Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum (ETH) Yükselişindeki Trade Stratejileri, Three Arrows Capital’in Kurucusu ”Su Zhu”

Ethereum (ETH) Yükselişindeki Trade Stratejileri, Three Arrows Capital’in Kurucusu ”Su Zhu”

0
Ethereum (ETH) Yükselişindeki Trade Stratejileri, Three Arrows Capital’in Kurucusu ”Su Zhu”

Kripto para piyasası, birkaç yıldır Bitcoin ve Ethereum tarafından yönetiliyor ve ilk kripto para genellikle söz konusu dönemde merkez aşamaya geçiyor. Ancak son birkaç hafta ve aylarda, kripto alanının genelinin tamamen değiştiği görüldü.

Yeni başlayanlar için Ethereum , fiyat listelerinde kendisine yeni bir yol açmaya başladıktan sonra Bitcoin’den istikrarlı bir şekilde ayrılıyor gibi görünüyor .

Yakın tarihli bir podcast’te , kripto hedge fonu Three Arrows Capital’in kurucuları Su Zhu ve Kyle Davies, piyasanın amiral gemisi altcoinindeki yükseliş pozisyonlarını yinelediler.

Ethereum ile ilgili mevcut trade stratejileri hakkında yorum yapan Su Zhu,

“Mümkün olduğunca sezgisel ve makro olmaya çalışıyoruz … Bu, Ether’in muhtemelen tarihinde sahip olduğu temel para olarak en güçlü tokenomik yükseltmelerini yaptığı bir arka plan

Bitcoin’in piyasa hakimiyeti, Nisan ayından bu yana keskin bir düşüşe tanık oldu ve aynı durum Ethereum ve piyasanın geri kalan altcoinleri için bir nimet anlamına geliyor. Ethereum’un artan beğenisini vurgulayan Zhu,

“Yükselen pazarların yükselişinin arka planında, ETH zaten insanların ilk satın alması olarak Bitcoin’i geride bırakıyor. Aslında, DOGE bu yükselişte bazılarında Bitcoin’i geride bırakıyor. Dolayısıyla, bu ortam Bitcoin hakimiyeti için inanılmaz derecede aşağı yönlü. “

ETH’nin , BTC’yi tersine çevirebilmesinin birçok nedeni var. Her şeyden önce, perakende yatırımcılar yavaş yavaş kendilerini Ethereum’a daha fazla yönelmeye başladılar ve Bitcoin’in aksine aralıklı değeriyle rezonansa girmeye başladılar. İkincisi, kurumlar insanların sahip olduklarına sahip olmak istiyorlar ve dolayısıyla Ethereum’a doğru kayıyorlar.

Üçüncüsü, Bitcoin yukarıya giden yörüngesini yeni tamamladı ve düzeltme aşamasında. Ethereum doğru zamanda yükseldi ve son birkaç hafta içinde art arda ATH’leri kaydederek topluluğun dikkatini çekmeyi başardı .

Davies, önümüzdeki günlerde altcoin kısmından ne beklenebileceğine ışık tutuyor,

“Bir şey tekrar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan önce, özellikle de büyük bir sifondan sonra, her zaman bir soru vardır, bunun ölü bir kedi zıplamasıdır. Siz tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya başlayana kadar insanlar bunun farkında değiller.

O belirterek bitirdi,

“Artık ETH için, insanlar uyandıklarında yüklenecekler. Her zaman ATH’lere bakıyoruz. Beni heyecanlandırıyor. “

İlginç bir şekilde, yakın zamanda yapılan bir analiz , ETH’nin kendisini bir düzeltmeye tabi tutabileceğini ve yukarı yönlü yörüngesine devam etmeden önce 3.000 $ seviyesinin altına düşebileceğini vurguladı. Ancak basın yazım sırasında altcoin, son 72 saatteki önemli düzeltmelere rağmen 4.000 $ aralığında işlem görüyordu.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here