Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ethereum Bitcoin’i Cüce Bırakacak: Mark Cuban

Ethereum Bitcoin’i Cüce Bırakacak: Mark Cuban

0
Ethereum Bitcoin’i Cüce Bırakacak: Mark Cuban

Dallas Mavericks’in milyarder sahibi, ETH’nin BTC’yi ‘küçülteceğine’ inanıyor. İşte nedeni.

Ethereum’un fiyatı son birkaç haftadır inanılmaz derecede iyi performans gösteriyor. Geçtiğimiz 14 gün içinde, ETH geçen ay % 42’den fazla ve toplamda % 60’tan fazla arttı.

Bu sadece dolar değeri için geçerli değil. Ether, Bitcoin’e karşı oldukça iyi ticaret yapıyor. Aslında, bu yazının yazıldığı sırada, ETH’nin hakimiyeti % 16.9’dayken, BTC’nin hakimiyeti% 44.3’tü – neredeyse üç yılın en düşük seviyesindeydi.

Başka bir deyişle, Bitcoin’in toplam piyasa değeri şu anda Ethereum’dan yalnızca% 27,4 daha büyük ve zaten birçok insanın etherin piyasa değeri açısından BTC’yi geçtiği olay olan ‘baş döndürücü çoğunluğa’ atladığını görüyoruz.

Mark Cuban, son zamanlarda kripto para piyasalarına katılımı konusunda özellikle vokal oldu. Ayrıca ethereum ve tüm yetenekleri için duyduğu heyecanı saklamıyor.

Dallas Mavericks’in milyarder sahibi CNBC Make It ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda , Ether’in Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inandığı üç neden açıklıyor.

Saniyedeki İşlem Sayısı

Cuban, ETH’nin ağının saniyede daha fazla işlem gerçekleştirebilmesi gerçeğinin BTC’den daha iyi performans göstermesi için yeterince iyi bir neden olduğuna inanıyor.

Şu anda, bitcoin daha yerleşik bir değer deposu ve uzun süre kalmayacağını düşünmek için hiçbir neden yok. […] Öte yandan Ethereum, pek çok yeni uygulama yaratacağını düşündüğüm gelişmeyle birlikte patlama yaşıyor.

Cuban diyor.

İşlem Türlerinin Çeşitliliği

Ethereum ve Bitcoin arasındaki temel farklardan biri, ethereum’un akıllı sözleşmelerin geliştirilmesini destekleme yetenekleridir.

Bu önceden programlanmış yapılar, geliştiricilerin çeşitli uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Sadece bu nedenle, çoğu kişi Ethereum’un “finansın geleceğinin” inşa edildiği platform olduğuna inanıyor gibi görünüyor.

Ethereum’da Geliştirme Çalışmaları

Milyarder, Ethereum’un Bitcoin’e kıyasla daha yüksek bir kullanıma sahip olduğunu savunarak yardımcı program anlatımına devam ediyor.

Ethereum cüce Bitcoin’e göre geliştirme çabalarının yanı sıra işlem sayısı ve işlem türlerinin çeşitliliği. […] Ethereum kullanımı çok daha yüksek. “

Aslında, zincir üzerindeki verileri karşılaştırmak, Bitcoin’in ağının Ethereum’a kıyasla dün yaklaşık 5 kat daha az işlem gerçekleştirdiğini ortaya koyuyor.

Cuban, Ethereum 2.0’a atıfta bulunarak , “Ethereum’un bir yatırım olarak karşılaştığı zorluk, güncellemesi tamamlanana kadar hangi iyileştirmelerin gün ışığına çıkacağını ve hangilerinin gelmeyeceğini tahmin etmenin zor olduğunu. yol boyunca kafa karışıklığı yaratabilecek bir şey olduğunu” savundu.

Dev çokuluslu yatırım bankası JP Morgan Chase’in de bitcoin’den daha iyi performans gösteren ether eğiliminin devam etmesini beklediğini bildirdi . Bununla birlikte, JPM’deki analistler, kripto para biriminin ileride BTC’den daha iyi performans göstereceğine inandıkları daha ekonomik ve ticarete özgü nedenler sundular.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here