Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Grayscale AUM’a Sadece İki Haftada 344 Milyon Dolarlık Ethereum Satın Aldı

Grayscale AUM’a Sadece İki Haftada 344 Milyon Dolarlık Ethereum Satın Aldı

0
Grayscale AUM’a Sadece İki Haftada 344 Milyon Dolarlık Ethereum Satın Aldı

Kripto para yöneticisi Grayscale, iki hafta içinde yatırımcıları adına 344 milyon doların üzerinde Ethereum (ETH) satın aldı.

Kripto ticareti ve iç görü platformu Bybt’a göre, Grayscale Ethereum Trust (ETHE) , on milyonlarca dolar değerinde binlerce ETH’nin neredeyse günlük olarak güvene girdiği 3 Şubat’tan 13 Şubat’a kadar bir yatırım akışına tanık oldu

Grayscale, her biri 1.770 $ değerinde 52.730 ETH satın alan dijital varlık yöneticisi ile 12 Şubat’ta bu ay şimdiye kadarki en büyük Ethereum alımını yaptı.

Sonuç olarak Grayscale, 344,3 milyon dolar değerinde iki haftalık bir zaman diliminde 197.890 ETH satın aldı. Bybt’a göre , Grayscale Ethereum Trust şu anda ETH’de 3.13 milyon tutuyor ve lider akıllı sözleşme platformunun toplam arzının % 0.2’sini temsil ediyor.

Firmanın Ethereum Trust’ına artan yatırımcı ilgisi, Grayscale ürünü hayata döndürdükten sonra geliyor. Aralık ayı sonunda şirket , güveni geçici olarak kapatmaya karar verdi .

Grayscale, yeni bir tweet’te, Ethereum Trust’ın yönettiği varlıkları (AUM) 5.57 milyar doların üzerinde değeriyle şu anda 38.8 milyar dolarlık kripto varlıklarını yönettiğini ortaya koyuyor .

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Ethereum fiyatı, şu anda 1.810 $ değerindedir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here