Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Lark Davis’ten Vitalik Buterin’e Çağrı Ethereum 2.0 Piyasaya Sürmesi Gerek

Lark Davis’ten Vitalik Buterin’e Çağrı Ethereum 2.0 Piyasaya Sürmesi Gerek

0
Lark Davis’ten Vitalik Buterin’e Çağrı Ethereum 2.0 Piyasaya Sürmesi Gerek

Ethereum akıllı sözleşme platformundaki gaz ücretleri arttıkça, popüler kripto etkileyicisi Lark Davis, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’i sonunda Ethereum 2.0’ı piyasaya sürmeye çağırıyor.

Yeni bir videoda Davis, 218.000 abonesine Ethereum’da (ETH) yükselirken, akıllı sözleşme platformundaki işlem ücretlerinin “çılgın” hale geldiğini ve tüccarların alternatif merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına kitlesel göçüne neden olduğunu söyledi.

Binance Akıllı Zincir (BSC) buna şuanda çözüm olarak görülüyor.

Davis, ekibin ölçeklendirme çözümü Ethereum 2.0’ın uzun zamandır beklenen lansmanıyla sorunu çözmek için Ethereum öncüsü Buterin’i çağırıyor.

“Bunu şu anda piyasa sürmelisin. Ethereum için ücretler yüksek, çok yüksek ki bu Ethereum’u yutan ve beş haneye kadar çıkmasını bekleyen büyük paralı adamlar için önemli değil.

Buradaki yatırım tezine bakıyorlar. Ama şu anda ETH 1.0’ın olduğu noktadayız – ve en kısa zamanda ETH 2.0’a ihtiyacımız var, haydi Vitalik [Buterin], devam et dostum – ETH 1.0, çoğu normal kullanıcı Ethereum’daki uygulamaların çoğunu kullanmanın dışında fiyatlandırılıyor .

Ve gerçek tutalım, Uniswap’teki bir işlem bu günlerde ortalama 50 dolara mal oluyor. Bu çılgın adam, hadi ama bu hiç hoş değil. Ve bir DeFi çiftliğine girmek istiyorsan, muhtemelen bunu yapmak için birkaç yüz dolar ödeyeceksin, ki bu loco, adamım. Tamamen çılgın. “

Analist, Ethereum’un yalnızca zenginler için ayrılmış bir zincire dönüştüğünü ve ücretlerin Binance Smart Chain’in yerel BNB tokeninin ve BSC üzerine inşa edilen PancakeSwap (CAKE) merkezsiz borsasının popülaritesindeki patlamayı tetiklediğini söylüyor.

“Bu noktada Ethereum zengin yatırımcılar için bir zincir haline geliyor. Ödeyebilirsen iyi, değil mi? Uniswap hala derin likiditeye sahip ve yeni tokenleri herkesten önce listeliyor, ancak şu anda zengin olmayan kullanıcıların diğer zincirlere geçtiğini görüyoruz ki bu şaşırtıcı değil.

Binance Akıllı Zincir, PancakeSwap gibi uygulamalarla kullanıcılarda kesinlikle patladı ve kilitlenen toplam değer açısından Uniswap’i gerçekten yakalamaya başladı.

Binance tokenları patladı. Binance tabanlı DeFi projelerinin tümü, insanlar daha yeşil otlaklar ararken geçen hafta patladı. “

Buterin’in yüksek ücretler için bir çare konusundaki ilerlemesine gelince, ETH 2.0’ın işaretçi zinciri Aralık ayında piyasaya sürüldü, ancak işlem maliyetlerini hızlandırmak ve ucuzlatmak için gereken ölçeklendirme çözümlerine hala sahip değil.

Buterin önceden belirttiğini söyledi takım üç aşamada, Faz 0 ETH 2.0 üzerinden rulo niyetinde rağmen, Faz 1 ve Faz 2, işlem hızlarını artırmak ve Faz 1 sırasında toplamaları ile maliyetleri düşürmek mümkün olacağını.

Buterin , Faz 1’in bu yılın Ağustos veya Eylül ayında başlamasının beklendiğini söylüyor .

“Yol haritasının ilginç bir istenmeyen yapısı var: Parçalanmış uygulamaların kendi başlarına aşama 2’ye ihtiyacı var.

Ancak parçalanmış toplamaların yalnızca aşama 1’e ihtiyacı var, çünkü toplamalar zinciri hesaplama için değil, yalnızca veri için kullanıyor.

Bu yüzden 6400x işlem hacmi için ihtiyacımız olan tüm araçlara çok yakında sahip olacağız!

Yani ‘parçalamak yerine toparlama’ değil, ‘parçalamanın üstüne toplamalar’. Bununla birlikte, toplamalar zaten buradadır veya parçalanmadan hemen önce gelir ve parçalanmadan toplamalar, iş hacminde 100 kat artış sağlar. Öyleyse bugün bir toplamaya başlayın! “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here