Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri ETH Fiyatı 1800 Doları Geçti , Tesla Ethereum Alacak mı?

ETH Fiyatı 1800 Doları Geçti , Tesla Ethereum Alacak mı?

0
ETH Fiyatı 1800 Doları Geçti , Tesla Ethereum Alacak mı?
  • Ethereum fiyatı, ticaretin erken saatlerinde rahatlıkla 1800 $ seviyelerinin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek noktalarına ulaştı.
  • CME’de Ethereum Vadeli İşlemlerinin lansmanının ünlü anı, Tesla’nın Bitcoin Satın Alma turları kapsamında kaldı.
  • Kurumların, Bitcoin’e benzer şekilde daha büyük bir destek alması için Ethereum’a odaklanma zamanıdır.

Ethereum fiyat olan bu ay ikiye katlanması bekleniyor, ETH 1800 $ Doları gecerek yeni ATH tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Düşüş, ETH fiyatı tekrar 1750 $ ‘ın altına çekti, ancak yine de fiyat, yeni oluşan yüksek seviyelerde kaybedilen pozisyonlara doğru güçlü bir şekilde ilerliyor.

ETH fiyatı şu anda yükselen bir üçgende trend oluyor ve ayrıca üst direnç seviyesini kırdı. Bununla birlikte, fiyat hala üçgen içinde ve belirleyici bir aşamada kaldığı için bir geri çekilme yaşadı.

Ancak,bir analiste göre, Coiner-Yadox ETH fiyat konsolidasyonu aşaması, BTC fiyat tablosuna çok benziyor. Ayrıca şunu söyler:bitcoin fiyatı Konsolidasyon aşamasını geçtikten iki hafta sonra% 79’dan fazla yükseldi ve aynı zamanda ETH fiyatının da benzer şekilde yükselmesini bekliyor.

Daha Fazla Kurum Ortaya Çıkabilir!

Gittikçe daha fazla kurum, Bitcoin Bir değer deposu olduğuna inanan ekosistemin, Etheruem’in aşamalı gelişim ve sürekli güncellemelerle merkezi olmayan finansmanın yakıtı olduğunu anlamak gerekir. Üstelik yıl 2021’in en ilerici yıl olması bekleniyor Ethereum ekosistemi için.

Birçoğu, kurumların Bitcoin’den daha iyi performans gösterebildiği halde neden hala Ethereum’a odaklanmadığını merak ediyor: bir analist The Crypto Dog. Ancak popüler bir analist Lark Davis’in dediği gibi, bunun sadece bir zaman meselesi olduğunu, kurumların da ETH satın almaya başlayacağını söyledi.

Şu anda tek engel, Ethereum pazar potansiyelinin tehlikeye atılabileceği için yüksek gaz ücretleri. Öte yandan, bazıları David Hoffman.eth gibi analist Hala yükselen gaz ücretlerinin varlık için yükselişe geçtiğine inanıyor.

Daha ilginç olanı, milyarderler ETH varlıklarını açıklamaya başladığında ve kurumlar BTC’ye benzer ETH’yi benimsediğinde Ethereum fiyat artışı olacaktır.

Şu anda, Ethereum fiyatının seviyelerin üzerinde kalması ve 2000 $ olarak belirlenen hedefe ulaşmak için üst direnç seviyesini kırması gerekiyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here