Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum (ETH) Fiyatı 345 $ Dolar Ve Yükseliş Devam Eder mi?

Ethereum (ETH) Fiyatı 345 $ Dolar Ve Yükseliş Devam Eder mi?

0
Ethereum (ETH) Fiyatı 345 $ Dolar Ve Yükseliş Devam Eder mi?

22 Eylül’de Ethereum fiyat çizgisi, kripto para biriminin fiyat yörüngesi 21 Eylül’de 348 dolar seviyesinin altına düştükten sonra 340 dolar seviyesine yakın işlem gördü . Trading View’deki kripto analistleri, ETH fiyatının yakında 350 doların üzerine çıkacağına inanıyor.

Günlük Ethereum fiyat analizi

ETH fiyatı, yazının yazıldığı sırada Bitstamp’ta 343,81 ABD Doları olarak kaydedildi. En yüksek seviyesinde, kripto para birimi günlük işlem sırasında 346,61 $ ‘a yaklaştı.

Ethereum bir sonraki düşüşte mi?

Trading View analisti YM Group, ETH fiyatının 320 dolarlık desteğe düşeceği görüşünde. Fiyat çizgisi daha önce 21 Eylül’de kırdığı 356 dolarlık önemli bir desteğin üzerinde işlem görüyordu.

ETHUSD çifti, daha önce önemli bir destek seviyesi olan 356.81 $ ‘da yeni bir direnç oluşturdu. Fiyat, 10 Eylül’den itibaren bu destek-dönüş direncinin üzerinde tutuldu. Şu anda, kripto para biriminin 340 dolar seviyesinin yakınında değiştiği görülüyor. Kripto analisti, bu seviyedeki desteği doğrulamak için ETH fiyatının 320 dolar seviyesine düşeceğine inanıyor.

Ethereum için sırada ne var?

Trading View analisti Mudrex, ETH fiyatının 4 saatlik grafikte yatay hareket edeceği görüşünde.

Analist, ETH fiyatının destek aldığı alt Bollinger Bandının üzerinde seyrettiğini tartıştı. Bantlar o sırada genişleme gösterdi, bu da fiyatın yana doğru hareket etmesinin beklendiği anlamına geliyor.

Fiyat düşerken ticaret hacminde artış gözlendi. Fiyat yatay hareket gözlemlediğinde hacim azaldı. Bu, satış baskısının artmakta olduğu anlamına gelir. Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) çizgisi sinyal çizgisinin altına taşındı. Negatif bölgede histogram boyutu azalıyor. Bu, kripto para biriminin düşüş eğilimi gösterdiği anlamına gelir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) bir aşırı satım madeni parayı göstererek 30.00’ın altına düştü. Bununla birlikte, teknik göstergenin aşırı satım bölgesinin üzerinde hareket ettiği gözlendi.

ETH Fiyatı 357 Doları Görebilecek mi?

Trading View analisti Atlas Trades, ETH fiyatının yakında 357 dolarlık dirence doğru yükseleceğine inanıyor. Ardından analist, teknik analizlerini ETHUSD çifti için 1 saatlik bir grafik üzerine çizdi.

Şu anda, fiyatın 333 $ olarak işaretlenen destek seviyesine doğru bir geri çekilme gözlemlemesi bekleniyor. ETHUSD çifti 21 Eylül’de 357 $ direncinin altına düştü. Analist, ETH fiyatının 333 dolarlık destek seviyesine kısa bir geri dönüşün ardından 357 dolar seviyesine yükseleceğine inanıyor. Kripto para birimi daha önce 10 Eylül’den itibaren 357 dolarlık destek-dönüş direnci ile destekleniyordu.

Bu fikir YM Group’unkine benzer, ancak Atlas Trades, desteğe yönelik kısa bir geri çekilme gördükten sonra fiyatın direnişe doğru hareket edeceği görüşünde.

Ethereum Beklentileri Karşılıyabilecek mi?

Trading View analisti Alexander Harford, ETHUSD ticaret çiftinin yakın zamanda yükselen bir paralel kanalın altına düştüğüne ve kripto para biriminin fiyatının yakında alım satım kanalına döneceğine inanıyor.

Analist, Ethereum’un şu anda yükseldiğini, 50 Günlük Hareketli Ortalama ve 200 Günlük Hareketli Ortalama’nın daralmakta olduğunu belirtti. Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinde yer alır, bu da 30.00’ın altında olduğu anlamına gelir. Analist tarafından tartışıldığı üzere yükselen kanaldan kopuş, şimdilik sahte gibi görünüyor. Bu, kripto para biriminin yakında yükselen kanala döneceği ve yükselişine devam edeceği anlamına geliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here