Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri CoinShares, İsviçre Borsasında 75 Milyon Dolarlık Ethereum ETP Başlattı

CoinShares, İsviçre Borsasında 75 Milyon Dolarlık Ethereum ETP Başlattı

0
CoinShares, İsviçre Borsasında 75 Milyon Dolarlık Ethereum ETP Başlattı

İngiltere merkezli dijital varlık yatırım şirketi CoinShares, İsviçre borsasında 75 milyon dolarlık AUM ile Ethereum ETP’yi başlattı.

Coinshares 75 Milyon Dolarlık Ethereum ETP Başlattı

İsviçre’nin SIX Borsasında bir Bitcoin ETP başlattıktan bir ay sonra CoinShares, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un performansını takiben fiziksel olarak desteklenen bir borsada işlem gören ürün yayınladı. 

Kendisini “Avrupa’nın en büyük dijital varlık yatırım evi” olarak tanımlayan CoinShares, AUM’da 4 milyar doların üzerinde parayla kripto para birimi odaklı bir yöneticidir.

Merkezi Londra’da bulunan şirket, Ethereum’un performansını izleyen fiziksel olarak desteklenen yeni bir ETP olan en son kripto ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu .

CoinShares Physical Ethereum olarak adlandırılan ürün, halihazırda ETHE ticker altında düzenlenmiş SIX Swiss Exchange’de listeleniyor ve % 1,25’lik bir taban ücretine sahip. Şirkete göre maliyet % 2’lik “endüstri standardının altında”.

Açıklamada, her bir ETHE biriminin başlangıçta 0.03 Ether token ile desteklendiği açıklandı. Bu nedenle, yatırımcılara “Ethereum’un doğal varlığına pasif olarak ETP’nin rahatlığı ile maruz kalma” sağlar.

“2021’in ilk günlerinde, geçen yıl kurumlardan gelen dijital varlıklara olan talebin devam ettiğini gördük.

Ethereum’a yatırımcı ilgisinde de bir artış gördük. Müşterimizin ekibimize dijital varlık ekosistemindeki yolculuklarında rehberlik etmesi için onlara duyduğu güven bizi cesaretlendiriyor ve çoğu kişi için Ethereum bu yolculuğun önemli bir parçası. ” – Revenue Officer Frank Spiteri yorum yaptı.

Bunun, şirketin bu yıl piyasaya sürülen bir kripto varlığının performansını izleyen ikinci benzer ürünü olduğunu belirtmekte fayda var. Ocak ortasında piyasaya sürülen ilki, beklenildiği gibi, piyasa değerine göre en büyük dijital varlık olan Bitcoin’i takip ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here