Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum’un 10.500 Dolara Çıkmaması İçin Hiç Bir Neden Yok

Ethereum’un 10.500 Dolara Çıkmaması İçin Hiç Bir Neden Yok

0
Ethereum’un 10.500 Dolara Çıkmaması İçin Hiç Bir Neden Yok
  • ETH, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1448 Doları kırmak üzereydi.
  • DeFi ve ağ güncellemeleri yükselişini hızlandırır.

Sondakika Ethereum Haberleri, Genel kripto piyasası geçtiğimiz hafta ılımlı bir dönem yaşadı, ancak Ethereum, önceki ATH ile “dokun ve git” anı yaşadığı için iyi vakit geçiriyor gibi görünüyor.

En Son Ethereum Haberleri, Sadece 24 saat önce, ikinci en büyük kripto para Ethereum (piyasa değeri bazında) ATH’sine yanaşarak 1.438 $ dolara kadar bir yükseliş yaptı. CoinMarketCap ile ilgili bilgilere göre , ETH son 7 günde% 22 fiyat artışı yaşadı.

ETH birçok insanı etkiledi ve bazı yatırımcıların geleceği hakkında oldukça emin tahminler vermesine yol açtı.

Fundstrat Global Advisors ile çalışan bir stratejistin yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, Ethereum’un 10 bin doların üzerinde işlem göreceğini iddia etti. Stratejist David Grider, Ethereum (ETH) Fiyat tahminini 10.500 dolar olarak belirledi. Ancak, tahmin için herhangi bir zaman dilimi söylemedi.

Ethereum 7 kat yükselebilir

ETH Fiyat tahmini için belirtilen 10.500 $ dolarlık fiyat, yedi katın üzerinde bir artışı temsil ediyor, Bitcoin’in bile başarmakta zorlandığı bir şey.

Aslında kripto, 2020’de Bitcoin’e kıyasla çok daha iyi bir performans gösterdi. Bitcoin Fiyatı dört kat fiyat artışı elde ederken, ETH fiyatı beş katına çıktı. Kripto şu anda 1.292 $ civarında işlem görüyor.

2017’nin sonundaki son boğa döngüsünün sonundan bu yana yürürlükte olan ATH rekoruna yaklaşan en son fiyat hareketiyle, birçok yatırımcının Ethereum’da neden yükselişe geçtiğini görmek çok kolay oldu.

Birçoğu, Ethereum’un ana akım ilgiye layık, güvenilir bir varlık sınıfına dönüştüğünü kabul etti. Grayscale gibi kurumsal yatırımcılar zaten BTC ile birlikte ETH satın almaya devam ediyor. .

DeFi Ve Ağ Yükseltmesi ETH Popülaritesini Artmasına Neden Olur

Grider’e göre, blockchain teknolojisi bulut bilişimde devrim yaratacak. Ayrıca Ethereum’un risklerini ve ödüllerini ölçerken kripto yatırımları için en iyi seçeneği temsil ettiğini söyledi.

Ethereum blok zinciri, Merkezi Olmayan Finans’ın (DeFi) yükselişinden büyük bir destek aldı ve bu tür çok sayıda uygulama zaten ağında çalışıyor.

Ağı yükseltme çabaları da ETH’nin popülaritesini desteklemede önemli bir rol oynadı . Daha hızlı işlem hızı ile ağ, platformuna daha fazla DeFi protokolü çekmiştir. Ağ artık Visa ve Mastercard kadar çok işlemi işleyebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here