Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum Layer 2 Metis, Yeni Fon Toplama Turunda 4 Milyon Dolarlık Bir Gelir Elde Etti

Ethereum Layer 2 Metis, Yeni Fon Toplama Turunda 4 Milyon Dolarlık Bir Gelir Elde Etti

0
Ethereum Layer 2 Metis, Yeni Fon Toplama Turunda 4 Milyon Dolarlık Bir Gelir Elde Etti

Bir Ethereum katman 2 çözümü olan Metis, 13 Mayıs’ta PAID Network’ün ilk İDEX teklifi olan İDO öncesinde fon toplama turunda 4 milyon dolar para topladı.

İlk destekçilerin iki katına çıkan desteği ve yeni yüzlerden katkıların eklenmesiyle öncülük eden Metis’in Web3 altyapısını geliştirme arayışına sermaye enjeksiyonları hızlandı. Büyüyen işletme, Mart ayında toplanan miktarın beş katı olan bir toplam para yatırımı ile büyük şeyler başarmaya hazırlanıyor .

Metis’in ilk finansmanı şimdiden bir dizi hızlı gelişmeye yol açtı. Buna Göre Metis CEO ve kurucu ortağı Elena Sinelnikova, “Bizim yatırımcılar tarafından sağlanan fon ve kaynakların sayesinde Metis son birkaç ay içinde büyük bir büyüme yaşadı.

“Layer 2 Alpha test ağımız kısa süre önce oluşturulmuş 12.632 cüzdan, 6.856 DAC (Merkezi Olmayan Otonom Şirket) kayıtlı ve üç haftada 166.859 zincir içi işlemle başlatıldı.”

Önümüzde heyecan verici haftalar olacak, çünkü Metis şu anda bu sayıları mümkün kılan beş kat daha fazla ateş gücüne sahip. En son finansman turu, Block Dream Fund ve Master Ventures’ın yanı sıra DFG ve Parsiq tarafından yönetildi.

Diğer katılımcılar Özerklik Sermayesi, CryptoMeria, Genblock Capital, Waterdrip Capital, Consensus Lab, AU21, Kernel Ventures, M6, o’clock Foundation, YBB Foundation, Chain Capital, AC Capital, BMW Capital, Lotus Capital, Oasis Capital, Titan Ventures idi. ve CDF.

Web3 Büyümesi için Katman 2’yi İyileştirme

Ethereum’da bir uygulama oluşturmanın birçok avantajı vardır, ancak işlem ücretleri bunlardan biri değildir.

Metis, daha düşük bir maliyetle hızlı ve güvenli işlem hızları sağlamak amacıyla İyimser Toplamalar tarafından atılan temelleri iyileştiren bir Ethereum katman 2 çözümü sunar. Autonomy Capital Kurucu Ortağı Jason Tolliver, Metis’in başarılarına atıfta bulunarak, “Uzun vadeli vizyonları, ekipleri ve stratejik ortakları nedeniyle bu hedefe ulaşacaklarına ve kendilerini şu şekilde konumlandırmaya hazır olduklarına inanıyoruz. Ethereum için baskın Katman 2 çözümü. “

DAO’ları Herkes İçin Kolay Hale Getirme

Blockchain teknolojisinin yükselişi ve kodun gücüyle, bir DAO veya Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon kurmak , organizasyonel kompozisyonu gerçekten işe yarayacak şekilde yeniden keşfetmeyi mümkün kıldı. Bununla birlikte, bir DAO kurmak isteyenler hala bunu yapmanın zorluklarıyla karşı karşıyadır: bir DAO başlatmak göründüğü kadar kolay değildir.

Metis, ortaya çıkan bu alana girişi kolaylaştırır ve işletmelere ve kuruluşlara kendi DAC’lerini veya Merkezi Olmayan Otonom Şirketlerini oluşturmaları için basit bir yol sağlar.

Metis’e kaydolduktan sonra , herkes üç kolay adımda bir DAC oluşturabilir. Ek olarak, yalnızca Matis’in 2. katman üzerinde bir DAC çalıştırmakla kalmaz, aynı zamanda Metis, kullanıcılara bir DAC kurulduktan sonra çalıştırmayı kolaylaştıran araçlar sağlar.

Yaklaşan IDO Lansmanı

Metis, 13 Mayıs Çarşamba günü yapılması planlanan İlk DEX Teklifinde PAID Network’ün fırlatma panosu IGNITION’ı kullanacak. İlk havuzlar, satıştan elde edilen gelirler Metis’in Ethereum için birinci katman 2 çözümü olma teklifini destekleyecek şekilde 11:00 UTC’de açılacak ve DAO analogunun evi, DAC.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here