Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum Balinaları Büyük Borsalardan 451,3 Milyon Dolar Değerinde ETH Çekimi Yaptı

Ethereum Balinaları Büyük Borsalardan 451,3 Milyon Dolar Değerinde ETH Çekimi Yaptı

0
Ethereum Balinaları Büyük Borsalardan 451,3 Milyon Dolar Değerinde ETH Çekimi Yaptı

Kripto balinaları, 367.382 ETH’yi büyük kripto borsalarından anonim cüzdanlara transfer etti, borsalardaki ETH bakiyesi bir yılın en düşük seviyesine düştü

Whale Alert kripto takipçisi tarafından paylaşılan verilere göre, son yirmi saat içinde, Bitfinex, Binance ve daha küçük olanlar – genel olarak 367.382 ETH gibi üst düzey borsalardan devasa miktarda Ethereum çekildi.

Bu arada, yakın tarihli bir analiz raporuna göre, kripto borsalarındaki ETH bakiyesi 15 ayın en düşük seviyesine düştü.

Balinalar ETH’de 451.300.000 Milyon Dolar Transfer Etti

Büyük kripto işlemlerini takip eden Whale Alert hizmeti ekibi tarafından paylaşılan veriler, son yirmi saat içinde yaklaşık bir düzine işlemin toplam 367.382 Eter – 451 milyon dolardan fazla taşıdığı fark edildiğini gösteriyor.

Transferler çoğunlukla büyük ETH transferlerini Bitfinex, Binance ve daha küçük platformlar gibi en iyi borsalardan yaptı.

Bazı işlemler ETH’yi bir anonim adresten diğerine itti.

Borsalarda ETH bakiyesi düşüyor

Glassnode analiz ekibi, kullanıcıların Ethereum’u aktif olarak kripto borsalarından satın aldıklarını ve geri çektiklerini söyleyen bir tweet attı.

Tweet’e göre, kripto ticaret merkezlerindeki ETH bakiyesi 15 ayın en düşük seviyesine düştü ve 15.423.305.652 ETH’yi olduğunu gösteriyor.

ETH, Yeni Bir ATH İçin Uğraşıyor

Bu ayın başlarında, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan kripto para başına 1.448 dolara ulaştı . Ancak o zamandan beri, ETH bir türlü ATH yapamadı ve şu anda 1.227 dolardan el değiştiriyor ve yeni ATH’sini yapmak için elinden geleni yapıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here