıyor, Ethereum Bitcoin’e kıyasla harika bir yatırım olabilir, ancak yalnızca doğru zamanda yatırım yapılırsa tahminimize göre doğru fiyat göstergesi.

YALNIZCA KABUL EDİLEN SORULAR

Ethereum 2021’de yükselecek mi?

Her şey, akıllı sözleşmelerin kitlesel olarak benimsenme oranına indirgeniyor. Bu, Ethereum fiyatlarının yükselmesi için önemli bir yönetici faktör olacak. 

Şüphesiz bu oluyor; ETH’ye yaptığınız yatırımın Ethereum fiyat tahminimize göre tüm sınırları aşacağından emin olabilirsiniz.

Ethereum sizi zengin edebilir mi?

100%. Fiyat tahminimize göre, bu iyimserliğe rüya vaat edebilecek başka bir kripto yok. ETH, tüm yatırım kararlarınızı akıllıca ve stratejik bir şekilde planlamanız koşuluyla değerli bir yatırım ve sürdürülebilir bir gelir kaynağı olabilir. 

Bir madenci veya para biriminin düzenli yatırımcısı olarak, ETH fiyat eğilimi, döviz kuru değeri açısından uzun vadede uygulanabilir bir yatırım olduğunu kanıtlayabilir. Hızlı bir şekilde zengin olmanın test edilmiş veya kanıtlanmış bir yolu yoktur, ancak ETH’ye yatırım yapmak faydalı olabilir.

Ethereum 2.0, Ethereum’un yerini alacak mı?

Serenity olarak da adlandırılan Ethereum 2.0, Ethereum’un işlevselliği ve farklı fiyatları iyileştirmek için ek özelliklere sahip bir uzantısıdır. Ethereum blok zincirinde yükseltme için sırada. Yakında piyasaya sürülecek, kitlesel olarak benimsenmesini ve kabul edilebilirliğini görmek için pazar testleri ve denemeleri ile aşamalı ve tutarlı bir aşamalı olarak ortaya çıkacak.

En çok ETH’nin sahibi kim?

İsviçreli EthSuisse şirketinin kurucusu Joseph Lubin, ünlü bir sanayici ve 10 milyar $ ‘lık yatırıma varan maksimum ETH’nin imrenilen bir sahibidir.

Ethereum gelecek mi?

ETH, insan müdahalesi olmadan “akıllı sözleşmeler” veya dokümantasyonla gelen ilk şirket olduğu için gelecek olabilir.

Ethereum sözleşmeleri üçüncü taraf API’leri kullanarak veri çekebilir mi?

Hayır, ETH sözleşmeleri bu şekilde harici bilgi kaynaklarından veri çekemez. Bununla birlikte, harici web sitesinden (örn. Hava durumu siteleri, hisse senedi fiyatları) işlemler yoluyla Ethereum sözleşmelerine veri aktarmak mümkündür. Bir ücret karşılığında Ethereum ağına veri çekecek / gönderecek Ethereum ağıyla uyumlu “oracle” hizmetleri var.

Ethereum ağı üzerinden gönderilen verilerin ve sözleşmelerin içeriği şifreli mi?

Ağdaki veriler ve sözleşmeler kodlanır ancak şifrelenmez. Sözleşmelerin davranışını ve onlara gönderilen verileri herkes denetleyebilir. Bununla birlikte, verileri ağa yayınlamadan önce yerel olarak şifrelemekte her zaman özgürsünüz.

Ethereum ağında sırları veya parolaları saklayabilir miyim?

Ethereum’daki tüm veriler halka açıktır. Herkes tarafından görülmeden Ethereum sözleşmelerinde sır veya şifre saklamak mümkün değildir. Kod gizleme ve diğer teknikler aracılığıyla bunu bir olasılık haline getirmek için yapılan çalışmalar var.

Ethereum, ağın saniyede 10.000’den fazla işlem yapabilmesini nasıl sağlayacak?

Ethereum, geliştirme yol haritasının Serenity aşamasında bir kanıtı kanıtı fikir birliği protokol değişikliği uygulamayı planlıyor.

PoS’den sonra hala Ethereum madenciliği yapabilir miyim?

Ethereum PoS raylarında tam olarak çalıştığında, madenciler ve yatırımcılar iki seçeneğe sahip olacak. Birincisi, ekipmanı satmaya doğru ilerlemek ve bu parayı ETH’ye yatırım yapmak için kullanmak ve stake etmeye başlamak.

ETH Bitcoin’den daha mı iyi?

Bitcoin’den farklı olarak Ethereum blockchain, geliştiriciler arasında Bitcoin’den daha popüler olduğu için çok daha fazlasını yapmak üzere tasarlandı. Bitcoin’in temel amacı finansal işlemler sunmaktır. Öte yandan Ethereum, geliştiricilerin kendi blok zincirinde tokenlerini ve alt platformlarını oluşturmalarına izin veriyor. Bitcoin ve Ethereum, dünyanın en iyi kripto para birimleridir.

Bitcoin en eski kripto para birimlerinden biridir, ETH ise en çok kullanılan altcoinlerden biridir. Lion ve Tiger arasındaki fark aynı. Bitcoin ve ETH’nin son haber ve fiyat trendine göre, ikincisi tutarlı büyümeyi yansıtıyordu. Tahminlerimize göre, Ethereum (ETH) diğer önemli coin’ler arasında en iyi yatırım olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

115BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,148TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
58,886.00 $
58,886.00 $
0.89%
ethereumEthereum
3,818.21 $
3,818.21 $
7.38%
binance-coinBinance Coin
648.16 $
648.16 $
1.36%
dogecoinDogecoin
0.639078 $
0.639078 $
4.76%
xrpXRP
1.56 $
1.56 $
2.99%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.53%
cardanoCardano
1.59 $
1.59 $
6.43%
polkadotPolkadot
39.34 $
39.34 $
5.65%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,375.63 $
1,375.63 $
1.75%
litecoinLitecoin
342.68 $
342.68 $
3.39%

Benzer Haberler