Home Analiz Ethereum Fiyat Analizi: ETH 1200 Dolar Üzerinde Kalıcı olursa Hedef 1400 Dolar

Ethereum Fiyat Analizi: ETH 1200 Dolar Üzerinde Kalıcı olursa Hedef 1400 Dolar

0
Ethereum Fiyat Analizi: ETH 1200 Dolar Üzerinde Kalıcı olursa Hedef 1400 Dolar
  • ETH Boğaları, Fiyatın 1.400 $ Dolara yükselmeye hazırlanırken, Ether Fiyatı 1.200 $’ ın üzerinde Kalması Gerekiyor.
  • IOMAP modeli, Ethereum’un yükseliş trendinde olduğunu düşüş için çok az ihtimal olduğunu gösteren modeldir.

Ethereum, Cuma gününden bu yana yatay hareketini sürdürdü.. Bununla birlikte, 1.200 $ ‘lık destek sağlam kaldı. Yazım sırasında, en büyük altcoin olan ETH Fiyatı 1.220 dolardan işlem görüyor .

En düşük direnç yolu yukarı doğru görünüyor , ancak Ethereum önümüzdeki hafta 1.300 $ ‘a yükseliş trendini sürdürmeden önce bir konsolidasyon dönemi bekleniyor.

Ethereum, paralel yükselen bir kanalda bir yükselişe hazırlanıyor

1.200 $ ‘lık ETH Fiyatı direncin üzerine çıktıktan sonra duraksamaya rağmen, ETH genellikle paralel yükselen bir kanalda yükseliş eğilimi gösteriyor .

Ethereum günü 1.200 doların üzerinde kapatırsa yukarı yönü devam edecek. Ayrıca, orta sınır direncinin kırılmasının ardından ETH 1.400 $ Dolara doğru yükselmeye başlıyacaktır.

EThereum Fiyat Analizi Teknik Göstergeler

Öte yandan, hareketli ortalama yakınsama farklılığının veya MACD’nin iyimser görünüme güven kattığını unutmamak gerekir .

Bir trendin yolunu izleyen ve momentumunu hesaplayan bu teknik gösterge, Ethereum’un yükselişe geçeceğini gösteriyor. 12 günlük üstel hareketli ortalama, 26 günlük üstel hareketli ortalamanın üzerine çıkarken, yükseliş dürtüsü olasılığının önümüzdeki seanslarda artması muhtemel olandır.

IntoTheBlock’un “Para Etrafında Fiyat Giriş / Çıkış” (IOMAP) modeli, piyasa değerine göre ikinci en büyük altcoin’in yukarı yönlü potansiyeline ulaşmasını engelleyecek hiçbir arz engeli ortaya koymuyor.

Bu zincir üstü metriğe dayanarak, daha önce bu fiyat seviyesinde Ether satın alan çok sayıda yatırımcı tarafından doldurulan 1.230 ila 1.252 $ arasında yalnızca bir merkezi ilgi alanı vardır. Burada kabaca 118.000 adres, yaklaşık 386.200 ETH tutuyor.

Bu alan, son zamanlarda görülen satın alma baskısının bir kısmını absorbe etme kabiliyetine sahip olabilir. Su altında kalmış olan sahipleri pozisyonlarında bile kırılmaya çalışarak yükseliş trendini yavaşlatabilir. Ancak Ethereum bu engeli aşabilirse, muhtemelen 1.400 dolara tırmanacaktır.

fiyat tarafında, IOMAP kohortları, Ether’in kararlı desteğin üstüne oturduğunu gösteriyor. Yaklaşık 164.000 adres, 1.121 ila 1.156 $ arasında kabaca 8,3 milyon ETH satın aldı. Bu önemli ilgi alanı, ayıların fiyatları aşağı çekmek için mücadele edeceğini gösteriyor. Şu anda, olasılıklar boğaların lehine.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here