Home Altcoin Haberleri Ethereum Fiyat Tahmini: ETH Analizinde Hedef 1.900 Dolar

Ethereum Fiyat Tahmini: ETH Analizinde Hedef 1.900 Dolar

0
Ethereum Fiyat Tahmini: ETH Analizinde Hedef 1.900 Dolar
  • Ethereum fiyatı, Bitcoin’in Elon Musk sayesinde yükselişini takiben bugün büyük bir patlama yaşadı.
  • Kripto para ETH, büyük bir kırılmadan önce son bir kritik direnç seviyesiyle karşı karşıya.
  • ETH, 12 saatlik grafikte yükselen bir üçgen modeli çiziyor.

Ethereum , tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.475 $ dolar’a ulaştıktan sonra daralan bir aralıkta işlem görüyor . ETH, sağlam bir destek trend çizgisi oluşturdu ve önemli bir kırılmaya yol açacak tek bir dirençle karşı karşıya kaldı.

Ethereum fiyatının 1.900 doları görmek için bu önemli seviyeyi kırması gerekiyor

12 saatlik grafikte Ethereum analizinde , 1,430 dolardan oluşan direnç trend çizgisiyle yükselen bir üçgen modeli oluşturdu. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, uzun vadede ETH fiyatı 1.900 dolarlık bir hedef verir.

In / Out of the Money Around Price (IOMAP) grafiği pratikte 1,356 $ ‘ın üzerinde hiçbir direnç göstermiyor, bu da yükseliş eğiliminin çok muhtemel olduğu anlamına geliyor. Tıpkı son birkaç yazımızda da belirttiğimiz gibi, borsalar içindeki Ethereum sayısı düşük kaldı.

Son 24 saatteki muazzam fiyat artışına rağmen, borsalara önemli miktarda para yatırılmadı ve ETH’nin yüzdesi % 20,7’de kaldı.

ETH / BTC grafiği , amiral gemisi kripto para biriminin % 20 patlamasından sonra bir süre Bitcoin lehine döndü. Ancak, günlük grafikte 12-EMA’yı savunarak hızla yükseldi. Ethereum, bir sonraki ayağı arayan Bitcoin’e karşı sağlıklı bir konsolidasyonda kalıyor.

Tek potansiyel düşüş işareti, bir satış sinyali sunmaya yakın olan haftalık grafikteki TD Sıralı göstergesidir . Bu olayın onayı, eğer ayılar destek alanını 1.276 ile 1.316 $ arasında kırmayı başarabilirse, Ethereum fiyatını 1.000 $ ‘lık psikolojik seviyeye indirebilir ve bu da IOMAP modeline göre çok fazla baskı olmalıdır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here