Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum ATH, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdı Ünlü Analistler Bir Sonraki Durağı Tahmin Ediyor

Ethereum ATH, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdı Ünlü Analistler Bir Sonraki Durağı Tahmin Ediyor

0
Ethereum ATH, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Kırdı Ünlü Analistler Bir Sonraki Durağı Tahmin Ediyor

Bitcoin’den sonraki en büyük kripto para olan EThereum yatay sürecini tamamlayıp yükselişe geçerek tüm bakışları üzerine topladı.

Bu sürede en iyi üç analist Ehereum (ETH) fiyat tahmininde bulunuyor.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu bir aylık konsolidasyondan çıktıktan sonra, önde gelen üç kripto stratejisti Ethereum (ETH) için hedef fiyatını açıklıyor.

Ethereum yeni 2021 ATH 1545 Dolar ile yeni tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı , kripto analist Michaël van de Poppe ikinci en büyük kripto paradan büyük bir hareket beklediğini öncesinde bir düzeltme görebileceğimizi söylüyor.

“Yeni yükselişler yaptığımız çok dikey bir hamle yaptık. Genel olarak Ethereum üzerinde yeni bir yükseliş beklememiz için öncesinde bir düzeltme yapmasında fayda var ”

Van de Poppe, Ethereum’un kısa vadede 1.700 dolara yükselebileceğine inanırken, ETH’nin 1.520 dolarlık mevcut fiyatından % 557’nin üzerine çıkabileceğini tahmin ediyor.

“Ethereum bu piyasa hareketinde 10.000 $ dolara kadar yükselebilir.”

Trader Kaleo, Ethereum’u da yakından takip ediyor. Kripto analist takipçilerini Mart ayını işaret ederek Ethereum’un 4000 Dolar olacağını söylüyor.

“ETH Sonra ne olacağını merak ediyorsanız.

Kripto stratejisti Smart Contracter, Ethereum’u da tetikliyor. Aradan sonra, tüccar ETH’nin önümüzdeki günlerde % 30’un üzerinde yükselmesini bekliyor .

“ Bence ETH burada mega boğa gibi görünüyor. Azalan hacimde açık düz üçgen…

Burada ETH için 4 saatlik grafikte herşey açık. Güçlü hacimde güzel bir çıkış. Bence ETH 2.000 Dolar ve üzerini görür.

Ethereum’un zincir içi performansına gelince, kripto analiz firması Santiment , Ethereum’un büyümesinin sağlam temellerle desteklendiğini vurguluyor .

Ethereum bugün 2021 Şubat ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan ATH 1.540 dolara ulaştı ve son 24 saatte + % 15 yükselmiş oldu!

Bunu desteklemek için, platformumuz yeni ETH adreslerinin zaman içinde daha yüksek oranlarda ortaya çıkmaya devam ettiğini gösteriyor, bu kripto paralar için yükselişe geçeceğine işaret verir . “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here