Home Analiz Ünlü Analiste Göre ETH 190 Dolar Altına Düşmemesi Gerekiyor

Ünlü Analiste Göre ETH 190 Dolar Altına Düşmemesi Gerekiyor

0
Ünlü Analiste Göre ETH 190 Dolar Altına Düşmemesi Gerekiyor
  • Ethereum, kripto para piyasasındaki dalgaya rağmen 200 doların üzerinde tutunmayı başardı
  • Bitcoin’in bu performansı, onun yerleşik BTC çiftinde güç toplamasına izin verdi
  • Görüntü olarak hala ayı pozisyonunda olduğumuz için ETH durumu tehlikede hala
  • Ethereum’un yükselişi ile altcoinlerde yükselmeye başlıyacaktır

Ethereum’un fiyat son hareketlerine baktığımızda güç kaybetmişe benziyor, ETH fiyatı 230 doların altındaki bölgede gördüğü etkili direnç karşısında güçsüz duruma düşüyor.

Kripto para piyasasındaki Ethereum Bitcoin çifti büyük zarar gördü . Buradaki zayıflık, USD paritesine de sıçradı ve bazı önemli düşüş işaretleri vermeye başladı.

Bazı ünlü analistlere göre önümüzdeki haftalarda veya günlerde Ethereum fiyatının büyük düşüş göreceğini şuanda ETH fiyatının 200 dolarda işlem görmesine bile şaşırıyorlar.

ETHEREUM Fiyatı 190 Dolar Üstünde Kalmalı

Kripto para piyasasındaki hareketlilik ile Ethereum şu anki fiyatı olan 204 $ ile % 2 biraz üzerinde işlem görüyor .Dünkü yüksek seviye olan ETH fiyatı 208 doların altında işlem görüyor.

Son haftalara baktığımızda ETH fiyatının 200 Dolarda işlem görüyor olması şaşırtıcı aslında ama bir okadarda elimizdeki 200 Dolarlık bir desteğin olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, Bitcoin’in 9.000 doların altında kaldığı için mevcut düşüş eğiliminin, son zamanlarda BTC’den daha düşük performans gösterdikleri için ETH gibi altcoinlerin de önemli bir düşüş eğilimine girmesi için kapıları açtığını belirtmek önemlidir.

Yine analistlerden biri Ethereum fiyatının ani bir düşüş göreceğini hatta araba çarpmış gibi olacağını belirtmektedir. Bunun olabilmesi içinde ETH fiyatının 190 dolar altına düşmesi gerektiğinide söylüyor.

“ETH, 190 doların üstünde tutunamayıp altına düşmeye başlarsa kesinlikle bir araba kazası olacak” diye açıkladı.

ETH Hala Ayı Yapısını Koruyor

Diğer analistlerde aynı görüşe sahip hemen hemen çünkü Ethereum’un giderek gücünü kaybettiğini düşünüyorlar.

Bir başka popüler takma isim analisti, son zamanlarda, önemli bir azalan trend çizgisinde devam eden reddetmeler nedeniyle Ethereum’un makro görünümünün sıkı bir düşüş gösterdiğini açıkladı .

Referans verdiği grafik ETH fiyatının yakında 100 doların altında işlem göreceğini gösteriyor.

“ETH / USD 3D TF- Marco Bear yapısı hala güçlü duruyor, boğalar yükselişte başarısız oldu… ETH ~ 200 dolar civarında satış yapmak hala bir hediye” dedi.

Bitcoin önderliğinde Altcoinlerinde hareket halinde olduklarını belirtelim, yönü ilk kripto para olan Bitcoin tayin ettiğini unutmayalım.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here