Home Altcoin Haberleri Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdı Analistler 5 Coin Üzerine Yoğunlaştı

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdı Analistler 5 Coin Üzerine Yoğunlaştı

0
Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdı Analistler 5 Coin Üzerine Yoğunlaştı

Ethereum blockchain ağının yerel kripto para birimi olan Ether’in (ETH) fiyatı Pazar günü rekor seviyelere yükseldi.

Fiyatlar, son 24 saatte% 17’den fazla artışla 1.447.77 $ ‘a gerilemeden önce, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.439.33 $’ ı geçen hafta zirve yaparak 1.475,32 $ ‘a ulaştı.

Ethereum’un (ETH) fiyatı resmi olarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1438 Doları kırdı.

İkinci en büyük kripto para Ethereum biriminin bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 2018 Ocak ayı ATH’sini geçti.

Yayınlandığı sırada fiyat toplayıcı CoinMarketCap’e göre , Ethereum Tüm Zamanların en yüksek seviyesi olan ETH 1.475 dolara kadar yükseldi.

Makro gurusu ve kripto yatırımcısı Raoul Pal , ufukta yenilenen bir altcoin sezonu ile kısa vadede ETH’nin kripto piyasasına liderlik etmesini beklediğini söylüyor .

“Bu noktada ve bir süre için, ETH liderlik ediyor, alt mevsimi takip ediyor ve Bitcoin hala daha yüksek patlıyor. Herkes kazanır.

FUD’nin keyfini çıkarın ve açık fikirli olun, ancak üstel bir boğa piyasasında herkesin sizi ticaretinizden korkutmak istediğini unutmayın. Gerçekten kolay değil. “

Popüler sözde anonim analist Cred , 191.000 Twitter takipçisine, ETH’nin yukarı yönlü büyük bir hareketin başlangıcında olduğuna inandığını ve DeFi piyasasının da takip edeceğini söyledi.

Şu anda özellikle beş altcoin izliyor.

“Gereksinimler karşılanırsa, ETH’nin fiyat keşfi sırasında ilk aşamada daha iyi performans göstermesini, ancak DeFi’nin teklifte kalmasını beklerim.

Buna göre hareket etmenin en basit yolu ETH / USD longları olacaktır. Diğer alts muhtemelen daha yüksek beta. Gözler: Uni, Sushi, Link, Dot, Aave. “

Yayınlandığı sırada ETH, son 24 saatte% 13.47 artışla 1.427 $ seviyesinde.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here