Home Altcoin Haberleri ETH Yeniden 2000$ Seviyelerinde, Kurumsallar Yükleniyor Olabilir

ETH Yeniden 2000$ Seviyelerinde, Kurumsallar Yükleniyor Olabilir

0
ETH Yeniden 2000$ Seviyelerinde, Kurumsallar Yükleniyor Olabilir

Ethereum fiyatları, psikolojik 2.000 $ engelini bir kez daha aştı ve uzmanlar bunun kurumsal olarak yönlendirilebileceğini öne sürüyor.

Cuma sabahı Asya ticaret seansı, Ethereum sahipleri için verimli geçti. Dünyanın en büyük ikinci dijital varlığının fiyatı 2.000 $ ‘lık engeli geri aldı ve sadece 50 $ aşağıda baskı anında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ethereum, son 24 saatte% 4 artarak beşinci günlük yeşil mumunu oluşturma sürecinde. Haftalık kazançlar, BTC aynı dönemde% 16 kazandıkça ağabeyini açık bir farkla geride bırakarak% 26 oranında büyük bir artış gösterdi.

Tradingview’e göre, ETH, yazı yazarken 2 bin dolar seviyesinin altına düşmeden önce 1.915 dolardan 2.005 dolara tırmandı . Anormal bir fitil, fiyatları 1.890 $ ‘dan 50 saatlik EMA’ya geri çekti, ancak yukarı doğru yürüyüşü durduramadı.

ETH Rallisinin Arkasındaki Kurumlar?

Ethereum, 20 Şubat’ta gelen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.050 $ ‘dan sadece bir parça uzakta ve analistler, kurumların yüklenebileceğini öne sürüyor.

Crypto Quant CEO’su Ki Young Ju, birkaç gün önce Coinbase’den 400.000 ETH’nin soğuk cüzdanlara gittiğini gözlemledi ve spekülatif bir tahmin olarak “kurumların artık satın aldığını” ekledi.

Tıpkı Bitcoin’de olduğu gibi, varlık aceleyle satılmaya hazır bırakılmak yerine soğuk cüzdanlara veya kurumsal fonlara yöneldiği için büyük döviz çıkışları yükseliş olarak kabul edilir .

Dünyanın en büyük kripto fonu Grayscale’in en son güncellemesi , yönetim altındaki varlıkların şu anda 46 milyar dolar olduğunu ortaya çıkardı. Bu toplamın 6,1 milyar doları Ethereum güveninde var ve bu da kabaca 3 milyon ETH’ye veya tüm arzın% 2,6’sına denk geliyor.

Gas Fiyatları Arttı

Ethereum’un rekor bir fiyat zirvesine yaklaşmasının talihsiz bir yan etkisi, gas ücretlerinin yeniden canlanmasıdır.

Bitinfocharts’a göre , ortalama işlem ücreti 23 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40 $ ‘dan 27 Mart’ta 13 $’ a düşmüştü . Bu haftaki ralli, bu ortalamayı yazı yazarken acı verici 22 $ ‘a geri çekti.

Etherscan’a göre bunlar sadece ortalama fiyatlar, bu nedenle Uniswap’ta karmaşık akıllı sözleşme işlemleri veya token takasları için gas ücretleri 78 $ ‘a kadar çıkıyor .

Her iki durumda da, Ethereum sahipleri bugün rekor seviyeye yükselmeye hazır olan iki bin dolar seviyesinde dalgalanan varlık olarak kutlayacaklar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here