Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Santiment Raporuna Göre Kripto Balinaları Sessiz Sedasız Ethereum (ETH) Topluyor

Santiment Raporuna Göre Kripto Balinaları Sessiz Sedasız Ethereum (ETH) Topluyor

0
Santiment Raporuna Göre Kripto Balinaları Sessiz Sedasız Ethereum (ETH) Topluyor

Kripto bilgi platformu Santiment’ten gelen veriler, büyük paralı traderlerin sessiz sedasız Ethereum’u (ETH) topladığını ortaya koyarken, ikinci en büyük kripto para birimi 30 günlük en düşük seviyesi olan 1.300 dolardan sıçramaya başlıyor.

Santiment, yeni bir tweet’te 50.500 takipçisine, 10.000’den fazla Ethereum’a sahip balinaların sahip olduğu Ethereum arzının yüzdesinin 2017 boğa piyasasından bu yana görülmeyen bir seviyeye ulaştığını söyledi.

Ethereum bugün 10 gün içinde ilk kez 1.685 $ ‘ın üzerine çıkarken, balinalar (10k + ETH’ye sahip) artık toplam arzın% 68.6’sına sahip. Bu, Kasım 2017’den bu yana balinaların sahip olduğu en yüksek yüzde. “

Mega balinalar Ethereum’un arzını artırırken Santiment, 10.000 ETH veya daha azına sahip olan adreslerin yüzdesinin son üç ayda düştüğünü belirtiyor .

Kripto içgörü platformu, en büyük 10 Ethereum balinasının ikinci en büyük kripto para birimini ele geçirdiğini ortaya çıkardığı için analizini bir adım öteye taşıyor.

Ethereum‘un en iyi 10 borsa dışı balina adresi, Temmuz 2016’dan bu yana en fazla birleşik ETH token arzını (16,86 milyon) elinde tutuyor.

1 Mart’ta, bu adresler arasına tek günlük 1,03 milyon token eklendi, en yüksek olanı 6 haftada günlük sıçrama! “

Balinaların ETH’yi hızlı bir şekilde biriktirmesiyle, kripto analisti ve etkileyici Lark Davis , ikinci en büyük kripto para biriminin boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşlemeye hazır olduğuna inanıyor .

“Ethereum (ETH) hala güzel bir hareket yapabilir. Daha fazla hacim iyi olurdu, ancak şimdi direncin üzerinde kapatıyoruz. Haftanın sonunda 2.000 $ dolar olacağını düşünüyorum “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here