Home Altcoin Haberleri Ethereum Güçlü Direnç Seviyelerini Aşamadı, Ne Olacak?

Ethereum Güçlü Direnç Seviyelerini Aşamadı, Ne Olacak?

0
Ethereum Güçlü Direnç Seviyelerini Aşamadı, Ne Olacak?

Ethereum üst direnci kırmayı kenara bırakalım, son zamanlarda, 1858 dolar civarındaki güçlü direnç seviyelerini kıramadı. Yıllık parabolik kalıbını da kırmıştı bu iyiye işaretti fakat re-testini başarılı bir şekilde yapamadı.

İlginç bir şekilde, fiyatın daha düşük seviyelere inmesi ve güçlü destek seviyesini Nisan 2021’de yaklaşık 1435 ila 1380 dolar arasında test etmesi bekleniyor. Analist Micheal de van Poppe, fiyat düşüşünden sonra, ETH fiyatı ATH çevresindeki noktayı yeniden kazanmak için yükselecektir. ATH’yi kırma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyor.

Bu nedenle, fiyatın 2000 doların üzerindeki yüksek seviyelere doğru yükselmeye devam etmesi için 1858 dolar civarında güçlü direnç seviyelerini kırması gerekiyor.

Ethereum Fiyatı 1500 Doların Altında Tekrar Ziyaret Edilebilir!

Nisan ortasında çok beklenen Berlin hard forkunun piyasaya sürülecek. Dahası, hard fork, yüksek gas ücretleri de dahil olmak üzere birçok önemli gelişmeyi ele almayı amaçlamaktadır. Bu hard forkun yapılacağı Ethereum geliştirici ekibi tararfından kesinleştirilmiştir.

Bununla birlikte, ETH fiyatının çok daha düşük seviyelere düşmesi ve boğa koşusunu Berlin hard forku ile aynı zamanda devam ettirmesi bekleniyor. Bu nedenle, çok daha düşük seviyelerde daha fazlasını biriktirmek için başka bir şans olabilir.

Ancak analistlerden biri CryptoDude, 28.9 bin takipçisine şu anda işlem yapmamaları konusunda uyarıda bulundu. Fiyatın iki bölge arasında sıkıştırıldığını ve fiyat bunlardan herhangi birini kırıncaya kadar daha fazla hareketin tahmin edilemeyeceğini söylüyor.

Ethereum fiyat rallisinde fiyatlar bazı seviyelerde sıkışıp kaldığı için bir süre durması bekleniyor. Yazım sırasında, ETH fiyatı ne kar ne de zararla aynı seviyelerde olan 1817 $ ‘dır. Bu nedenle, Ethereum’un 2000 $ ‘a ulaşması hızla yaklaşıyor olabilir, ancak ilerideki sıralarda büyük bir düşüş olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here